Bitti
ResVent

ResVent iBreeze 25A BiPAP Cihazı

ResVent iBreeze 25A BiPAP Cihazı, navigasyon buton ile desteklenen benzersiz 5 inçlik dokunmatik ekran görme ile kullanma arasındaki tüm engelleri ortadan kaldırır.

 

Stokta kalmamıştır.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Satış Yönetmeliği doğrultusunda fiyat yayınlamak yasaklanmıştır.

 

Açıklama

Açıklama


ResVent iBreeze 25A BiPAP Cihazı, navigasyon buton ile desteklenen benzersiz 5 inçlik dokunmatik ekran görme ile kullanma arasındaki tüm engelleri ortadan kaldırır.

Gerçek zamanlı dalga formu görüntüleme fonksiyonu yardımıyla, hastanın daha fazla solunum özellikleri klinisyenlere sunulabilir.

Senkronize ve gelişmiş ventilasyon algoritması hastaya mükemmel bir biçimde rahat nefes alıyormuş hissi verir.

Otomatik rampa, hastanın uykuya daha rahat dalabilmesi ve konforun en üst düzeyde tutabilmek için tasarlanmıştır. Sistem, hasta uykuya dalana kadar düşük basınç sağlayacaktır. Daha sonra standart rampa uygulanacaktır.

Kaçak kompansasyonu, devre kompansasyonu ve yükseklik kompansasyonu ile en iyi doğruluk ve senkronizasyonu garanti eder.

EVAPS

Bu ciddi solunum bozukluğu hastaları için, tidal hacim, oksijen doygunluğunu korumak için en önemli parametrelerden biridir. EVAPS (Temel Hacim Destekli Basınç Desteği) etkinleştirilmiş ResVent iBreeze premium segmenti ile sistem otomatik olarak optimum destek basıncını ayarlayacak ve ön ayarlı hedef tidal hacmin teslim edilmesini sağlayacaktır

iBreeze serisi akıllı nemlendirici, tak ve kapat su deposu ile tasarlanmıştır . Sistem su seviyesini sürekli izleyecek ve ısıtmayı durduracak ve gözle görülür bir uyarı verecektir; su seviyesi düşükken hastanın kuru havanın yol açtığı rahatsızlıktan kaçınması ve maksimum güvenlik sağlanması.

Otomatik nemlendirici

Solunum tedavisi sırasında, solunum devresindeki su yoğunlaşması tedaviyi etkiler ve hatta hastaların güvenliğini tehdit eder. Sorunu çözmek için, ResVent benzersiz akıllı nemlendirici ortam sıcaklığını ve nemini anlayarak; hortum ve maskede yoğuşma olmayacak şekilde belirli bir düzeyde nemlendirme yapabilir.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

,

Modlar

, ,

Ses Seviyesi

≤ 28 dB

Sessiz

Evet

Basınç Aralığı

4-25 cmH2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Ağırlık

1350 g (Nemlendirici ile)

Hafif Mi?

Evet

Boyutlar

238mm x 178mm x 128mm

Rampa

Var

Detaylı Kayıt

Var

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Otomatik Basınç Ayarı

Var

Otomatik Rakım Ayarı

Yok

Veri Kartı

SD Kart

Voltaj Aralığı

100-230 V AC

Isıtıcılı Nemlendirici

Var

Kolay Solunum

IPR

Ürün Yorumları (0)

Yorumlar

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

0 Ürün Yorumu

Henüz katkı yok.