Geri
Ana sayfa » BiPAP » BiPAP ST » ResMed Lumis 150 VPAP ST – BiPAP ST Cihazı
ResMed

ResMed Lumis 150 VPAP ST – BiPAP ST Cihazı

ResMed AirCurve 10 S BiPAP Cihazı, CPAP cihazına uyum sağlayamayan hastalar için ideal BiLevel cihazdır ve geniş bir hasta yelpazesinde etkili, rahat terapi sunar.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Kişiselleştirilmiş ventilasyon kolaylaştı

ResMed Lumis 150 VPAP ST, solunum durumunuzu desteklemek için kişisel ventilasyon sağlamak için tasarlanmış invazif olmayan bir ventilatördür.

iVAPS (Akıllı Hacimli Güvence Edilen Basınç Desteği) modu ile Lumis 150 VPAP ST, değişen ihtiyaçlarınıza göre alveol seviyesinde ventilasyon sağlar.

Akıllı Yedekleme Hızı (iBR) ve isteğe bağlı AutoEPAP teknolojisi ile iVAPS ventilasyonunuzu ve üst hava yolunuzu sürekli olarak izler.

IntelligentAir ile bireysel olarak duyarlı

IntelligentAir, tedaviyi bireysel nefes ihtiyacınıza göre uyarlayabilen ResMed teknolojisi koleksiyonudur:

iVAPS , benzersiz alveoler ventilasyonu öğrenir, uygun hedefler koyar, sonra uygun yumuşak basınç desteği sağlar.

iBR (Akıllı Yedekleme Hızı) * size ventilatörü tetiklemek için maksimum fırsatı verir. İhtiyacınız olana kadar (örneğin ventilatörü tetikleyemiyorsanız) bekler eğer tetikleme olmazsa iBR sizi rahatça hedefe geri getirmek için yedek nefesler ekler.

AutoEPAP ** üst solunum yolunuzu izler ve (tıkanma) tıkanıklıkları gidermek için verilen ekspiratuar basıncı otomatik olarak ayarlar.

Vsync, TiControl ve Trigger(Tetikleyici) ve Cycle(döngü) , herhangi bir maske sızıntısını yönetmek, nefes alıp vermenizle senkronize olmak ve kendiliğinden nefes almanızı teşvik etmek için birlikte çalışan teknolojilerdir – böylece istediğiniz kadar doğru ventilasyon havalandırma seviyesini elde edebilirsiniz.

Zarif, kullanıcı dostu tasarım. Sizin için düşünülerek tasarlanan Lumis menüde gezinmek ve kullanmak kolaydır.

Otomatik Klima Kontrolü ile Otomatik nemlendirme. HumidAir ısıtıcılı nemlendirici ve ClimateLineAir ısıtıcılı hortum ile kullanıldığında, Lumis otomatik olarak nemlendirme sağlar – değiştirilecek ayar yok ve gezinmek için karmaşık menüler yok.

Ekstra rahatlık için rampa. Lumis, her terapi seansında rahatlamanıza yardımcı olacak bir Rampa özelliği sunar.

 

 

* İVAPS ve ST modlarında kullanılabilir.

** iVAPS modunda kullanılabilir.

[embed_video video_autoplay=”disable” video_mp4=”https://f1.media.brightcove.com/4/2750693505001/2750693505001_4187914015001_1031446r1-iVAPS-with-AutoEPAP-video-EUR-ANZ-APAC-Eng-1080p.mp4?pubId=2750693505001&videoId=4187912816001″ video_play_button_color=”dark”]
lumis vpap cihaz
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

, , , , ,

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

26.6 dB

Sessiz

Evet

Kolay Solunum

EPR

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

1248 g

Hafif Mi?

Evet

Boyutlar

116 mm x 225 mm x 150 mm

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

2-25 cmH2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Var

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Var

Isıtıcılı Nemlendirici

HumidAir

Su Kabı Boyutu

380 mL

Entegre Isıtmalı Hortum

ClimateLineAir

Uzaktan Bağlantı

Var

Bluetooth

Yok

Maks. Çalışma Yüksekliği

2591 m

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Entegre Pil

Yok

Voltaj Aralığı

100-240V AC

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed Lumis 150 VPAP ST – BiPAP ST Cihazı”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.