Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » ResMed AirFit F20 CPAP Maskesi Çerçevesi
Önceki ürün
Philips Respironics Dreamwear Yedek Silikonu S (Small) Boy 501,69 

Sepette Ek -8.00% İndirim

461,56 

Sonraki ürün
ResMed AirFit F20 ve AirTouch F20 QuietAir Dirseği 627,12 

Sepette Ek -8.00% İndirim

576,95 

ResMed

ResMed AirFit F20 CPAP Maskesi Çerçevesi

862,63 

Sepette Ek -8.00% İndirim

793,62 

ResMed AirFit F20 CPAP Maskesi Çerçevesi, maskeniz için mevcut olan yüksek kaliteli yedek parçasıdır. Sadece ResMed AirFit F20 ve ResMed AiTouch F20 uyumlu çerçeve içerir.


Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

ResMed AirFit F20 CPAP Maskesi çerçevesini değiştirme zamanı geldi  mi? Tamamen yeni bir maske satın almayın, paradan tasarruf etmek ve israfı azaltmak için aşınmış parçaları değiştirin.

 • ResMed AirFit F20 için yüksek kaliteli çerçeve
 • Değiştirilmesi kolay
 •  ResMed AirFit F20 ile mevcut tüm minder boyutlarına uyar

ResMed AirFit F20 CPAP Maskesi Çerçevesi, maskeniz için mevcut olan yüksek kaliteli yedek parçasıdır. Sadece ResMed AirFit F20 ve ResMed AiTouch F20 uyumlu çerçeve içerir. Bunun CPAP maskeniz için doğru yedek parça olup olmadığından emin değilseniz, lütfen 05064502317 numaralı telefondan mySleep ekibini ücretsiz arayın.

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed AirFit F20 CPAP Maskesi Çerçevesi”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.