Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » CPAP / BiPAP Aksesuarları » Güç/Adaptör » ResMed Power Station II / AirSense 10 – AirCurve 10 – Lumis CPAP Bataryası
Önceki ürün
ResMed AirMini CPAP Cihazı Seyahat Çantası 2.625,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

2.415,83 

Sonraki ürün
Hsiner Cirri Mini Bebek/Çocuk CPAP Maskesi 0-8 Yaş Small Boy 2.625,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

2.415,83 

ResMed

ResMed Power Station II / AirSense 10 – AirCurve 10 – Lumis CPAP Bataryası

26.257,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

24.156,44 

Elektrik yok mu? Sorun değil. Hafif ResMed Power Station II batarya, ResMed uyku terapisini veya ventilasyon cihazınızı prizden uzaktayken veya elektrik kesintisi sırasında 13 saate kadar kullanmanızı sağlar.

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Cihazınızla her yere gidin

Elektrik yok mu? Sorun değil. Hafif ResMed Power Station II batarya, ResMed uyku terapisini veya ventilasyon cihazınızı prizden uzaktayken veya elektrik kesintisi sırasında 13 saate kadar kullanmanızı sağlar. Gezginler için harika!

ResMed tarafından AirSense 10, AirCurve  10 veya Lumis cihazlarına güç vermek için gerekli tüm bileşenleri içeren komple bir batarya sistemidir.

ResMed tarafından üretilmiştir.

Özellikler:

Lityum iyon batarya
Dört saatten az süre içinde %95 kapasiteye şarj edilmesi
Bilgilendirici şarj ekranı
IATA Ulaştırma Yönetmeliğine Uygun
Görsel ve Sesli Şarj Uyarıları
Çift pil seçeneği
Taşıma çantası

 

Hızlı şarj lityum-iyon pil

ResMed Power Station II, IATA taşıma yönetmeliklerine uyan uzun ömürlü bir lityum-iyon bataryadır. Pil, ResMed AirSense 10, AirCurve 10 ve Lumis serisi CPAP, BiPAP ve BiPAP ST cihazları için harici 90 Watt Güç Kaynağı ile pili şarj etmek için gereken adaptörü içerir. Bitmiş bir pilin AC gücünü kullanarak %95’e ulaşması için şarj süresi yaklaşık 4 saattir. ResMed Power Station II’nin şarj göstergesi, pilin şarj seviyesini gösterir ve şarjın düşük olduğunu belirten sesli ve görsel bir uyarı sunar.

resmed-power-station-ii
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Uyumlu Model

, ,

Şarj Süresi

4 saat

Pil Ömrü

500 kere

Pil Ağırlığı

900 g

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed Power Station II / AirSense 10 – AirCurve 10 – Lumis CPAP Bataryası”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.