ResMed

ResMed AirTouch F20 ve AirFit F20 Memory Foam Köpük Silikon

(1 müşteri incelemesi)

1.438,28 

Bir maske iki farklı deneyim, tam bir ResMed AirFit F20 Large maske ve ResMed AirTouch F20 Ultra Memory Foam Köpük Silikon ile birlikte konforunuz ve kullanım süreniz artıyor.

Temizle

 

Stokta kalmamıştır.

Açıklama

Açıklama

F20 CPAP Maskeleri için UltraSoft Memory Foam Köpük Silikon, ResMed AirTouch F20 ve ResMed AirFit F20 CPAP maskeleriyle kullanım için köpük bir silikondur. Yıkanamaz, sadece her kullanımdan sonra silinir.

Köpük Silikon küçük, orta ve büyüktür. Tüm bedenler, tüm F20 yastıkları için evrensel olan F20 çerçevesine uygundur. Sipariş verirken istenilen yastık boyutunu seçin.

 

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Uyumlu Model

Boyut

Medium, Large

Ürün Yorumları (1)

Yorumlar

1
1 yorum
SON EKLENEN YORUM

Her ay değişmesi kadar saçma bir şey olamaz çok rahat olsa da maliyet dolayısıyla tercih edilemez....

Metin

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

1 Ürün Yorumu

  1. Metin

    Metin

    Her ay değişmesi kadar saçma bir şey olamaz çok rahat olsa da maliyet dolayısıyla tercih edilemez….

    (0) (0)

    Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

Teslimat Bilgileri

Ücretsiz Kargo

100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

Aynı Gün Teslim

İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

Aynı Gün Teslim SSS

Siparişim ne zaman elimde olur?

Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Hemen Teslim

İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.