Breas

Breas iSleep 20i Oto CPAP Cihazı

0,00 

iSleep 20 i en uygun tedaviyi sağlayabilmek için çeşitli solunum tiplerini teşhis eden gelişmiş bir sinyal iletme tekniği kullanır.

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

iSleep 20i, geleneksel CPAP ile kıyaslandığında düşürülmüş basınç seviyesinde engellenen solunumu önceden tahmin edip belirleyen ve tedavi eden, kendi ayarlanabilir en ileri seviyede yüksek performanslı bir CPAP’tır.iSleep 20 i en uygun tedaviyi sağlayabilmek için çeşitli solunum tiplerini teşhis eden gelişmiş bir sinyal iletme tekniği kullanır.

Opsiyonel PC yazılımı basıncı,akımı,kaçağı ve herhangi bir anormal solunumu ekranda ve raporlarda dalgalar şeklinde gösterir.Bu anormal solunum bilgilerinin dışında basınç seviyesini toplam terapi süresini yüzdelik olarak gösteren bir histograma da sahiptir (ARDI).Cihaz hastanın AHI,basınç,akış ve sızıntı verilerini gösteren detaylı rapor ve tam açıklama sağlar.

Hafıza kartı yeteneği uzun dönemde hastanın detaylı veri ve günlük raporuna çabuk ve kolay ulaşmayı sağlar.Ayarlanarak bağlanmış bir ‘truly’ nemlendirici daha ileri uyum için ayarlanabilir havayolu nemlendirmesi sağlar.

Devrilmeyi önleyecek şekilde dikey tasarımı sayesinde sehpanın üzerinde minimum yer kaplar ve her yatak odasına mükemmel uyumlu durur.Hortumun cihazın arkasından bağlanması cihazı,sehpanın üzerinde duran normal bir nesne gibi gösterir.

Hafif tasarımı ve ankastre taşıma kulbu seyahatlerde kolaylık sağlar.Evrensel güç desteği dünyanın her köşesinde kolayca çalışmasına imkan verir.Siz aktif yaşamınızın keyfini sürerken o otomobilinizden ya da seyahat aracında şarj olabilir.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Breas iSleep 20i Oto CPAP Cihazı”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.