Bitti
Philips Respironics

Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı

(6 müşteri incelemesi)

Philips Respironics tarafından üretilmiştir.

Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı, sonuç izleme özelliklerine sahip daha yumuşak bir ortam yaratmak için Bluetooth kablosuz iletişim teknolojisini ve basınç azaltma özelliklerini kullanmak için tasarlanmış manuel CPAP cihazıdır. Daha fazla konfor için DreamStation Isıtmalı Nemlendirici ile eşleştirin. Bağlandığında, makine ve nemlendirici, su bölmesinden terapi havasına sıcak hava sağlar. Makineyi, bir akıllı telefon veya tabletteki sonuçları görüntülemek için kablosuz teknolojiyi kullanarak kişiselleştirilmiş bir DreamMapper uygulaması hesabına bağlayın.

 

Stokta kalmamıştır.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Satış Yönetmeliği doğrultusunda fiyat yayınlamak yasaklanmıştır.

 

Açıklama

Açıklama

Philips Respironics tarafından üretilmiştir.

Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı, sonuç izleme özelliklerine sahip daha yumuşak bir ortam yaratmak için Bluetooth kablosuz iletişim teknolojisini ve basınç azaltma özelliklerini kullanmak için tasarlanmış manuel CPAP cihazıdır. Daha fazla konfor için DreamStation Isıtmalı Nemlendirici ile eşleştirin. Bağlandığında, makine ve nemlendirici, su bölmesinden terapi havasına sıcak hava sağlar. Makineyi, bir akıllı telefon veya tabletteki sonuçları görüntülemek için kablosuz teknolojiyi kullanarak kişiselleştirilmiş bir DreamMapper uygulaması hesabına bağlayın.

DreamStation CPAP Cihazı, CPAP kullanıcıları için uyarılar ve uyku sonuçları sağlamak üzere tasarlanmış erişilebilir ve kullanıcı dostu bir menüye sahiptir. Esnek basınç düşürme, rampa veya nemlendirme seçeneklerinden birini seçin. Bluetooth kablosuz iletişim teknolojisiyle iletilen gece uyku sonuçlarına erişmek için Respironics’in DreamMapper uygulamasını bir tablete veya akıllı telefona indirin. DreamMapper, iOS 6 veya daha yenisi ve Android ürünleri 2.2 veya daha yeni sürümüne sahip olan cihazlarında kullanılabilir.

Özellikler

OPSİYONEL Isıtmalı Nemlendirici

DreamMapper Uygulamasına Bluetooth Bağlantısı

Rampa ve SmartRamp

C-Flex Teknolojisi

LCD Ekran Menüsü

Respironics Kuru Kutu Tasarımı

Sistem Bir Direnç Kontrolü

Ayrıntılı ‘Kurulum Menüsü’ Seçenekleri

OPSİYONEL Isıtmalı Nemlendirici

DreamStation Isıtmalı Nemlendirici, uyku terapisinin bir sonucu olarak kuruluk ve tıkanıklığı önlemek için tasarlanmış bir eklentidir. CPAP kullanıcılarına sıcak hava sağlamak için makineyi ve nemlendiriciyi yerleştirin. DreamStation Nemlendiricisine benzersiz bir ‘Ön ısıtma’ özelliği 30 dakika önceden su haznesini ısıtmaya başlamıştır. Bu özelliği seçmeden önce üfleyicinin KAPALI konuma getirildiğinden ve nemlendiricinin bağlı olduğundan emin olun.

Boru sıcaklığı ve nemlendirme ayarları ünite çalışırken ayarlanabilir. Seçimleri yapmak için kumanda düğmesini kullanın. Ayrıca, ortam nem seviyelerini izleyecek ve yağmur azaltmayı kolaylaştıracak optimum nemlendirme sağlamak için otomatik olarak ısı ayarlarını yapacak Uyarlanabilir mod etkinleştirilebilir.

 

DreamMapper Uygulamasına Bluetooth Bağlantısı

DreamStation CPAP cihazı doğrudan DreamMapper mobil ve web tabanlı programla eşleştirilmesini sağlayan dahili bir Bluetooth bağlantısına sahiptir. Ayrıntılı uyku sonuçlarını incelemeye başlamak için Bluetooth özelliğini etkinleştirin ve SleepMapper uygulamasını bir akıllı telefona veya tablete indirin. Elde taşınır bir cihazda kişiselleştirilmiş bir hesap aracılığıyla gece sonuçlarına erişmeye başlamak için ücretsiz uygulamayı kullanın. Lütfen Dikkat: Sonuçlar yalnızca bir seferde tek bir cihazda mevcuttur.

 

Rampa ve SmartRamp

Rampa özelliği ve SmartRamp özelliği kullanıcıyı yavaş yavaş CPAP terapisine ayarlamak için tasarlanmıştır. Rampa özellikleri benzer olsa da, iki seçenek arasında birkaç farklılık var.

