Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » CPAP / BiPAP Aksesuarları » Hortum » Isıtıcılı Hortum » Philips Respironics DreamStation Isıtıcılı Hortum CPAP, BiPAP Hortumu
Sonraki ürün
Philips Respironics DreamWear Kafa Bandı 782,50 

Sepette Ek -8.00% İndirim

719,90 

Philips Respironics

Philips Respironics DreamStation Isıtıcılı Hortum CPAP, BiPAP Hortumu

1.304,00 

DreamStation CPAP, Auto CPAP, BiPAP, BiPAP S/T, AVAPS Uyumlu

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

Philips Respironics DreamStation Serisi Isıtıcılı Nemlendiricisi ile kullanılmak üzere tasarlanan DreamStation Isıtıcılı Hortum, nemli havanın hortum içinden geçerken tutarlı nemlendirme seviyesi sağlamak ve yoğuşmayı engellemek için birebirdir. Standart hortumdaki gibi yoğuşma oluşturmaz, suyun yürüyerek maskede birikmesini engeller.

DreamStation Isıtmalı Tüp Özellikleri ve Faydaları:

Çeşitli DreamStation Cihazlarıyla Uyumlu
Beş Isı Ayarı Konforunuzun Kontrolünü Size Verir
CPAP Boruları İçinde Nemlendirilmiş Havayı Sabit Tutar
DreamStation Isıtıcılı Hortum, yalnızca DreamStation Isıtıcılı Nemlendirici koleksiyonundan entegre bir nemlendiriciye sahip cihaz modellerinde kullanılabilir .

Uyumlu cihazlar:

DreamStation CPAP Cihazı
DreamStation Pro CPAP Cihazı
DreamStation Otomatik CPAP Cihazı
DreamStation BiPAP Pro Cihazı
DreamStation Otomatik BiPAP Cihazı
System One 60 Serisi Cihazlar

Beş Isı Ayarı Konforunuzun Kontrolünü Size Verir

DreamStation Isıtıcılı Hortum 5 ısı ayarı sunar veya istenirse ısı tamamen kapatılabilir, böylece hava basıncınızı her zaman sizin için en iyi sıcaklık ve nem seviyesinde almanızı sağlar. Ayrıca nemlendirici kullanımda değilse tüp doğrudan makineye bağlanabilir ancak ısınmaz ve CPAP tedavisinin bazen neden olabileceği ağız ve burun kuruluğuna maruz kalırsınız.

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Philips Respironics DreamStation Isıtıcılı Hortum CPAP, BiPAP Hortumu”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.