Philips Respironics

Philips DreamStation Go 12mm Mikro CPAP Hortum

591.03 

Philips DreamStation Go mini CPAP cihazı uyumlu orijinal hortum

Stokta

İlk siparişinize özel ÜCRETSİZ kargo!
Güvenli Ödeme

Açıklama

Açıklama

Philips DreamStation Go 12mm Mikro Hortum 

Philips Respironics tarafından DreamStation Go cihazları ile kullanılmak üzere bir yedek hortumdur. Bu hortum sadece DreamStation Go uyumludur, başka cihazlarla uyumlu olmayacaktır.

Özellikleri: DreamStation Go 12mm Mikro Hortum

Hafif ve Esnek

Hortum 1,8 metre uzunluğunda ve sadece 12 mm genişliğindedir, bu da bunu bugün piyasadaki en küçük hortumlardan biri yapmaktadır. Hafif ve Esnek Hortum çok hafif ve son derece esnektir, daha fazla konfor için herhangi bir sayıda uyku pozisyonuna izin verir. Aynı zamanda kolayca hareket eder ve maskenin sürüklenmesini azaltır.

Maskeye ve Cihaza Kolayca Bağlanır

Hortumu DreamStation Go’ya bağlamak çocuk oyuncağı. Sadece yerine oturtun ve kullanıma hazır. Konektör ayrıca kolayca çıkarılır. Düğmeleri sıkıştırın ve maskeyi anında cihazdan çıkarın. Maskeye bağlantı, standart bir maske bağlantısıdır.  

Çok Az Yer Kaplıyor

Hortum yalnızca 12 mm genişliğindedir ve hareket halindeki insanlar için tasarlanmıştır. Hızlı bir şekilde toplanır ve sıradan tüplere göre daha az yer kaplar, yani en küçük karyona bile sığabilir.

Lütfen Dikkat: Hortum, birçok maskeye bağlanmak için takılması gereken bir adaptörle birlikte gelir. Adaptör takılı olmadan, hortum yalnızca Philips Respironics’in bazı maskelerine doğrudan bağlanacaktır. 

Ürün Yorumları (0)

Yorumlar

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

0 Ürün Yorumu

Henüz katkı yok.