Rampa, CPAP basıncını belirlenen bir süre içinde öngörülen basıncın yarısından tam basınca hafifçe yükseltmek için tasarlanmıştır. Rampa özelliğini çalıştırmak için 4 cm H2O minimum bir CPAP basıncı gereklidir. Belirtilen basınca ulaşmadan önce makinenin 0,5 cm H2O’luk artışlarla basınç oluşturması için 5 dakika ila 45 dakika arasında bir zaman seçin.

CPAP modunda, SmartRamp, bir Auto-CPAP algoritması kullanır ve nefes temelinde bir nefes temelinde indirgenmiş basıncın ayarlarını yapar. SmartRamp öngörülen basınca ulaştığında, cihaz belirtilen basınçta bir çalışmaya devam edecektir. Lütfen Dikkat: SmartRamp sırasında, Rampa tamamlanmadan önce minimum basınca ulaşılamazsa, Rampanın tamamlanmasından sonra basınç dakikada 1cm H2O artacaktır.

C-Flex Teknolojisi

C-Flex Teknolojisi, CPAP makineleri için tasarlanmış bir basınç azaltma özelliğidir. Ekshalasyon sırasında değişik basınç seviyeleri azaltmak için 1’den 3’e kadar numaralı ayarlar oluşturulmuştur. Ayar 1, en az miktarda değişiklik uygulamak için kullanılırken, Ayar 3 ekshalasyon sırasında en büyük kolaylığı sunar.

 

LCD Ekran Menüsü

DreamStation Serisi, basit ve pratik bir LCD ekranla oluşturuldu. Kullanıcı Arayüzü kullanılırken ekran iyidir. Odadaki ışıklar soluklaştıkça ekranın sensörü, ışığı ekrandan çıkarmak için tasarlandı. Lütfen Dikkat: Kontrol kadranı menüyü görüntülemek için kullanılır. Ekran dokunmatik ekran özelliklerine sahip değildir.

Uyku sonuçları, uyku terapisinin sonuçlarını ve hedeflerini görüntülemek için Kullanıcı Arayüzüne gönderilir.

İlk ekran, tedavinin üçüncü gününde saat 12’den sonra belirlenen bir “Üç Gece Özeti” ni açıklar. Her gün güncellenen sonuçları görmek için Kullanıcı Arayüzüne bakın

Günlük uyku uyumluluğu sonuçları en son oturumdan sonra verilir. Kullanıcı 4 saat veya daha fazla uyur ise, oturum başarılı kabul edilir ve ekranın sağ tarafında yeşil bir çubuk görüntülenir. Kullanıcı, beklenen 4 saatlik işarete ulaşmazsa, terapi ekranın sağ köşesindeki sarı bir çubukla belirtilir.

Uyku amacı bu saatin tamamlanmasından önce yerine getirilmediği sürece, ikinci ekran ilk 90 gün için geçerlidir. Veriler, önceki 30 gün içinde kaydedilen uyumlu gecelerin sayısını açıklıyor. 90 günün sonunda önce ekranı aşmak için istenen% 70 hedefe ulaşmak için en az 21 başarılı dört saat geceliğine ihtiyaç vardır.

Respironics Kuru Kutu Tasarımı

Dry Box teknolojisi, OPTIONAL nemlendirici DreamStation cihazıyla birlikte kullanıldığında su hasarı riskini azaltmaya yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Su, hazneden çıkabilir gibi, Kuru Kutu, suyun makine ve nemlendirici bağlantısı boyunca dolaşmasını önlemek için, suyun ünitenin duvarları içinde tutulması için tasarlanmıştır. Buna ek olarak, hava çıkış portu suyun odadan çıkıp makineye girmesini önlemek için tek yönlü bir valf kullanır. Hava çıkış portu, toplam su değişimini en aza indirgemek için su haznesinin üstünde bulunur.

System One Direnç Kontrolü

System One Resistance Control, CPAP cihazının maskeyi tanımasını sağlayan bir numaralandırma sistemi kullanarak, makinelerinin optimum basınca ulaşmasına yardımcı olmak için Respironics tarafından geliştirildi. Cihaza belirli maske türünü telafi etmesini söyleyerek doğruluğa ve güvenilirliğe ulaşır. Lütfen Dikkat: PR maskeleri bir direnç kontrol numarası ile tasarlanmış tek maskedir, bu nedenle bu makine özelliği yalnızca Philips Respironics maskeleri ile uyumludur.

 

Ayrıntılı ‘Kurulum Menüsü’ Seçenekleri

Kontrol kadranını kullanarak Kullanıcı Arayüzü boyunca ilerleyin. “Kurulumum” bölümü, kullanıcının DreamStation cihazında bulunan çeşitli özellikleri etkinleştirmesine olanak tanır.

