Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » Philips Respironics CPAP/BiPAP Hortumu 15mm – DreamStation Uyumlu
Philips Respironics

Philips Respironics CPAP/BiPAP Hortumu 15mm – DreamStation Uyumlu

521,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

479,32 

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

Hafif ve esnek Philips Respironics CPAP/BiPAP Hortumu 15mm – DreamStation Uyumlu, 15mm hortum için ayar seçeneği olan CPAP ve BiPAP cihazlarıyla kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

 • Hafif bir maske mi kullanıyorsunuz? Hafif bir hortum kullanın! Bu, maske mührünün bozulmasını azaltan, standart bir hortum yaklaşık %20 daha hafif olan oldukça esnek bir hortumdur.
 • Manşet tasarımı hortumun kolayca takılıp çıkarılmasına olanak tanır. Standart 22 mm boyutundaki manşet tüm maske bağlantılarına uyar.
 • Sektör standartlarına uygun olarak, hortum 1.8m uzunluğundadır ve cihazınızda 15 mm ayar seçeneği varsa 22 mm’lik bir hortumla değiştirilebilir.
 • Beyaz hortum, net ve temiz bir görünüme sahiptir.
İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Philips Respironics CPAP/BiPAP Hortumu 15mm – DreamStation Uyumlu”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.