ResMed S9 Auto 25 Oto BiPAP Cihazı

VAuto modu, maksimum konfor için ResMed'in benzersiz Easy-Breathe kolay solunum dalgası bir arada sunarak  hastaları konforunu ve tedavisini en üst düzeye çıkarır. 

 

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

VAuto modu, maksimum konfor için ResMed‘in benzersiz Easy-Breathe kolay solunum dalgası bir arada sunarak  hastaları konforunu ve tedavisini en üst düzeye çıkarır. 

 

VAuto modu  artık Merkezi Uyku Apnesi (CSA) algılama ile Gelişmiş AutoSet algoritması birlikte.

 

Hasta koşulları 

VAuto modu Uyku Apne Sendromu için yararlıdır. Basınç desteğe ihtiyacı olan hastalarda Gelişmiş AutoSet algoritmasıyla rahatlık için otomatik olarak üst solunum yolu rezistanslarına tepki verir. Merkezi Uyku Apne algılama özelliği sayesinde takip kolaylaşır ve ASV gerekip gerekmediğine doktor tarafından kolayca karar verilebilir.

 Vsync kaçak yönetir ve hasta-cihaz senkronizasyonu (VAuto modunda) korur.

 TiControl hastalık durumu (VAuto modunda) göre hastanın inspiratuar süre limiti kontrol ederek kaçak yönetir.

 Tetik ve döngü hassasiyetleri olan cihaz, nefes alma ve verme (VAuto modunda) başlangıç algılar hassasiyet kontrolü .

Yeni geliştirilmiş, akıllı algoritma ResMed uyku terapi sistemi entegre edilmiş daha doğru maksimum konfor için etkili bir tedavi sağlar. Bu özel algoritma ideal hava basıncı sağlar – otomatik olarak gece boyunca en uygun tedavi sunmak için ayarlama.

 

ResMed Gelişmiş AutoSet Algoritması

ResMed AutoSet algoritması, otomatik pozitif havayolu tedavide altın standart, Merkezi Uyku Apne algılama ilavesiyle S9 platformda geliştirilmiştir. Gelişmiş AutoSet algoritması açık ve kapalı hava yolu uygun biçimde muamele etmek için arasındaki farkı algılar.

 

CSA Algılama

Merkezi Uyku Apnesi (CSA) algılama şimdi hem S9 AutoSet hem de S9 Elite mevcuttur. Apne sırasında hava yolunun açık yada kapalı olduğunu Zorla Salınım Tekniği (FOT) kullanılarak belirlenir. Salınım az ise cihaz geçerli basınçı artırır. CSA algoritmsında hava yolu açık veya kapalı olmasını çıkan akış ve basınçlardan ölçer.

 

Yeni Autoset özellikleri;

• Geliştirilmiş AutoSet Advantage

Olaya yanıt veren FOT aracılığı ile geliştirilmiş merkezi ve obstrüktif olay tespiti, yanıtı ve skorlamasına sahip AutoSet algoritması

• Easy-Breathe Teknolojisi

Rakipsiz yayılan ve iletilen ses seviyeleri için Easy-Breathe motor teknolojisi

• Easy-Breathe EPR

Hem AutoSet hem de sabit CPAP modlarında Easy-Breathe EPR seçeneği

• Rampa

AutoSet ve CPAP modlarında rampa

• Opsiyonel Climate Control

Gece boyunca ortam koşulları veya tedavi basıncındaki değişikliklerden bağımsız mutlak nem tedariki. o Daha fazla hasta konforu için sıcaklık kontrolü

• Uyumluluk

H5i nemlendirici, 15mm SlimLine ve ClimateLine tüpleri artı 19mm standart tüpler ile uyumlu algoritma

• Özet Veri

365 geceye kadar merkezi apne istatistikleri de dahil özet,
etkinlik ve kullanım verisi

• Detaylı Veri

30 geceye kadar detaylı etkinlik ve kullanım verisi

• Ek parametreler

Düzleşme indeksi, horlama, dakika havalandırması
ve (oksimetre bağlı olduğunda) oksimetri de dahil ek
parametrelerin 30 gecelik verisi

• Akım verisi

7 geceye kadar 25Hz’de yüksek çözünürlüklü akım verisi

• Uyku Kalite Göstergesi

 

SD KART… RAHAT, UZAKTAN ERİŞİM İÇİN

SD kart hastalarınızın verilerini uzaktan bilgisayara aktarmanız ve ihtiyaçlarına yanıt olarak ayarlarını değiştirmeniz için güvenli ve düşük maliyetli bir yoldur… hepsi ofisinizin rahatlığındadır. Daha kapsamlı izleme gerektiren hastalar için tasarlanan güçlü ResMed S9 Series akım üreticileri, (opsiyonel) oksimetri de dahil olmak üzere eşsiz bir etkinlik ve kullanım veri seti sağlar.

 

Nasıl çalışır

• Hasta basit olarak SDkartı geri postalama zarfının koruyucu kılıfına yerleştirir ve size gönderir.

• Alındıktan sonra veriler karttan bilgisayara indirilir ve ResScan™ yazılımı ile aşağıdaki bilgilere erişilir: – Standart izleme için etkinlik ve kullanım verileri – Gece izlemesi için yüksek çözünürlüklü akım verisini de içeren detaylı etkinlik ve kullanım verileri.

• Hasta tedavisinin değerlendirmesini takiben, tedavi ihtiyaçlarını daha iyi karşılamak için cihaz ayarlarının değiştirilmesi gerekebilir. Bu, sade ve kolay bir biçimde ResScan ile yapılabilir.

• SD kart daha sonra hastaya geri gönderilir. Akım üreticisine geri yerleştirildiğinde ayarlar otomatik olarak güncellenecektir.


Neler elde edilir?

• 365 geceye kadar özet, etkinlik ve kullanım verileri

• 30 geceye kadar ayrıntılı verimlilik ve kullanım bilgileri

• Düzleşme endeksi, horlama, dakikada ventilasyon ve oksimetri de (oksimetre bağlı olduğunda) dahil olacak şekilde ek parametreler hakkında 30 gecenin verileri

• 7 geceye kadar 25Hz’de yüksek çözünürlüklü akım verileri. Akım sınırlaması ile obstrüktif ve merkezi apneler gibi diğer olayları belirterek bu sofistike sistem; düşük ventilasyon, Merkezi Uyku Apnesi, Kompleks Uyku Apnesi ve diğer ilgili koşullar nedeniyle daha ileri araştırma gerektiren hastaları tanımlar. APAP cihazlarında bu veriler, her gece her solukta farklı türde apneleri ve kişisel solunum düzenini uzman bir şekilde tespit eden ve bunlara yanıt üreten geliştirilmiş AutoSet™’in benzersiz avantajlarını açıkça ortaya koyar.

 

 

 

 

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed S9 Auto 25 Oto BiPAP Cihazı”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.