Tebrikler! Bu ürünü %5 indirimle ’ye alıyorsunuz.
Löwenstein

Löwenstein [Weinmann] prisma20A Auto CPAP Cihazı

(1 müşteri incelemesi)

Weinmain prismaLINE prisma20A Auto CPAP cihazı son derece modern bir ölçüm teknolojisine sahip güvenilir bir tedavi sağlar. Gece boyunca solunum bozuklukları obstrüktif veya merkezi uyku apnesi neden olup olmadığını belirler.

 

Stokta kalmamıştır.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Satış Yönetmeliği doğrultusunda fiyat yayınlamak yasaklanmıştır.

 

Açıklama

Açıklama

Weinmann prismaLINE prisma20A Auto CPAP Cihazı

Obstrüktif Uyku Apnesi (OSA) tedavisi için esneklik 

Değişken basınç gereksinimli obstrüktif uyku apneli hastaların tedavisi için APAP terapi cihazı. Terapi basıncı otomatik olarak hastanın basınç gereksinimine uyar.

Weinmain prismaLINE prisma20A Auto CPAP cihazı son derece modern bir ölçüm teknolojisine sahip güvenilir bir tedavi sağlar. Gece boyunca solunum bozuklukları obstrüktif veya merkezi uyku apnesi neden olup olmadığını belirler. Cihaz otomatik olarak olaylara yanıt verir ve sürekli güncel ihtiyaçlara basınç desteğini uyarlar. Terapi daha esnek ve daha etkin hale getirmek için, doktorunuz nefes verirken basıncı azaltma softPAP ile ventilasyon modları CPAP ve APAP birarada bulundurur.

prisma20A Auto CPAP Cihazı başlıca özellikleri:

 • softPAP nefes vermeyi kolaylaştırır.
 • Güvenilir teknoloji merkezi apnesi anlar
 • Rampa gibi konfor fonksiyonları, autostart-stop ve terapi geri bildirim uyumu destekler
 • Entegre tüp ısıtma tüp ve maskeli yoğuşmayı önler

softSTART fonksiyonu uykuya dalma fazı esnasında solutma basıncına alışmayı kolaylaştırır. Sizin için öngörülen terapi basıncından farklı bir basınç ayarlayabilirsiniz. Açma esnasında terapi cihazı bu softSTART basıncını ayarlar. Daha sonra basınç belirlenen süre içinde yavaşça yükselir veya önceden belirlenen süre dolduktan sonra (maksimum 45 dakika) terapi seviyesine düşer. Bu fonksiyon, yüksek veya düşük basıncı uyanık durumda rahatsız edici olarak algılayan ve uykuya dalamayan hastalara uygundur.

Solunum kolaylaştırıcı softPAP’ın kademe 1 ve kademe 2’si yüksek basınca karşı soluk vermeyi rahatsız edici bulan hastalar için tasarlanmıştır. Solunum kolaylaştırıcı soluk vermeye geçişte basıncı önceden düşürür ve daha rahat soluk vermenizi sağlar. Kademe 3 düşük basınçta soluk alma güçlüğü hisseden hastalara uygundur. İnspirasyon esnasında basınç biraz yükseltilir. Burada solunum kolaylaştırıcı softPAP kademesini ayarlayabilir veya fonksiyondan yararlanmak istemiyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz.

 • Kademe 1: Düşük solunum kolaylaştırıcı
 • Kademe 2: Normal solunum kolaylaştırıcı
 • Kademe 3: Soluk almaya yardımcı solunum kolaylaştırıcı

Bu fonksiyon sadece CPAP ve APAP modunda geçerlidir. Bu fonksiyon bu modlardan birinde seçilemiyorsa, hekiminiz veya yetkili satıcınız bu fonksiyonu etkinleştirilmelidir.

Teknik Özellikler:

 • Basınç Aralığı: 4-20 cmH2O
 • Modlar: CPAP, APAP
 • Ölçüler G x Y x D: 17 x 13,5 x 18 cm
 • Ağırlık: 1,4 kg
 • Ses Seviyesi: 26 dB
weinmann cpap, weinmann cpap cihazı basınç ayırı, CPAP fiyatları, waymen otomatik cap cihazı görünüşü, weinmann otomatik cpap cihazı görünümü, löwenstein cpap, löwenstein cpap fiyat
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

,

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

26 dB

Sessiz

Evet

Kolay Solunum

softPAP

Rampa

Var

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

1400 g

Hafif Mi?

Evet

Boyutlar

17 cm x 13,5 cm x 18 cm

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Var

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Var

Isıtıcılı Nemlendirici

prismaAQUA

Su Kabı Boyutu

N/A

Entegre Isıtmalı Hortum

Yok

Uzaktan Bağlantı

prismaCONNECT (Opsiyonel)

Bluetooth

Yok

Maks. Çalışma Yüksekliği

3000 m

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Entegre Pil

Yok

Voltaj Aralığı

100-240V AC

Ürün Yorumları (1)

Yorumlar

5
1 yorum
SON EKLENEN YORUM

Hayirli geceler elinizde Löwenstein prisme 20A modeli var midir? Babam aynisii kullaniyor cok memnun yazlik icin istiyoruzHayirli geceler elinizde Löwenstein prisme 20A modeli var midir? Babam aynisii kullaniyor cok memnun yazlik icin istiyoruz bana 0535******* ulaşabilirsiniz.

nazim

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

1 Ürün Yorumu

 1. nazim

  nazim

  Hayirli geceler elinizde Löwenstein prisme 20A modeli var midir? Babam aynisii kullaniyor cok memnun yazlik icin istiyoruzHayirli geceler elinizde Löwenstein prisme 20A modeli var midir? Babam aynisii kullaniyor cok memnun yazlik icin istiyoruz bana 0535******* ulaşabilirsiniz.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...