Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » ResMed AirFit P10 Large Silikon
Önceki ürün
Respirox G2S Auto CPAP Cihazı Nemlendiricili + BMC P2 7.958,00 

Sepette Ek -20.00% İndirim

6.366,40 

Sonraki ürün
BMC iVolve F1A Ağız Burun CPAP Maskesi Medium 595,76 

Sepette Ek -8.00% İndirim

548,10 

ResMed

ResMed AirFit P10 Large Silikon

486,36 

Sepette Ek -8.00% İndirim

447,45 

Stokta


Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

ResMed AirFit P10 Large Silikon, çift duvar teknolojisine sahiptir ve temas halinde maskenin sızdırmazlığının daha da güvenli olmasını sağlar. ResMed AirFit P10 Burun Yastıkçığı Maskesi, takılı olduğunu zorlukla fark edeceğiniz, konfor içinde uyku apnesi tedavisi sağlamak için küçük olmayı ve minimum yüz teması kurmayı amaçlamaktadır. ResMed AirFit P10 Large Silikon, QuickFit elastik başlığın önündeki halkalara giren maske yastığına takılır.

Bu ürün ResMed AirFit P10 Large Silikondur, AirFit P10’a ait herhangi farklı bir parça içermemektedir.

Paket İçeriği
– ResMed AirFit P10 Large Silikon

Resmed maske yedeği
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Uyumlu Model

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed AirFit P10 Large Silikon”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.