CPAP Maskeleri, Tedavi Ekipmanları

2019’un En İyileri – Burun Yastıkçığı

Uyku Apne tedavisine yeni başlamış olun veya farklı bir maske arayışında olun, hangi burun yastıkçığı maskesinin size en rahat uykuyu vereceğini bilmek istersiniz? Burun yastıkçığı maskesi veya herhangi CPAP maskesi seçip ideal maskeyi bulmak biraz bilgi gerektirebiilir.

CPAP maskesi için mükemmel olanın hangisi olduğunu merak ediyor musunuz? O zaman sizin için hazırladığımız 2019 En İyileri – Burun Yastıkçığı yazımız tam size göre.  Burun yastıkçığı maskesi, öncelikle burunlarından nefes alan ve burunları tıkalı olmayan yani uyku sırasında ağızlarından nefes almayan kişiler içindir.

Burun etrafını kaplayan ve sabitlenen burun maskesinin aksine, burun yastıkçığı burun deliklerine oturarak rahat, yastık benzeri bir kapama oluşturur. Birçok kullanıcı, burun yastıkçığı maskesinin burun maskesinden daha rahat olduğunu söyler.

Müşterilerimizin favori burun yastıkçığı maskelerinden bazılarını keşfedelim!

2019 En Sessiz Burun Yastıkçığı Maskesi

ResMed AirFit P10 Burun Yastıkçığı piyasadaki en sessiz CPAP maskelerinden biridir! Burun yastıkçığı maskesi kullanıcıları için sessiz bir maske demek, sizin ve oda arkadaşınız için daha az gürültü ve rahatlık anlamına gelir. ResMed AirFit P10 üç farklı burun yastıkçığı boyutunda gelir: küçük, orta ve büyük. Bu ideal olan boyutu kolaylıkla bulmanızı sağlar!

AirFit P10, yumuşak ve esnek burun yastıklarıyla hafif ve basit bir tasarıma sahiptir. Ek olarak, QuickFit Başlığı vardır, bu da cırt cırtlı kayışların olmaması sayesinde ayarlanmasının kolay olduğu anlamına gelir.

ResMed’in AirFit P10

ResMed’in AirFit P10 burun yastıkçığı maskesi ResMed’in AirFit serisinin bir parçasıdır – sizin için doğru bir uyum. Swift FX’in güvenilirliğini ve performansını %50 daha sessiz ve yaklaşık %50 daha hafif olan bir tasarımla sunan bu en sessiz maskemiz.

TV Okumak veya İzlemek İçin En İyisi

Hortum bağlantısının üsten olması, görüş hattınızın serbest ve engelsiz olduğu anlamına gelir. Philips Respironics DreamWear Burun Yastıkçığı CPAP Maskesinin size tam da bunu sunar. Bu, uykuya dalmadan önce okumaya veya TV izlemeye devam etmenizi sağlayacaktır. DreamWear maskesi, tahrişi azaltmaya yardımcı olabilecek kumaş çerçeve sargılar da içerir. Maske birkaç farklı boyutta burun yastığı ile birlikte gelir. Bu, farklı boyutlarda denemeler yapmanıza ve sizin için en uygun olanı bulmanıza olanak tanır!

Philips Respironics DreamWear

Philips Respironics DreamWear kullananlar, kullandığı maskesinden daha fazla hareket özgürlüğü ve daha fazla rahatlık sağladığı için maske takmadıklarını hissediyor. *

Ayarlaması En Kolay

ResMed Swift FX Burun Yastıkçığı Maske yan traversler için ek stabilite sağlayan esnek bölme yer alır. Ayarlanması kolay, yumuşak, silikon bazlı bir başlığa sahiptir. Swift FX’in üstünde bulunan bir toka var ve ayarlamanız gereken tek nokta burası ayrıca güzel bir şekilde oturması için arkada bir çırtlı bir bağlantı noktası da vardır. Silikon kafa bandının iz bırakmasını engelleyen yumuşak kumaş sargıları takdir edeceksiniz. Bu maske, birden fazla farklı boyut sipariş etmenize gerek kalmadan mükemmel uyumu bulmanızı sağlayacak küçük, orta ve büyük yastıklar ile birlikte gelir.

Swift FX Burun Yastıkçığı Maskesi ultra sessizdir, bu sizin ve uyku arkadaşınız için daha az uyku rahatsızlığı anlamına gelir. Sık seyahat ediyorsanız, küçük, hafif ve seyahat dostu tasarımı beğeneceksiniz. 

ResMed Swift FX Burun Yastıkçığı

Hiçbir Zorluğu Yok

Swift FX öyle yumuşak, hafif ve basit ki orada yokmuş gibi hissettiriyor!

Yüzle minimum teması ve dikkat çekmeyen tasarımı, tedaviyi daha az korkutucu ve kabul edilmesi kolay hale getiriyor.

Herkes İçin Esnek Uyum

Fisher&Paykel Brevida Burun Yastıkçığı Maskesi göze çarpan en önemli özelliği, kafa bandının kolayca ayarlayarak uyumun iyileştirilebilmesi ve birçok farklı yüz şekline kolayca uymasıdır. Terapinize en uygun olanı seçebilmek için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir.

Brevida, yüzünüzde en az basınç yapmayı amaçlayan hafif, minimalist bir tasarıma sahiptir. Üçgen silikon hafiftir ve burun çevresinde rahat bir mühür oluşturur. Maskenin dönebilen bağlantısı daha kolay hareket sağlar ve kullanıcıya gece boyunca daha rahat hareket etme şansı sunar. Gürültüyü azaltmak için tasarlanmış difüzör kapağı ve filtre maskeyi temizlerken kolayca yıkanabilir.

Fisher & Paykel Brevida Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi

CPAP maskesine minimalist bir yaklaşım getiriyor. AirPillow tasarımı burun ucundan yanağın yanağına doğru uzanır ve üst dudağın hemen üstünde durur. Yastıkları burun deliklerine yerleştirin ve dış duvarların maskeyi sabit tutmasına izin verin.

Burun yastıkçığı maskesi kullanmak istiyorsanız ve zaten kullanıyorsanız bu yazımızın size bir yol göstereceğin umuyoruz. Eğer sorularınız olursa bize her zaman ulaşabilirsiniz.

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik sorusu *