Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » CPAP / BiPAP Aksesuarları » Güç/Adaptör » ResMed Power Station II / AirSense 10 – AirCurve 10 – Lumis CPAP Bataryası
Bitti
ResMed

ResMed Power Station II / AirSense 10 – AirCurve 10 – Lumis CPAP Bataryası

1,250.00 

Elektrik yok mu? Sorun değil. Hafif ResMed Power Station II batarya, ResMed uyku terapisini veya ventilasyon cihazınızı prizden uzaktayken veya elektrik kesintisi sırasında 13 saate kadar kullanmanızı sağlar.

Stokta yok

Açıklama

Açıklama

Cihazınızla her yere gidin

Elektrik yok mu? Sorun değil. Hafif ResMed Power Station II batarya, ResMed uyku terapisini veya ventilasyon cihazınızı prizden uzaktayken veya elektrik kesintisi sırasında 13 saate kadar kullanmanızı sağlar. Gezginler için harika!

ResMed tarafından AirSense 10, AirCurve  10 veya Lumis cihazlarına güç vermek için gerekli tüm bileşenleri içeren komple bir batarya sistemidir.

ResMed tarafından üretilmiştir.

Özellikler:

Lityum iyon batarya
Dört saatten az süre içinde %95 kapasiteye şarj edilmesi
Bilgilendirici şarj ekranı
IATA Ulaştırma Yönetmeliğine Uygun
Görsel ve Sesli Şarj Uyarıları
Çift pil seçeneği
Taşıma çantası

 

Hızlı şarj lityum-iyon pil

ResMed Power Station II, IATA taşıma yönetmeliklerine uyan uzun ömürlü bir lityum-iyon bataryadır. Pil, ResMed AirSense 10, AirCurve 10 ve Lumis serisi CPAP, BiPAP ve BiPAP ST cihazları için harici 90 Watt Güç Kaynağı ile pili şarj etmek için gereken adaptörü içerir. Bitmiş bir pilin AC gücünü kullanarak %95’e ulaşması için şarj süresi yaklaşık 4 saattir. ResMed Power Station II’nin şarj göstergesi, pilin şarj seviyesini gösterir ve şarjın düşük olduğunu belirten sesli ve görsel bir uyarı sunar.

resmed-power-station-ii
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Uyumlu Model

, ,

Şarj Süresi

4 saat

Pil Ömrü

500 kere

Pil Ağırlığı

900 g

Ürün Yorumları (0)

Yorumlar

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

0 Ürün Yorumu

Henüz katkı yok.