Geri
Ana sayfa » Aksesuarlar » ResMed HumidX Plus 6’lı Paket Susuz Nemlendirme
Önceki ürün
ResMed AirSense 10 AutoSet + ResMed AirFit N30i 14.786,00 

Sepette Ek -10.00% İndirim

13.307,40 

ResMed

ResMed HumidX Plus 6’lı Paket Susuz Nemlendirme

1.739,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.600,71 

ResMed HumidX Plus, ResMed AirMini ile CPAP hortumu arasındaki soğanlı bağlantıda oturur.

Stokta

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Güvenli Ödeme
Açıklama

Açıklama

ResMed AirMini mini CPAP Cihazı için tasarlanmış ResMed HumidX Plus susuz nemlendirme sağlar. ResMed HumidX Plus 6’lı Paket i altı adet ResMed HumidX Plus içeren pakettir.

ResMed HumidX Plus, ResMed AirMini ile CPAP hortumu arasındaki soğanlı bağlantıda oturur.

ResMed HumidX Plus sadece ResMed AirMini cihazı ile satın alınan AirFit N20 ve AirFit P10 maskeleriyle uyumludur. Tasarımı desteklemek için tüp ve dirsek bağlantısı mevcut AirFit N20 ve AirFit P10 maskelerinden farklıdır.

Lütfen Dikkat: Bu ürün sadece ResMed AirMini cihazına uyumlu ResMed AirFit N20 ve ResMed AirFit P10 maskelerine  uyumludur.

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed HumidX Plus 6’lı Paket Susuz Nemlendirme”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.