Geri
Ana sayfa » CPAP Cihazı » Manuel CPAP » Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı
Philips Respironics

Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı

4.6 5 üzerinden 5 müşteri puanlarına göre
(5 Değerlendirme)

0,00 

Philips Respironics tarafından üretilmiştir.

Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı, sonuç izleme özelliklerine sahip daha yumuşak bir ortam yaratmak için Bluetooth kablosuz iletişim teknolojisini ve basınç azaltma özelliklerini kullanmak için tasarlanmış manuel CPAP cihazıdır. Daha fazla konfor için DreamStation Isıtmalı Nemlendirici ile eşleştirin. Bağlandığında, makine ve nemlendirici, su bölmesinden terapi havasına sıcak hava sağlar. Makineyi, bir akıllı telefon veya tabletteki sonuçları görüntülemek için kablosuz teknolojiyi kullanarak kişiselleştirilmiş bir DreamMapper uygulaması hesabına bağlayın.

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Philips Respironics tarafından üretilmiştir.

Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı, sonuç izleme özelliklerine sahip daha yumuşak bir ortam yaratmak için Bluetooth kablosuz iletişim teknolojisini ve basınç azaltma özelliklerini kullanmak için tasarlanmış manuel CPAP cihazıdır. Daha fazla konfor için DreamStation Isıtmalı Nemlendirici ile eşleştirin. Bağlandığında, makine ve nemlendirici, su bölmesinden terapi havasına sıcak hava sağlar. Makineyi, bir akıllı telefon veya tabletteki sonuçları görüntülemek için kablosuz teknolojiyi kullanarak kişiselleştirilmiş bir DreamMapper uygulaması hesabına bağlayın.

DreamStation CPAP Cihazı, CPAP kullanıcıları için uyarılar ve uyku sonuçları sağlamak üzere tasarlanmış erişilebilir ve kullanıcı dostu bir menüye sahiptir. Esnek basınç düşürme, rampa veya nemlendirme seçeneklerinden birini seçin. Bluetooth kablosuz iletişim teknolojisiyle iletilen gece uyku sonuçlarına erişmek için Respironics’in DreamMapper uygulamasını bir tablete veya akıllı telefona indirin. DreamMapper, iOS 6 veya daha yenisi ve Android ürünleri 2.2 veya daha yeni sürümüne sahip olan cihazlarında kullanılabilir.

Özellikler

OPSİYONEL Isıtmalı Nemlendirici

DreamMapper Uygulamasına Bluetooth Bağlantısı

Rampa ve SmartRamp

C-Flex Teknolojisi

LCD Ekran Menüsü

Respironics Kuru Kutu Tasarımı

Sistem Bir Direnç Kontrolü

Ayrıntılı ‘Kurulum Menüsü’ Seçenekleri

OPSİYONEL Isıtmalı Nemlendirici

DreamStation Isıtmalı Nemlendirici, uyku terapisinin bir sonucu olarak kuruluk ve tıkanıklığı önlemek için tasarlanmış bir eklentidir. CPAP kullanıcılarına sıcak hava sağlamak için makineyi ve nemlendiriciyi yerleştirin. DreamStation Nemlendiricisine benzersiz bir ‘Ön ısıtma’ özelliği 30 dakika önceden su haznesini ısıtmaya başlamıştır. Bu özelliği seçmeden önce üfleyicinin KAPALI konuma getirildiğinden ve nemlendiricinin bağlı olduğundan emin olun.

Boru sıcaklığı ve nemlendirme ayarları ünite çalışırken ayarlanabilir. Seçimleri yapmak için kumanda düğmesini kullanın. Ayrıca, ortam nem seviyelerini izleyecek ve yağmur azaltmayı kolaylaştıracak optimum nemlendirme sağlamak için otomatik olarak ısı ayarlarını yapacak Uyarlanabilir mod etkinleştirilebilir.

