CPAP Bakım / Temizlik / Dezenfeksiyon Hizmeti

(1 müşteri incelemesi)

40.00 

CPAP cihazınızdan/maskenizden/hortumunuzdan koku mu geliyor, sabah hapşırık krizine mi giriyorsunuz, tekrar eden gripten kurtulamadınız mı? Bu hizmetimiz size çok iyi gelecek.

Stokta

Güvenli Ödeme

Açıklama

Açıklama

CPAP cihazı deneyimini geliştirmek için cihazınızın temizliğine ve bakımına dikkat etmeniz gerekir. CPAP cihazınız, maskeniz ve hortumun yılda en az bir kez bakım ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. CPAP cihazı aksesuarlarınızı(maske, nemlendirici, hortum) haftada bir kez ılık suyla yıkamanızı/temizliğini yapmanızı ve ayda bir CPAP cihazı filtresini temizlemenizi, altı ayda bir filtrenizi değiştirmenizi öneriyoruz. Bu bakımlar hem kullandığınız ürünlerin ömrünü uzatır hem de daha rahat kullanmanızı sağlar. 

Size sunduğumuz bu hizmette;

– CPAP/Auto CPAP cihazınızı evinizden alıyoruz.(İstanbul içi)

– Filtresini değiştiriyoruz.

– Cihazın içi/dışı, maske ve hortum dezenfeksiyonu 

– Cihaz kayıt raporlaması (ResMed, Respirox kayıt özelliği olan cihazlar)

– Cihazınızı evinize teslim ediyoruz.

Dezenfeksiyon işlemi  CPAP cihazınız, nemlendiriciniz, maske ve hortumunuzda bulunan mikropların  %99.9* öldürür. Bu işlem kesinlikle cihazınıza zarar vermemektedir. Yoğuşmayı önlemek ve ekipmanınızın tamamen kuru kalmasını sağlamak için su veya herhangi kimyasal kullanılmaz. İşlem sonucunda maskenin, cihazın ve hortumun içinde oluşan kokulardan kurtulmuş olursunuz. Bu işlem sonucunda; grip ve başka alerjik hastalıkların cihaz kaynaklı tekrar oluşumu önlenmiş olur. 

*CPAP cihazı mikroplarının, bakterilerin ve diğer patojenlerinin% 99.9’unu yok eder.

bipab
Ürün Yorumları (1)

Yorumlar

5
1 yorum
SON EKLENEN YORUM

Cihazımda yoğun bir koku oluşmuştu bu işlemin geçireceği söylendi hizmeti garantili olarak satın aldım gerçekten kokudan eser kalmadı artık rahatım midem bulanmıyor.

Celal

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

1 Ürün Yorumu

  1. Celal

    Celal

    Cihazımda yoğun bir koku oluşmuştu bu işlemin geçireceği söylendi hizmeti garantili olarak satın aldım gerçekten kokudan eser kalmadı artık rahatım midem bulanmıyor.

    (0) (0)

    Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...