Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » BMC HU-Plus Susuz Nemlendirme 6’lı Paket
Önceki ürün
Respirox M1 Mini Auto CPAP Cihazı Respirox M1 Mini Auto CPAP Cihazı 17.395,00 

Sepette Ek -10.00% İndirim

15.655,50 

Sonraki ürün
BMC P2H Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi BMC P2H Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi Kiti 2.174,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

2.000,08 

BMC

BMC HU-Plus Susuz Nemlendirme 6’lı Paket

1.130,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.040,43 

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

BMC HU-Plus Susuz Nemlendirme 6’lı Paket

BMC P2H Burun Yastıkçığı & BMC N5H Burun CPAP maskelerine uygun  

Yüksek irtifa veya soğuk ortamlar gibi havanın çok kuru olduğu yerler için yüksek seviyede susuz nemlendirme sağlar.

BMC HU-Plus Susuz Nemlendirici tabletleri tek kullanımlıktır ve sürekli kullanılıp kullanılmadığına bakılmaksızın açıldıktan 30 gün sonra değiştirilmelidir.

BMC HU-Plus Susuz Nemlendirici tabletindeki ince filtre, maskelerinizin havalandırma deliklerine ulaşmadan önce nefes verdiğinizdeki ısı ve nemi HME’nin küçük kağıt çıkıntılarına yakalar ve depolar. BMC HU HME’yi soluduğunuzda, ısı ve nemi solunum devresine geri vererek olası kuruluktan kurtulmanızı sağlar. Susuz nemlendirici, distile su veya hacimli nemlendirici gerektirmez CPAP cihazlarında ek rahatlığının yanı sıra evden uzakta da aynı seviyede nefes alma rahatlığı sağlar. 

 

Susuz Nemlendirme Maskesi Filtresi

Filtre, tozu hava yolundan uzak tutar ve daha iyi bir uyku için sessizliği korur.

 

BMC P2H Burun Yastıkçığı & BMC N5H Burun CPAP maskeleri Respirox M1 Mini Auto CPAP cihazıyla birlikte kullanılmakla beraber tüm cihazlarla(ResMed AirMini hariç) kullanılabilmektedir.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Uyumlu Model

,

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “BMC HU-Plus Susuz Nemlendirme 6’lı Paket”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.