 

DreamMapper Uygulamasına Bluetooth Bağlantısı

DreamStation CPAP cihazı doğrudan DreamMapper mobil ve web tabanlı programla eşleştirilmesini sağlayan dahili bir Bluetooth bağlantısına sahiptir. Ayrıntılı uyku sonuçlarını incelemeye başlamak için Bluetooth özelliğini etkinleştirin ve SleepMapper uygulamasını bir akıllı telefona veya tablete indirin. Elde taşınır bir cihazda kişiselleştirilmiş bir hesap aracılığıyla gece sonuçlarına erişmeye başlamak için ücretsiz uygulamayı kullanın. Lütfen Dikkat: Sonuçlar yalnızca bir seferde tek bir cihazda mevcuttur.

 

Rampa ve SmartRamp

Rampa özelliği ve SmartRamp özelliği kullanıcıyı yavaş yavaş CPAP terapisine ayarlamak için tasarlanmıştır. Rampa özellikleri benzer olsa da, iki seçenek arasında birkaç farklılık var.

Rampa, CPAP basıncını belirlenen bir süre içinde öngörülen basıncın yarısından tam basınca hafifçe yükseltmek için tasarlanmıştır. Rampa özelliğini çalıştırmak için 4 cm H2O minimum bir CPAP basıncı gereklidir. Belirtilen basınca ulaşmadan önce makinenin 0,5 cm H2O’luk artışlarla basınç oluşturması için 5 dakika ila 45 dakika arasında bir zaman seçin.

CPAP modunda, SmartRamp, bir Auto-CPAP algoritması kullanır ve nefes temelinde bir nefes temelinde indirgenmiş basıncın ayarlarını yapar. SmartRamp öngörülen basınca ulaştığında, cihaz belirtilen basınçta bir çalışmaya devam edecektir. Lütfen Dikkat: SmartRamp sırasında, Rampa tamamlanmadan önce minimum basınca ulaşılamazsa, Rampanın tamamlanmasından sonra basınç dakikada 1cm H2O artacaktır.

C-Flex Teknolojisi

C-Flex Teknolojisi, CPAP makineleri için tasarlanmış bir basınç azaltma özelliğidir. Ekshalasyon sırasında değişik basınç seviyeleri azaltmak için 1’den 3’e kadar numaralı ayarlar oluşturulmuştur. Ayar 1, en az miktarda değişiklik uygulamak için kullanılırken, Ayar 3 ekshalasyon sırasında en büyük kolaylığı sunar.

 

LCD Ekran Menüsü

DreamStation Serisi, basit ve pratik bir LCD ekranla oluşturuldu. Kullanıcı Arayüzü kullanılırken ekran iyidir. Odadaki ışıklar soluklaştıkça ekranın sensörü, ışığı ekrandan çıkarmak için tasarlandı. Lütfen Dikkat: Kontrol kadranı menüyü görüntülemek için kullanılır. Ekran dokunmatik ekran özelliklerine sahip değildir.

Uyku sonuçları, uyku terapisinin sonuçlarını ve hedeflerini görüntülemek için Kullanıcı Arayüzüne gönderilir.

İlk ekran, tedavinin üçüncü gününde saat 12’den sonra belirlenen bir “Üç Gece Özeti” ni açıklar. Her gün güncellenen sonuçları görmek için Kullanıcı Arayüzüne bakın

Günlük uyku uyumluluğu sonuçları en son oturumdan sonra verilir. Kullanıcı 4 saat veya daha fazla uyur ise, oturum başarılı kabul edilir ve ekranın sağ tarafında yeşil bir çubuk görüntülenir. Kullanıcı, beklenen 4 saatlik işarete ulaşmazsa, terapi ekranın sağ köşesindeki sarı bir çubukla belirtilir.

Uyku amacı bu saatin tamamlanmasından önce yerine getirilmediği sürece, ikinci ekran ilk 90 gün için geçerlidir. Veriler, önceki 30 gün içinde kaydedilen uyumlu gecelerin sayısını açıklıyor. 90 günün sonunda önce ekranı aşmak için istenen% 70 hedefe ulaşmak için en az 21 başarılı dört saat geceliğine ihtiyaç vardır.

