Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » CPAP / BiPAP Aksesuarları » Maske Parçaları » Philips Respironics Wisp CPAP Maskesi Silikonu
Önceki ürün
Philips Respironics DreamWear Dirsek 433,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

399,19 

Sonraki ürün
Respirox G2S Filtre 2'li Paket 146,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

135,15 

Philips Respironics

Philips Respironics Wisp CPAP Maskesi Silikonu

972,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

895,07 

Philips Respironics Dreamwear Full CPAP Maskesi Yedek Kafa Bandı

Temizle

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Philips Respironics Wisp CPAP Maskesi yedek silikon, istediğiniz boyutta tek bir silikon olarak gelir: minyon(P), küçük/orta(S/M), büyük(L) veya ekstra büyük(XL). Dört boyutun tümü Philips Respironics Wisp CPAP Maskesine uyar.

Philips Respironics Wisp CPAP Maskesi Silikonu, maksimum sızdırmazlık için minimum yüz temas noktaları ile küçük ve hafiftir.

Boyutu nereden bulabilirim?

Silikonun boyutunu bulmak için, maske çerçevesi ve silikonun birleştiği yerde silikonun alt kısmına bakın. Büyük, siyah bir harf silikonun boyutunu gösterecektir.

Paket içeriği
1 adet seçilen boyutta Philips Respironics Wisp CPAP Maskesi Silikonu.

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Philips Respironics Wisp CPAP Maskesi Silikonu”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.