Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » CPAP / BiPAP Aksesuarları » Konfor & Temizlik » CPAP Bakım / Temizlik / Dezenfeksiyon Hizmeti
Önceki ürün
Resmed Quattro FX CPAP Maskesi Çerçevesi 866,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

796,72 

Sonraki ürün
ResMed AirSense 10 AutoSet Otomatik CPAP Cihazı 15.716,90 

Sepette Ek -10.00% İndirim

14.145,21 

CPAP Bakım / Temizlik / Dezenfeksiyon Hizmeti

5 5 üzerinden 1 müşteri puanına göre
(1 Değerlendirme)

866,00 

CPAP cihazınızdan/maskenizden/hortumunuzdan koku mu geliyor, sabah hapşırık krizine mi giriyorsunuz, tekrar eden gripten kurtulamadınız mı? Bu hizmetimiz size çok iyi gelecek.

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

CPAP cihazı deneyimini geliştirmek için cihazınızın temizliğine ve bakımına dikkat etmeniz gerekir. CPAP cihazınız, maskeniz ve hortumun yılda en az bir kez bakım ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. CPAP cihazı aksesuarlarınızı(maske, nemlendirici, hortum) haftada bir kez ılık suyla yıkamanızı/temizliğini yapmanızı ve ayda bir CPAP cihazı filtresini temizlemenizi, altı ayda bir filtrenizi değiştirmenizi öneriyoruz. Bu bakımlar hem kullandığınız ürünlerin ömrünü uzatır hem de daha rahat kullanmanızı sağlar. 

Size sunduğumuz bu hizmette;

– CPAP/Auto CPAP cihazınızı evinizden alıyoruz.(İstanbul içi)

– Filtresini değiştiriyoruz.

– Cihazın içi/dışı, maske ve hortum dezenfeksiyonu 

– Cihaz kayıt raporlaması (ResMed, Respirox kayıt özelliği olan cihazlar)

– Cihazınızı evinize teslim ediyoruz.

Dezenfeksiyon işlemi  CPAP cihazınız, nemlendiriciniz, maske ve hortumunuzda bulunan mikropların  %99.9* öldürür. Bu işlem kesinlikle cihazınıza zarar vermemektedir. Yoğuşmayı önlemek ve ekipmanınızın tamamen kuru kalmasını sağlamak için su veya herhangi kimyasal kullanılmaz. İşlem sonucunda maskenin, cihazın ve hortumun içinde oluşan kokulardan kurtulmuş olursunuz. Bu işlem sonucunda; grip ve başka alerjik hastalıkların cihaz kaynaklı tekrar oluşumu önlenmiş olur. 

*CPAP cihazı mikroplarının, bakterilerin ve diğer patojenlerinin% 99.9’unu yok eder.

bipab
İncelemeler (1)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 5 olarak puanlandı
1 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

1 için CPAP Bakım / Temizlik / Dezenfeksiyon Hizmeti değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.