Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » Philips Respironics DreamWear Dirsek
Önceki ürün
Philips Respironics DreamWear Çerçeve 779,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

717,51 

Sonraki ürün
Philips Respironics Wisp CPAP Maskesi Silikonu 973,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

895,99 

Philips Respironics

Philips Respironics DreamWear Dirsek

433,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

398,36 

Philips Resprionics DreamWear Dirsek yalnızca Philips Respironics‘in DreamWear Maske serisindeki maskelerle uyumludur.

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

Philips Respironics Dreamwear Dirsek dönerli yapısıyla, DreamWear Ağız Burun, DreamWear Burun ve DreamWear Jel Burun Yastıkçığı maskeleri dahil olmak üzere tüm DreamWear Ailesi CPAP ve BiPAP Maskeleriyle kullanılmak üzere tasarlanmıştır.

Bu dirsek, tüm DreamWear CPAP Maske çerçevelerinin üstündeki açıklığa takılır. Dirsek, nefes verme portları ve hızlı serbest bırakılabilen bir dönüş içerir, böylece CPAP veya BiPAP makinenizin uzun solunum hortumunu takıp çıkarmak kolaydır.

Sadece döner dirsek içerir. Dreamwear maskesiniz diğer parçalarını içermemektedir.

philips cpap dirsek
İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Philips Respironics DreamWear Dirsek”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.