Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » ResMed AirFit F30 CPAP Maskesi Yedek Silikonu Medium (Orta)
ResMed

ResMed AirFit F30 CPAP Maskesi Yedek Silikonu Medium (Orta)

862,63 

Sepette Ek -8.00% İndirim

793,62 

Stokta


Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

ResMed AirFit F30 CPAP Maskesi için yedek Silikon M(Orta) boydur.  Bu yalnızca yedek bir silikondur ve başka herhangi bir parça içermez.

Yalnızca ResMed AirFit F30 ile uyumludur ve başka herhangi bir maskeye uymaz.

ResMed AirFit F30 silikon, ağzı kaplayan ve her iki burun deliğinin altını kapatan yenilikçi bir kompakt tasarıma sahiptir ve ResMed AirFit F30 maskesi yüzle minimum teması sağlayarak tahrişi azaltmaya ve rahatlığı artırmaya yardımcı olur.

Küçük ve Orta olarak mevcuttur. Her iki boy silikonda tek boyutlu ResMed AirFit F30 çerçeveye sığar ve birbirleriyle değiştirilebilir hale getirir. Beden göstergesi yastığın altında bulunabilir. Küçük ve Orta boylar geniş bir kullanıcı yelpazesine uyduğu için ResMed AirFit F30’da Büyük boy yoktur.

Paket İçeriği
ResMed AirFit F30 CPAP Maskesi Yedek Silikonu Medium(Orta)

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Uyumlu Model

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed AirFit F30 CPAP Maskesi Yedek Silikonu Medium (Orta)”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.