Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » CPAP / BiPAP Aksesuarları » Maske Parçaları » Philips Respironics Dreamwear Ağız Burun CPAP Maskesi Kafa Bandı
Önceki ürün
BMC CPAP Maskesi Kafa Bandı [Çoğu CPAP Maskesine Uyumlu] 121,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

112,15 

Sonraki ürün
Philips Respironics Amara View CPAP Maskesi Kafa Bandı 1.129,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.038,68 

Philips Respironics

Philips Respironics Dreamwear Ağız Burun CPAP Maskesi Kafa Bandı

868,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

799,39 

Philips Respironics Dreamwear Full CPAP Maskesi Yedek Kafa Bandı

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

Philip Respironics Dreamwear Ağız Burun Maskesi Kafa Bandı, sadece kafa bandını içerir farklı bir parça içermez. Bu kafa bandı sadece Philips Respironics Dreamwear Full Face maskeye uyumludur. Standart boyuttadır.

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Philips Respironics Dreamwear Ağız Burun CPAP Maskesi Kafa Bandı”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.