Sıcak
ResMed

ResMed AirSense 11 AutoSet Otomatik CPAP Cihazı

ResMed AirSense 11, şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde AutoSet ve Elite modellerinde mevcuttur ve müsaitlik durumuna bağlıdır.

Açıklama

Açıklama

Gelişmiş dijital sağlık teknolojisini etkili terapi modlarıyla birleştiren ResMed AirSense 11 Autoset , uyku apnesi tedavisine başlamayı ve buna bağlı kalmayı hiç olmadığı kadar kolay ve rahat hale getirmek için tasarlanmıştır.

Her cihaz, kullanımı kolay çevrimiçi destek programımız ve uygulamamız olan myAir™’e erişim içerir başlamanıza ve terapiye uyum sağlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. ResMed AirSense 11 kullanıcıları ayrıca yeni myAir özelliklerine özel erişim elde ediyor: Kişisel Terapi Asistanı ve Care Check-In gibi.

Lütfen unutmayın:
ResMed AirSense 11, şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde AutoSet ve Elite modellerinde mevcuttur ve müsaitlik durumuna bağlıdır.

ResMed AirSense 11 serisi cihazlar, uyku apnesi tedavisi yolculuğuna başlamanıza  ve yol boyunca tedavi süreci içinde kalmanıza yardımcı olacak araçlar ve myAir erişiminin yanı sıra konforlu terapi sağlamak için tasarlanmış çok çeşitli özellikler içerir.

 • ResMed AirSense 11 serisi üç farklı model içerir: AutoSet, CPAP ve Elite
 • Kullanımı kolay dokunmatik ekran, ResMed AirSense 11‘in anlaşılmasını ve çalıştırılmasını kolaylaştırır
 • Yatağın yanında harika görünecek şık, modern tasarım
 • Basit Başlat/Durdur düğmesi, tek bir dokunuşla terapiyi açıp kapatmayı kolaylaştırır
 • Çevrimiçi bir destek programı ve önceki gece nasıl uyuduğunuzu size bildirmek için makinenizden alınan verileri kullanan ve size özel koçluk ipuçları ve teşvik sağlayan ResMed myAir’e erişimi içerir.
 • myAir’in Kişisel Terapi Asistanı, ekipman kurulumunda size rehberlik ederek yaygın sorunları gidermenize ve tedaviye alışmanıza yardımcı olur
 • Care Check-In, kişisel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmış koçluk ve yardım sağlar
 • Kablosuz yükseltme özelliğinin mevcudiyeti, size bakım ve özellik güncellemelerini doğrudan alma fırsatı verir
 • Entegre ısıtmalı nemlendirici, Climate Control özelliği ile manuel veya otomatik olarak kontrol edilebilir
 • AutoRamp™ özelliği, uykuya dalmanıza yardımcı olmak için düşük bir hava akışı basıncı sağlar, ardından düzenli olarak öngörülen seviyeye yükselir
 • Ekspiratuar basınç tahliyesi (EPR™), nefes alırken düzenli hava akışı basıncını korur ve nefes verirken daha kolay hale getirmek için basıncı azaltır

Araştırma, myAir kullanıcılarının her gece daha fazla uyuduğunu gösteriyor

Kullanımı kolay çevrimiçi destek programımız ve uygulamamız myAir, gece ilerlemenizi izlemenize yardımcı olmak için terapi verilerini otomatik olarak mobil veya web tabanlı cihazınıza gönderir. myAir kullanan kişilerin, tedavilerinin ilk 90 günü boyunca diğer CPAP kullanıcılarına göre gece başına ortalama bir saat daha uzun uyudukları görülmüştür.

ResMed AirSense 11 kullanıcıları ayrıca, tedaviye başlamak ve rahat etmek için ek yardım için Kişisel Terapi Asistanı ve geri bildiriminize göre özel koçluk sunan Care Check-In gibi yeni myAir özelliklerine özel erişim elde eder. 2

Başlamak kolaydır:
1. myAir uygulamasını App Store® veya Google Play™’den indirin.
2. Yararlı ipuçlarına, nasıl yapılır videolarına, temizlik hatırlatıcılarına ve daha fazlasına, ayrıca Kişisel Terapi Asistanı ve Bakım Check-In gibi etkileşimli koçluk araçlarına erişmek için bir hesap oluşturun.
3. Nasıl uyuduğunuza dair günlük bir anlık görüntü ve zaman içindeki ilerlemenizi takip etmek için devam eden bir uyku puanı ile motive kalın.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

26 dB

Sessiz

Evet

Kolay Solunum

EPR

Rampa

Var

Veri Kartı

SD Kart

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

1130 g

Hafif Mi?

Evet

Boyutlar

138.5 mm x 259.4 mm x 94.5 mm

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Var

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Var

Isıtıcılı Nemlendirici

HumidAir

Su Kabı Boyutu

380 mL

Entegre Isıtmalı Hortum

ClimateLineAir

Uzaktan Bağlantı

Var

Bluetooth

Var

Maks. Çalışma Yüksekliği

2591 m

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Entegre Pil

Yok

Voltaj Aralığı

100-240V AC

Ürün Yorumları (0)

Yorumlar

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

0 Ürün Yorumu

Henüz katkı yok.