ResMed

ResMed AirCurve 10 S BiPAP Cihazı

(1 müşteri incelemesi)

ResMed AirCurve 10 S BiPAP Cihazı, CPAP cihazına uyum sağlayamayan hastalar için ideal BiLevel cihazdır ve geniş bir hasta yelpazesinde etkili, rahat terapi sunar.

Açıklama

Açıklama

ResMed AirCurve 10 S BiPAP Cihazı, CPAP cihazına uyum sağlayamayan hastalar için ideal BiLevel cihazdır ve geniş bir hasta yelpazesinde etkili, rahat terapi sunar. İsteğe bağlı entegre bir nemlendirici ve kablosuz iletişim yeteneği ile birlikte gelir.

AirCurve 10 S ayrıca Vsync sızdırma telafi teknolojisi, TiControl ve arttırılmış hasta-cihaz senkronizasyonu için ayarlanabilir tetik ve çevrim hassasiyeti özellikleri taşıyor.

Ayarlanabilir tetik ve çevrim

Bu, cihaz ile hastanın kendi solunum çabaları arasındaki senkronizasyonu optimize etmek için kullanılabilir.

TiControl

TiControl, hastalarınızın inspiratuar döngüsüne minimum ve maksimum süre sınırı belirlemenize, özellikle de yüksek sızıntıların olduğu durumlarda gerektiğinde zamanında müdahelenin güvenliği ile kendiliğinden nefes alıp vermesine izin veren bir pencere oluşturmanıza izin verir.

Diğer Özellikler

ResMed‘in bulut tabanlı hasta yönetim sistemi olan AirView kullanarak, gece terapi verilerine erişebilir, uzaktan (uzaktan yardım özelliği kullanılarak) sorun giderebilir ve cihaz ayarlarını uzaktan değiştirebilirsiniz.

İklim Kontrolü, HumidAir nemlendirici ve ClimateLineAir ısıtmalı hava tüpünü içerir ve sabit, konforlu sıcaklık ve nem seviyeleri sağlamak üzere tasarlanmıştır ve uyumluluğu artırmak için pozitif hava yolu basıncı terapisinin ortak yan etkilerini en aza indirmeyi hedeflemektedir.

Vsync sürekli sızıntı yönetimi, hasta-cihaz senkronizasyonunu korurken terapi basıncının güvenilir bir şekilde iletilmesini sağlar.

15 L / dk ek oksijen ile uyumludur.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

,

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

26.6 dB

Sessiz

Evet

Kolay Solunum

EPR

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

1248 g

Hafif Mi?

Evet

Boyutlar

116 mm x 225 mm x 150 mm

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

2-25 cmH2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Var

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Var

Isıtıcılı Nemlendirici

HumidAir

Su Kabı Boyutu

380 mL

Entegre Isıtmalı Hortum

ClimateLineAir

Uzaktan Bağlantı

Var

Bluetooth

Yok

Maks. Çalışma Yüksekliği

2591 m

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Entegre Pil

Yok

Voltaj Aralığı

100-240V AC

Ürün Yorumları (1)

Yorumlar

5
1 yorum
SON EKLENEN YORUM

S9 VPAP cihazından Aircurve 10s cihazına geçiş yaptım. Bu cihaz harika S9 serisinden çok çok üzerine çıkılmış harika bir uyum sağlıyor son zamanlarda deliksiz uyku çekemez olmuştum şimdi 8 saatlik deliksiz uyku çekiyorum.

ORHAN

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

1 Ürün Yorumu

  1. ORHAN

    ORHAN

    S9 VPAP cihazından Aircurve 10s cihazına geçiş yaptım. Bu cihaz harika S9 serisinden çok çok üzerine çıkılmış harika bir uyum sağlıyor son zamanlarda deliksiz uyku çekemez olmuştum şimdi 8 saatlik deliksiz uyku çekiyorum.

    (0) (0)

    Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...