Respironics Kuru Kutu Tasarımı

Dry Box teknolojisi, OPTIONAL nemlendirici DreamStation cihazıyla birlikte kullanıldığında su hasarı riskini azaltmaya yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Su, hazneden çıkabilir gibi, Kuru Kutu, suyun makine ve nemlendirici bağlantısı boyunca dolaşmasını önlemek için, suyun ünitenin duvarları içinde tutulması için tasarlanmıştır. Buna ek olarak, hava çıkış portu suyun odadan çıkıp makineye girmesini önlemek için tek yönlü bir valf kullanır. Hava çıkış portu, toplam su değişimini en aza indirgemek için su haznesinin üstünde bulunur.

System One Direnç Kontrolü

System One Resistance Control, CPAP cihazının maskeyi tanımasını sağlayan bir numaralandırma sistemi kullanarak, makinelerinin optimum basınca ulaşmasına yardımcı olmak için Respironics tarafından geliştirildi. Cihaza belirli maske türünü telafi etmesini söyleyerek doğruluğa ve güvenilirliğe ulaşır. Lütfen Dikkat: PR maskeleri bir direnç kontrol numarası ile tasarlanmış tek maskedir, bu nedenle bu makine özelliği yalnızca Philips Respironics maskeleri ile uyumludur.

 

Ayrıntılı ‘Kurulum Menüsü’ Seçenekleri

Kontrol kadranını kullanarak Kullanıcı Arayüzü boyunca ilerleyin. “Kurulumum” bölümü, kullanıcının DreamStation cihazında bulunan çeşitli özellikleri etkinleştirmesine olanak tanır.

Rampa: Makinenin kullanıcıyı önceden belirlenmiş basınca kademeli olarak ayarlayacağı zamanı seçin.

Esneklik: Ekshalasyon sonrasında basıncın düşürülmesi için 3 esnek ayar arasından seçim yapın.

Nemlendirme: 0’dan 5’e kadar bir sayı seçerek nem seviyesini belirleyin. Seviye 0, en düşük seviyedeki nem seviyesi, Seviye 1 ise en yüksek nem seviyesi iken, KAPALI konuma getirilmiş olan nemlendirme anlamına gelir. Ayrıca, DreamStation Nemlendirici farklı nemlendirme modları sunabilir: Sabit Nemlendirme, Adaptif Nemlendirme ve Isıtmalı Boru Nemlendirme.

Boru Tipi: Makine ile birlikte kullanılan CPAP hortum türünü belirtin. Bu ayar, 22mm veya 15mm olmasına bakılmaksızın doğrudan hortum çapıyla uyumludur. Heated Tube kullananlar tarafından ayrı bir ayar seçilebilir.

Modem: Modemi kontrol etmek için ekranı kullanın. Modem KAPALI konuma getirilirse, 3 gün sonra otomatik olarak tekrar AÇIK hale gelecektir.

Bluetooth: Uyku verilerini cihazdan kişiselleştirilmiş bir DreamMapper hesabına aktarmak için bluetooth seçeneğini etkinleştirin.

Zaman: Bu ekrandan 30 dakikalık artışlarla ekran zamanını değiştirmek veya güncellemek için bu seçeneği kullanın. 

bipap cihaz fiyatları, cpap philips respironics, philips respironics filtre, philips respironics dreamstation kullanım kılavuzu, philips respironics bipap kullanim kilavuzu, philips dreamstation otomatik cpap cihazı respironics fiyatları, navigasyon icat, cpap cihazı ekzalasyon valfi, Clc Hafif Ağırlık Blokları mail, respironics nedir
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

25.8 dB

Sessiz

Evet

Kolay Solunum

A-Flex

Rampa

Var

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

708 g

Hafif Mi?

Evet

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Yok

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Var

Isıtıcılı Nemlendirici

DreamStation Nem.

Su Kabı Boyutu

325 mL

Entegre Isıtmalı Hortum

Var

Uzaktan Bağlantı

Yok

Bluetooth

Yok

Maks. Çalışma Yüksekliği

2286 m

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Entegre Pil

Yok

Voltaj Aralığı

100-240V AC

İncelemeler (5)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 4.6 olarak puanlandı
5 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

5 için Philips Respironics DreamStation CPAP Cihazı değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.