Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » Konsantratör Aksesuarları » Oksijen Ara Bağlantı Adaptörü
Önceki ürün
Purqua CPAP Maskesi Temizleme Mendili 43,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

39,56 

Sonraki ürün
ResMed AirFit P10 CPAP Maskesi 1.734,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.595,28 

Oksijen Ara Bağlantı Adaptörü

173,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

159,16 

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

Oksijen Ara Bağlantı Adaptörü, CPAP/BiPAP cihazıyla beraber oksijen tedavisi görüyorsanız, oksijen adaptörü CPAP/BiPAP cihazınızla maskeniz arasına bağlanarak oksijen konsantratöründen gelen oksijeni sisteme bağlanmasını sağlar, böylece hem PAP tedavisi hem de oksijen tedavinizi birlikte kullanabilirsiniz. 

Bu adaptör, herhangi cihaz markasıyla ve maskesiyle çalışır ve CPAP maskeniz ile CPAP hortumu arasına bağlanır. Oksijen CPAP bağlantısının nasıl kullanıcağını görmek için lütfen 2. resme bakın, bu sadece oksijen adaptörü içerir. Başka hiçbir parça veya hortum dahil değildir.

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Oksijen Ara Bağlantı Adaptörü”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.