Geri
Ana sayfa » ASV » ResMed AutoSet™ CS-A (ASV Cihazı-Adaptif Servo Ventilatör)
ResMed

ResMed AutoSet™ CS-A (ASV Cihazı-Adaptif Servo Ventilatör)

ResMed‘den CHEYNE-STOKES SOLUNUMU OLAN KKY HASTALARI iÇiN YENi BiR TEDAVi

Cheyne-Stokes solunumunu (CSR) ve periyodik solunum düzensizliklerini tedavi eden Patentli Adaptif Servo Ventilatör (ASV)

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Stok kodu: CPZB39L2887 Kategoriler: Etiketler: , , , , , , , , , ,
Açıklama

Açıklama

ResMed‘den CHEYNE-STOKES SOLUNUMU OLAN KKY HASTALARI iÇiN YENi BiR TEDAVi

Cheyne-Stokes solunumunu (CSR) ve periyodik solunum düzensizliklerini tedavi eden Patentli Adaptif Servo Ventilatör (ASV)

3. nesil AutoSet CS sistemi, konfor ve kullanım kolaylığı ile ResMed kanıtlanmış adaptif servo-ventilasyon tedavi algoritması artık bir arada. 

Kişiselleştirilmiş ASV tedavisi hiç bu kadar kolay olmamıştı

AutoSet CS-A konjestif kalp yetmezliği ile ilişkili Cheyne-Stokes solunumu gibi santral solunum bozuklukları sergileyen yetişkin hastaların ventilasyon stabilize etmek Resmed’in en duyarlı ASV teknolojisi, santral uyku apnesi (CSA), kompleks uyku apnesi, mix uyku apnesi ve üst solunum yolu tıkanıklarına duyarlı.

Resmed‘in öncü teknolojisi hastanın gerçek zamanlı ventilasyonu için gerekli basıncı uygulayan ASV cihazıdır.. Bu teknolojiyle değişimlere hızlı yanıt ve sürekli takip ile gece boyunca hastaya en uygun basınç uygulayarak rahat ve konforlu bir tedavi sunar.

Bu hızlı dengeleme ile hastanın solunumunu dengeleyerek kandaki oksijen seviyesini dengeler ve kalp üzerindeki baskıyı azaltır.

AutoSet CS-A cihazında otomatik hasta uyumlu modu yeni ASVAuto modu da bulunmaktadır.

Aynı zamanda hassas hastalarını izlemek için dört alarm ile gönül rahatlığıyla sağlar.

Modu: CPAP,  ASV ve ASVAuto

Alarmlar: Yüksek sızıntı, Non-Vented Maske, Düşük Havalandırma, Düşük SpO2

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

, ,

Garanti

2 Yıl

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed AutoSet™ CS-A (ASV Cihazı-Adaptif Servo Ventilatör)”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.