Bitti
Breas

Breas iSleep 20i Oto CPAP Cihazı

iSleep 20 i en uygun tedaviyi sağlayabilmek için çeşitli solunum tiplerini teşhis eden gelişmiş bir sinyal iletme tekniği kullanır.

 

Stokta kalmamıştır.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Satış Yönetmeliği doğrultusunda fiyat yayınlamak yasaklanmıştır.

 

Açıklama

Açıklama

iSleep 20i, geleneksel CPAP ile kıyaslandığında düşürülmüş basınç seviyesinde engellenen solunumu önceden tahmin edip belirleyen ve tedavi eden, kendi ayarlanabilir en ileri seviyede yüksek performanslı bir CPAP’tır.iSleep 20 i en uygun tedaviyi sağlayabilmek için çeşitli solunum tiplerini teşhis eden gelişmiş bir sinyal iletme tekniği kullanır.

Opsiyonel PC yazılımı basıncı,akımı,kaçağı ve herhangi bir anormal solunumu ekranda ve raporlarda dalgalar şeklinde gösterir.Bu anormal solunum bilgilerinin dışında basınç seviyesini toplam terapi süresini yüzdelik olarak gösteren bir histograma da sahiptir (ARDI).Cihaz hastanın AHI,basınç,akış ve sızıntı verilerini gösteren detaylı rapor ve tam açıklama sağlar.

Hafıza kartı yeteneği uzun dönemde hastanın detaylı veri ve günlük raporuna çabuk ve kolay ulaşmayı sağlar.Ayarlanarak bağlanmış bir ‘truly’ nemlendirici daha ileri uyum için ayarlanabilir havayolu nemlendirmesi sağlar.

Devrilmeyi önleyecek şekilde dikey tasarımı sayesinde sehpanın üzerinde minimum yer kaplar ve her yatak odasına mükemmel uyumlu durur.Hortumun cihazın arkasından bağlanması cihazı,sehpanın üzerinde duran normal bir nesne gibi gösterir.

Hafif tasarımı ve ankastre taşıma kulbu seyahatlerde kolaylık sağlar.Evrensel güç desteği dünyanın her köşesinde kolayca çalışmasına imkan verir.Siz aktif yaşamınızın keyfini sürerken o otomobilinizden ya da seyahat aracında şarj olabilir.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Ürün Yorumları (0)

Yorumlar

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

0 Ürün Yorumu

Henüz katkı yok.