Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » CPAP / BiPAP Aksesuarları » Maske Parçaları » Silikon » Resmed Quattro FX CPAP Maskesi Silikonu Large(Büyük) Boy
Önceki ürün
Resmed Quattro FX CPAP Maskesi Kafa Bandı 867,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

798,47 

Sonraki ürün
Resmed Quattro FX CPAP Maskesi Çerçevesi 867,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

798,47 

ResMed

Resmed Quattro FX CPAP Maskesi Silikonu Large(Büyük) Boy

954,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

877,68 

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

ResMed Mirage Quattro FX CPAP Maskesi için yedek Ağız Burun Silikonu, Large(Büyük) boyutta tek bir silikon olarak gelir. Sadece ResMed Mirage Quattro FX’e uyar, ancak ResMed Mirage Quattro ‘a uygun değildir.

Çift duvarlı silikon, yastığı sabitleyen iç duvar, destekleyici bir katmandan ve sızıntı, bası yarası olasılığını azaltan daha yumuşak bir dış duvardan oluşur. Hava silikonun içinden çekerken, dış duvar burun etrafında gerilmek yerine yuvarlanır ve şişer.

Boyutu nerede bulabilirim?

Silikon boyutu, silikonun alt tarafında bulunur. Ayrıca maskenizin klips girişlerinde de bulunmaktadır. Kabartmalı bir harf, ağız burun maske silikonunun boyutunu belirleyecektir. Harf, ResMed Mirage Quattro ™ FX kelimesinden daha büyüktür.

ResMed Mirage Quattro ve ResMed Mirage Quattro FX maske çerçeveleri, silikonları ve klipsleri birbirinin yerine kullanılamaz.

 

1 Large(Büyük) Boy ResMed Mirage Qauttro FX Yedek Silikon içerir.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Uyumlu Model

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Resmed Quattro FX CPAP Maskesi Silikonu Large(Büyük) Boy”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.