Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » CPAP / BiPAP Aksesuarları » Maske Parçaları » Respironics ComfortGel Blue CPAP Maskesi Yedek Silikonu – Large
Philips Respironics

Respironics ComfortGel Blue CPAP Maskesi Yedek Silikonu – Large

624,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

574,08 

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

Geliştirilmiş Jel Yastık Teknolojisi. ComfortGel Blue, çift jel yastık ve silikon kapak sistemi kullanmaya devam ediyor. Respironics, ComfortGel malzemesini geliştirdi. Jel artık daha yumuşaktır ve yüzünüze daha kolay uyum sağlar. Yastığın ömrünü uzatmak ve Jel Yastığı etrafında bir conta oluşturan benzersiz bir Sure Seal Teknolojisi (SST) sağlamak için jel yastığın üzerine oturan ayrı silikon membranı kullanın.

Silikon Yastık Kılıfı.Masken çok çabuk aşınıyor ve “aşırı duygusal” oluyor mu? Minder ömrünü uzatmak için jel minder üzerine oturan ayrı bir silikon membran kullanın. Eşsiz Sure Seal Teknolojisi (SST), ComfortGel yastığı etrafında konturlar ve contalar.

Sistem Bir Direnç Kontrolü. Respironics, hangi maske kullanılırsa kullanılsın, bir makinenin optimum basıncı elde etmesini istedi. Direnç Kontrolü, tüm Respironics CPAP maskelerinde değişken direnç özelliklerine dayanan bir numaralandırma sistemi olan çözümdür. Her sayı, cihaza farklı maske türlerini telafi etmesini bildirir. 

 

SADECE Large boyutta jel silikon içerir.

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Respironics ComfortGel Blue CPAP Maskesi Yedek Silikonu – Large”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.