Geri
Ana sayfa » CPAP Cihazı » Otomatik CPAP » Löwenstein [Weinmann] prisma20A Auto CPAP Cihazı
Löwenstein

Löwenstein [Weinmann] prisma20A Auto CPAP Cihazı

5 5 üzerinden 1 müşteri puanına göre
(1 Değerlendirme)

0,00 

Weinmain prismaLINE prisma20A Auto CPAP cihazı son derece modern bir ölçüm teknolojisine sahip güvenilir bir tedavi sağlar. Gece boyunca solunum bozuklukları obstrüktif veya merkezi uyku apnesi neden olup olmadığını belirler.

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Weinmann prismaLINE prisma20A Auto CPAP Cihazı

Obstrüktif Uyku Apnesi (OSA) tedavisi için esneklik 

Değişken basınç gereksinimli obstrüktif uyku apneli hastaların tedavisi için APAP terapi cihazı. Terapi basıncı otomatik olarak hastanın basınç gereksinimine uyar.

Weinmain prismaLINE prisma20A Auto CPAP cihazı son derece modern bir ölçüm teknolojisine sahip güvenilir bir tedavi sağlar. Gece boyunca solunum bozuklukları obstrüktif veya merkezi uyku apnesi neden olup olmadığını belirler. Cihaz otomatik olarak olaylara yanıt verir ve sürekli güncel ihtiyaçlara basınç desteğini uyarlar. Terapi daha esnek ve daha etkin hale getirmek için, doktorunuz nefes verirken basıncı azaltma softPAP ile ventilasyon modları CPAP ve APAP birarada bulundurur.

prisma20A Auto CPAP Cihazı başlıca özellikleri:

 • softPAP nefes vermeyi kolaylaştırır.
 • Güvenilir teknoloji merkezi apnesi anlar
 • Rampa gibi konfor fonksiyonları, autostart-stop ve terapi geri bildirim uyumu destekler
 • Entegre tüp ısıtma tüp ve maskeli yoğuşmayı önler

softSTART fonksiyonu uykuya dalma fazı esnasında solutma basıncına alışmayı kolaylaştırır. Sizin için öngörülen terapi basıncından farklı bir basınç ayarlayabilirsiniz. Açma esnasında terapi cihazı bu softSTART basıncını ayarlar. Daha sonra basınç belirlenen süre içinde yavaşça yükselir veya önceden belirlenen süre dolduktan sonra (maksimum 45 dakika) terapi seviyesine düşer. Bu fonksiyon, yüksek veya düşük basıncı uyanık durumda rahatsız edici olarak algılayan ve uykuya dalamayan hastalara uygundur.

Solunum kolaylaştırıcı softPAP’ın kademe 1 ve kademe 2’si yüksek basınca karşı soluk vermeyi rahatsız edici bulan hastalar için tasarlanmıştır. Solunum kolaylaştırıcı soluk vermeye geçişte basıncı önceden düşürür ve daha rahat soluk vermenizi sağlar. Kademe 3 düşük basınçta soluk alma güçlüğü hisseden hastalara uygundur. İnspirasyon esnasında basınç biraz yükseltilir. Burada solunum kolaylaştırıcı softPAP kademesini ayarlayabilir veya fonksiyondan yararlanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz.

 • Kademe 1: Düşük solunum kolaylaştırıcı
 • Kademe 2: Normal solunum kolaylaştırıcı
 • Kademe 3: Soluk almaya yardımcı solunum kolaylaştırıcı

Bu fonksiyon sadece CPAP ve APAP modunda geçerlidir. Bu fonksiyon bu modlardan birinde seçilemiyorsa, hekiminiz veya yetkili satıcınız bu fonksiyonu etkinleştirilmelidir.

Teknik Özellikler:

 • Basınç Aralığı: 4-20 cmH2O
 • Modlar: CPAP, APAP
 • Ölçüler G x Y x D: 17 x 13,5 x 18 cm
 • Ağırlık: 1,4 kg
 • Ses Seviyesi: 26 dB
weinmann cpap, weinmann cpap cihazı basınç ayırı, CPAP fiyatları, waymen otomatik cap cihazı görünüşü, weinmann otomatik cpap cihazı görünümü, löwenstein cpap, löwenstein cpap fiyat
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

,

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

26 dB

Sessiz

Evet

Kolay Solunum

softPAP

Rampa

Var

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

1400 g

Hafif Mi?

Evet

Boyutlar

17 cm x 13,5 cm x 18 cm

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Var

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Var

Isıtıcılı Nemlendirici

prismaAQUA

Su Kabı Boyutu

N/A

Entegre Isıtmalı Hortum

Yok

Uzaktan Bağlantı

prismaCONNECT (Opsiyonel)

Bluetooth

Yok

Maks. Çalışma Yüksekliği

3000 m

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Entegre Pil

Yok

Voltaj Aralığı

100-240V AC

İncelemeler (1)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 5 olarak puanlandı
1 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

1 için Löwenstein [Weinmann] prisma20A Auto CPAP Cihazı değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.