ResMed

ResMed SlimLine Hortum

5 5 üzerinden 1 müşteri puanına göre
(1 Değerlendirme)

642,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

591,47 

ResMed SlimLine hortum diğer hortumlara oranla %40 daha hafif, %14 daha ince!

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

SlimLine Hortum – S9 Serisine özel

Hortumlar 20 yılı aşkın süredir değişmeden kalmıştır – şimdiye kadar. S9 kendine özgü SlimLine hortumu ile tekonojik bir devrim sunuyor.

Hortum ince hafif, piyasadaki en ince ve en esnek hortum seyahat dostudur. İnce, Küçük & Zarif Geleneksel boru ile karşılaştırıldığında, % 40 daha hafif, % 20 daha ince, % 35 daha az yer kaplıyor ve %78 daha az ses iletilmesini sağlıyor.

Artık kendinizi yatağa demirlenmiş hissetmiyeceksiniz, gece hareketlerden ve hortum ağırlıktan oluşan maske kaçaklarından kurtulacaksınız. SlimLine hortum, toplu ama aynı boyda bir hortuma sahip olmanızı sağlıyor. Sonuç olarak-daha fazla uyku konforu.

 

Akıllı kıvrımlı dizayn

SlimLine ayrıca akıllı kıvrımlı dizaynı ile daha kolay takılıp çıkarılabilir.

AIRCUVE AIRCUVE LTD mail, Mikronize Ürünler mail, resmed s8 maske hortumu, sensorlu bibap hortumu
İncelemeler (1)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 5 olarak puanlandı
1 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

1 için ResMed SlimLine Hortum değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.