ResMed

ResMed S9 VPAP ST [BiPAP ST Cihazı]

ResMed S9 VPAP ST [BiPAP ST Cihazı], 3 cm ile 25 cm H20 arasındaki basınçları barındıran geniş bir basınç aralığı sunar ve farklı çalışma modlarını destekler (Spontan, Time, ST ve CPAP). Ventilatör senkronizasyonuna ek olarak, ResMed VPAP ST, Easy-Breaht Teknolojisini, TiControl, Vsync’i ve yeni isteğe bağlı ResMed H5i Isıtıcılı Nemlendiriciyi destekler.

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

ResMed S9 VPAP ST [BiPAP ST Cihazı], 3 cm ile 25 cm H20 arasındaki basınçları barındıran geniş bir basınç aralığı sunar ve farklı çalışma modlarını destekler (Spontan, Time, ST ve CPAP). Ventilatör senkronizasyonuna ek olarak, ResMed VPAP ST, Easy-Breaht Teknolojisini, TiControl, Vsync’i ve yeni isteğe bağlı ResMed H5i Isıtıcılı Nemlendiriciyi destekler.

Her nefesi koru

VPAP ST, sessiz ve rahat terapi için Geliştirilmiş Easy-Breathe teknolojisine sahip, olağanüstü hasta-ventilatör senkronizasyonu sağlayan bir yedekleme hızı olan bir bilevel cihazıdır.

Hastaneden eve sorunsuz

ResMed’in Stellar serisinde bir hastane ortamında tedavi edilen hastalar için ResMed VPAP ™ cihazları, kanıtlanmış ResMed teknolojilerinde evde başarılı bir tedaviye sorunsuz geçiş sağlar.

Ultra sessiz Easy-Breathe motor

Sezgisel menü ayarları ve renkli LCD ekran

Klima Kontrollü isteğe bağlı H5i ™ ısıtıcılı nemlendiriciyle sorunsuz entegrasyon

Ayarlanabilir nefes tetikleme/döngü

Ayarlanabilir Yükselme Süresi

Non-invaziv ventilasyon gerektiğinde, ResMed VPAP ST üç mod sunmaktadır: Spontan(S), Spontan/Time (ST) ve Time(T). ST ve T modları, ekshalasyondan inhalasyona geçişi zorlamak için özelleştirilebilir bir yedekleme oranları sağlar. Spontan mod basitçe hiçbir zaman aralığı olmadan nefes alış verişe tepki verir.

TiControl, CPAP kullanıcılarının, kronik obstrüktif akciğer hastalığı ve solunum rahatsızlıkları için tedaviye uyum sağlayacak bir aralık sağlayan minimum ve maksimum inspiratuar süre sınırlarını belirlemesine izin verir. ResMed VPAP ST ayrıca, hastanın inhalasyon ve ekshalasyon paternlerini yönetmeye yardımcı olan beş tetikleme ve döngü ayarını da içerir.

Vsync, maske kaçaklarından kaynaklanan basınç kaybını otomatik olarak en aza indiren VPAP Serisine özgüdür. Her üç teknoloji de solunum döngüsünü  ve yükselme süresini izleyerek IPAP / EPAP aralıklarını düzenlemeye yardımcı olur.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

, , ,

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

26 dB

Sessiz

Evet

Kolay Solunum

EPR

Rampa

Var

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

835 g

Hafif Mi?

Evet

Boyutlar

153 mm x 140 mm x 86 mm

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

2-25 cmH2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Var

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Var

Isıtıcılı Nemlendirici

H5i

Su Kabı Boyutu

380 mL

Entegre Isıtmalı Hortum

ClimateLine

Uzaktan Bağlantı

Yok

Bluetooth

Yok

Maks. Çalışma Yüksekliği

2591 m

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Entegre Pil

Yok

Voltaj Aralığı

100-240V AC

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed S9 VPAP ST [BiPAP ST Cihazı]”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.