Geri
Ana sayfa » BiPAP » AVAPS » respaps BiLevel VTAP / AVAPS Cihazı

respaps BiLevel VTAP / AVAPS Cihazı

respaps BiLevel VTAP / AVAPS Cihazı 4-35 mBar aralığında geniş bir tedavi basıncı ve volüm destekli tedavi seçeneği sunar.

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Estetik, Zeka, Performans

respaps BiLevel VTAP / AVAPS Cihazı sıra dışı bir görsellik, sınırları zorlayan bir teknoloji ve yüksek performansa dayalı bir güç sunar. Tam anlamıyla beklentinin ötesinde bir sonuç verir…. respaps BiLevel VTAP / AVAPS Cihazı 4-35 mBar aralığında geniş bir tedavi basıncı ve volüm destekli tedavi seçeneği sunar.

Farkındalığa ulaşmanın yansıması; basit ve gösterişli, küçük ama güçlü, kaliteli üstelik ekonomik… Ayrıcalıklı olmanın keyfini sürün.

Den-hers Tekniği – Akışla Ölçüm 

respaps cihazları; geliştirdiği den-hers tekniği ile hava akışını gerçek zamanlı ölçümleyerek en doğru verilere ulaşır.

respaps Algoritma 

respaps cihazları; tıkanıklık (obstrüktif apne), daralma (hipopne), horlama (snore) ve akış sınırlaması (flow limitation) olaylarını ayrı ayrı tespit eder ve aynı zamanda santral apne (central apnea) olaylarını ayıklayarak en verimli ve en doğru terapiyi sağlar.

AutoBiLEVEL Modu-Otomatik BiPAP 

respaps BiLevel VTAP AVAPS Cihazı otomatik BiPAP özelliğiyle birlikte geliyor. Auto BiPAP özelliği sayesinde daha konforlu bir tedavi sunuyor.

Renkli Ekran

3,5 inç renkli ekranı ve kolay kontrol edilebilen menüsü, düğmeleriyle size eşsiz bir deneyimini sunar. Özgürlüğü sağlayan geniş ekranı ile ulaşmak istedikleriniz her zaman önünüzde. Tek tuş ile menüler arasında gezme kolaylığı, görsel efektler ile donatılmış grafikler ve detaylara gizlenmiş anlı veriler.

HB (Hızlı Başlangıç)

Hızlı başlangıç özelliği ile herhangi bir tuşa basmadan; maskenizi takın nefes alın verin respaps CPAP Cihazı çalışsın, maskenizi çıkarın otomatik olarak dursun.

AutoFRT (Flexible Respaps Therapy)

respaps geliştirdiği otomatik esneme özelliğiyle hastanın solunum eğrisini izleyerek ayarlarını günceller ve kullanım konforunu arttırır. Esneklik özelliği sayesinde terapinizde daha konforlu bir nefes alış veriş sunar. Benzersiz otomatik özelliğiyle nefes verirken düşüreceği değeri kendi hesaplar. 

Maske Seçimi

Maske seçme özelliği ile maskenizin tipine göre(Burun maskesi, Ağız Burun Maskesi, Burun Yastıkçığı) algoritmasını optimize eder.

Hacim Gösterge Ekranı

Terapi devam ederken çalışma ekranı yukarıdaki gibidir. CPAP ve AUTOCPAP modelleri haricindeki diğer tüm modeller resimde görülen çalışma ekranına sahiptir. CPAP ve AUTOCPAP harici tüm modellerde görüntülenen çalışma ekranında resimde görüldüğü gibi bilgi listesi mevcut olup, bu bilgiler anlıktır. Terapi devam ederken değerler değişir.

P: Basınç

F: Frekans

L: Kaçak

PF: İnspire edilen havanın

I/E: İnsprasyon/ekspirasyon oranı akış tepe değeri

V: Tidal hacim

MV: Dakika ventilasyon

Raporlama

SD kartına kaydettiği detaylı verilerinin yanında cihaz üzerinde bulunan raporlar kısmından gözlemleyebilirsiniz. Cihaz üzerinden görebileceğiniz verileri; son terapi, 1 gün, 1 hafta, 1 ay, 3 ay, 6 ay ve 1 yıllık verilerdir. Bu seçeneklerde, hastanın AHI (apne hipopne indeksi), AI (apne indeksi), SAI (santral apne indeksi) ve HI (hipopne indeksi) bilgileri verilmektedir.

Bütünleşik Nemlendirici

Kendine özgü tasarımıyla tamamen bütünleşik ısıtıcılı nemlendiricisiyle daha konforlu bir tedavi sunar.

Kaçak Alarmı

Eğer maske yüzünüzden kayarsa veya hortum cihazdan çıkarsa cihaz otomatik olarak sesli ve görsel alarm verir.

Apne Alarmı

CPAP harici tüm modellerde apneye girdiğinizde cihaz sesli ve görsel alarm verir.

Yüksek Hacim Alarmı

VTAP cihazına özel olan bu alarmda, ayarlanan tidal hacim hedefinin üzerine çıkılmışsa, cihaz sesli ve görsel olarak alarm verir.

Düşük Hacim Alarmı

VTAP cihazına özel olan bu alarmda, ayarlanan tidal hacim hedefine ulaşılamamış ise cihaz sesli ve görsel olarak alarm verir.

respaps CPAP Cihazı şunları içerir:

1. BiLevel ST/BiPAP ST cihazı
2. Cihaz çantası
3. Güç besleme ünitesi
4. Güç kablosu
5. Terapi hortumu
6. SD kart
7. Yedek filtre
8. Bütünleşik Nemlendirici

FRT Flexible Respaps Therapy- Esneklik özelliği açık ise bu simge görünür, açık değil ise görünmez.

HB Hızlı başlat özelliğinin aktif olduğunu gösterir.

 

Nemlendiricinin takılı olduğunu gösterir. Yanındaki rakam, ısıtma derecesinin seviyesini gösterir.

 

Fişin takılı olduğunu gösterir.

SD kartın takılı olduğunu gösterir.

Uyandırma alarmının açık olduğunu gösterir.

Rampa özelliğinin aktif olduğunu belirtir. Yanındaki rakam ayarlı olan değeri belirtir. Süre sonunda simge görünmez.

Medtech Respaps® cihazları ağırlığı 30 kg veya üzeri olan (12 yaş üzeri) obstrüktif uyku apnesi hastalarının tedavisinde kullanılır. Cihaz, ev ve hastane kullanımı için uygundur.

resvap - respaps veri analiz programı

resvap – respap veri analiz programı

Gelişmiş bilgisayar programı sayesinde detaylı uyku verilerini izleme ve raporlama imkanı sağlar.

m vtap com, Resvap
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

, , , , , , ,

Basınç Aralığı

4-35 cmH2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Boyutlar

200 mm x 105 mm (Ç X Y)

Garanti

2+1*

Ağırlık

1000 g

Hafif Mi?

Evet

Ses Seviyesi

<30 dB

Sessiz

Hayır

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Var

Voltaj Aralığı

100-240V AC

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Maks. Çalışma Yüksekliği

3000 m

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “respaps BiLevel VTAP / AVAPS Cihazı”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.