Rampa: Makinenin kullanıcıyı önceden belirlenmiş basınca kademeli olarak ayarlayacağı zamanı seçin.

Esneklik: Ekshalasyon sonrasında basıncın düşürülmesi için 3 esnek ayar arasından seçim yapın.

Nemlendirme: 0’dan 5’e kadar bir sayı seçerek nem seviyesini belirleyin. Seviye 0, en düşük seviyedeki nem seviyesi, Seviye 1 ise en yüksek nem seviyesi iken, KAPALI konuma getirilmiş olan nemlendirme anlamına gelir. Ayrıca, DreamStation Nemlendirici farklı nemlendirme modları sunabilir: Sabit Nemlendirme, Adaptif Nemlendirme ve Isıtmalı Boru Nemlendirme.

Boru Tipi: Makine ile birlikte kullanılan CPAP hortum türünü belirtin. Bu ayar, 22mm veya 15mm olmasına bakılmaksızın doğrudan hortum çapıyla uyumludur. Heated Tube kullananlar tarafından ayrı bir ayar seçilebilir.

Modem: Modemi kontrol etmek için ekranı kullanın. Modem KAPALI konuma getirilirse, 3 gün sonra otomatik olarak tekrar AÇIK hale gelecektir.

Bluetooth: Uyku verilerini cihazdan kişiselleştirilmiş bir DreamMapper hesabına aktarmak için bluetooth seçeneğini etkinleştirin.

Zaman: Bu ekrandan 30 dakikalık artışlarla ekran zamanını değiştirmek veya güncellemek için bu seçeneği kullanın. 

bipap cihaz fiyatları, cpap philips respironics, Clc Hafif Ağırlık Blokları mail, cpap cihazı ekzalasyon valfi, navigasyon icat, philips dreamstation otomatik cpap cihazı respironics fiyatları, philips respironics bipap kullanim kilavuzu, philips respironics filtre, respironics nedir
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

25.8 dB

Sessiz

Evet

Kolay Solunum

A-Flex

Rampa

Var

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

708 g

Hafif Mi?

Evet

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Yok

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Var

Isıtıcılı Nemlendirici

DreamStation Nem.

Su Kabı Boyutu

325 mL

Entegre Isıtmalı Hortum

Var

Uzaktan Bağlantı

Yok

Bluetooth

Yok

Maks. Çalışma Yüksekliği

2286 m

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Entegre Pil

Yok

Voltaj Aralığı

100-240V AC

Ürün Yorumları (6)

Yorumlar

4.7
6 yorum
SON EKLENEN YORUM

Cihazdan hiçbir şikayetim yok. Verileri Bluetooth üzerinden telefonunuza aktarmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir akıllı telefon uygulaması olması harika. Maskeniz kaçaklara yol açıyorsa uygulamadan kolaylıkla görebilirsiniz. Cihaz sessiz ve kullanımı kolay. Henüz uyumaya hazır değilseniz rampa düğmesine basarak istediğiniz kadar erteleyebilirsiniz.

Metin Taban

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

6 Ürün Yorumu

 1. Metin Taban

  Metin Taban

  Cihazdan hiçbir şikayetim yok. Verileri Bluetooth üzerinden telefonunuza aktarmanıza olanak tanıyan kullanışlı bir akıllı telefon uygulaması olması harika. Maskeniz kaçaklara yol açıyorsa uygulamadan kolaylıkla görebilirsiniz. Cihaz sessiz ve kullanımı kolay. Henüz uyumaya hazır değilseniz rampa düğmesine basarak istediğiniz kadar erteleyebilirsiniz.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 2. Nurettin

  Nurettin

  Gerçekten çok hoş ve çok sessiz bir cihaz çokta hafif, genel olarak etkilendiğimi söyleyebilirim.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 3. Baysal

  Baysal

  8 cmH2O yazılmıştı ben de otomatik CPAP cihaz almak istedim. Philips markasını görünce aldım gerçekten çok sessiz ve özellikli cihaz manuel tipte cihazların konforsuzluğundan bahsediyor birçok yerde ben otomatik cihazda böyle bir problem göremedim herhangi bir sakınca olacağını da sanmıyorum. Size de şiddetle tavsiye ederim boşuna eziyet çekmeyin.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 4. Murat

  Murat

  Eski ResMed S9 cihazım sessizdi bu cihazı övdüler Adnan bey ses konusunda uyarmıştı dinlemedim gerçekten kullandıktan sonra bu cihaz baya sesli geldi. Özellikleri üstün olabilir fakat ses konusunda başarılı değil rahatsız edici.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 5. Turan

  Turan

  Cihazı arkadaşım çok övdü Balıkesir de nereden alabilirim?

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 6. serhat

  serhat

  Makine beklediğim gibi performans gösteriyor ve kullanım çok kolay. Artık uyurken kendimle kavga etmiyorum.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...