Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » CPAP / BiPAP Aksesuarları » Maske Parçaları » Philips Respironics Amara View Maske Silikonu Medium
Philips Respironics

Philips Respironics Amara View Maske Silikonu Medium

954,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

878,51 

Philips Respironics Amara View CPAP Maskesinin değiştirilebilir silikonu.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Philips Respironics Amara View Maske Silikonu
Özellikleri ve Faydaları:

 • Philips Respironics Amara View Maskenizi yeni bir yedek silikonla yenileyin
 • Rahat nefes alabilmek için burnu destekliyor.

Philips Respironics Amara View Maske Silikonu ile Maske Mührünüzü Yenileyin

Hava sızıntısı veya genel rahatsızlık hissetmeye başlarsanız, maske silikonu değiştirme zamanı gelmiş olabilir. Philips Respironics Amara View CPAP Maskesinin benzersiz tasarımı, daha az yüz tahrişi ile daha rahat oturması için silikon burnu örtmek yerine burnu desteklemesini sağlar. Philips Respironics Amara View alın desteği kullanmadığı için gözlük kullananlar rahat bir CPAP terapi deneyimi yaşayabilirler.

Lütfen Dikkat: Bu pakette yalnızca bir yedek Philips Respironics Amara View Maskesi Silikonu Medium boy bulunur. Söz konusu başlık için modüler çerçeve, kısa boru, başlık veya manyetik klips içermez.

Paket İçeriği
Philips Respironics Amara View Maske Silikonu Medium Boy

Philips Respironics Amara View Maske Silikonu Small Boy için tıklayın!
Philips Respironics Amara View Maske Silikonu Large Boy için tıklayın!

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Philips Respironics Amara View Maske Silikonu Medium”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.