DeVilbiss Sleep Cube BiPAP Cihazı

DeVilbiss Sleep Cube BiPAP Cihazı

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Stok kodu: CPRLREP1376 Kategoriler: , Etiketler: , , , , , , , ,
Açıklama

Açıklama

DeVilbiss Sleep Cube BiPAP Cihazı, hava yolu açıklığını korumak için daha yüksek basınç gerektiren hastalar için mükemmel bir seçimdir. 3-25 cm H20 basınç aralığı ve 22 cm H20’ye kadar IPAP-EPAP aralığı ile Sleep Cube BiPAP Cihazı maksimum ayarlanabilirlik sunar. CPAP ve BiPAP modunda çalıştırılabilir.

Ayrıca bu cihaz, IPAP ve EPAP giriş ve çıkışlarının ayarlanmasına olanak sağlayarak konforu daha da artıran patentli Flow Rounding (Akış Yuvarlama) teknolojisi sunmaktadır. Akış Yuvarlama, bağımsız IPAP ve EPAP geçiş ayar aralığı 0–5 olan daha doğal ve rahat bir dalga şekli sağlar.

AMERİKAN BİPAP cihazı fiyatları
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “DeVilbiss Sleep Cube BiPAP Cihazı”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.