Sefam EcoStar Auto CPAP Cihazı

0,00 

EcoStar Auto CPAP Cihazı, Otomatik CPAP ve CPAP modunda çalışır. Otomatik modda, algılanan solunum olaylarına (inspiratuar akış sınırlamaları, horlama ve apneler / hipopne) dayalı olarak basıncı otomatik olarak ayarlar.  

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

EcoStar çok ekonomik ve verimli CPAP cihazı

CPAP tedavisi için mükemmel performans ve sadelik kombinasyonu

Sadece 750 gram!

EcoStar serisi dünyaca ünlü farklı modeller DreamStar ve GoodKnight serilerinden devralınan teknolojilere sahiptir.

EcoStar Auto (Otomatik CPAP) , kullanıcı konforunu ve uyumluluğunu optimize etmek için en son teknolojiler ve algoritmalar ile donatılmıştır.

EcoStar Auto CPAP Cihazı, Otomatik CPAP ve CPAP modunda çalışır. Otomatik modda, algılanan solunum olaylarına (inspiratuar akış sınırlamaları, horlama ve apneler / hipopne) dayalı olarak basıncı otomatik olarak ayarlar.  

OTOMATİK DURMA

Hasta maskeyi çıkardığında, basınç sadece birkaç saniye içinde minimum seviyeye düşer. Terapi sürdürülmezse cihaz 30 dakika sonra kapanır.

 

OTOMATİK BAŞLAMA

‘Auto-on’ fonksiyonu hastanın tedaviye maskede tek bir nefesle başlamasını sağlar. Cihaz, açma / kapama düğmesine basarak herhangi zamanda başlatılabilir.

 

AKILLI RAMPA (I-RAMP)

Akıllı rampa fonksiyonu (I-Ramp), tedaviyi ayarlanabilir, daha rahat bir basınçta (‘konfor basıncı’) başlatmayı mümkün kılar, uykuya dalmayı kolaylaştırır ve daha rahat hale getirir. Ayrıca rampadaki süreyi hastanın uykuda olduğunu gösteren solunum olaylarının tespitine adapte ederek tedavi etkinliğini de optimize eder. Cihaz solunum olaylarını tespit ettiğinde (hastanın uykuda olduğunu gösterir), belirlenen basınca ulaşmak için basıncı kademeli olarak ve rahatça artıracak veya seçilen moda bağlı olarak otomatik algoritmayı açacaktır. Rampanın toplam süresi azalacağından, hastalar genel uyumlarını artırarak etkili baskıda daha fazla zaman harcarlar.

 

ÖZEL OTOMATİK KALİBRASYON

Herhangi bir maske veya tüp tipi seçin! İleri direnç kontrolümüz sayesinde çok yönlülük ve esneklik hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu teknoloji, öngörülen basıncın, pnömatik yolun konfigürasyonuna (maske tipi, çapı ve devrenin uzunluğu ve nemlendiricinin varlığı veya yokluğu) bakılmaksızın, her zaman hasta arayüzünde iletilmesini sağlayacaktır.

 

KONFOR KALİBRASYON ÖZELLİĞİ (CC +)

CC +, inspiratuar (basınç artışı) ve ekspiratuar fazlar (basınç düşüşü) sırasında hastanın nefes almasını daha rahat hale getirir ve basınç azaltma seviyesini önceden ayarlama gereği duymaz. CC + tamamen otomatiktir ve tedavi etkinliğinden ödün vermeden herhangi bir hastanın solunum döngüsüne adapte olur. Gelişmiş konfor için bu ‘cruise control’ özelliğini etkinleştirin.

 

OTOMATİK BASINÇ TELAFİSİ

EcoStar, rakım nedeniyle basınçtaki kaçakları ve varyasyonları otomatik olarak telafi eder.

 

NEMLENDİRİCİ

EcoStar Auto, GKH2O ısıtmalı nemlendiriciyle uyumludur.

 

PİL

Çakmak kablosu aksesuar olarak temin edilebilir.

ecostar auto cpap sefam, sefam cpap, Sefan pragrammalar
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Tip

Modlar

,

Garanti

2 Yıl

Ses Seviyesi

27 dB

Sessiz

Evet

Kolay Solunum

Yok

Rampa

Var

Veri Kartı

Var

Detaylı Kayıt

Var

Ağırlık

750 g

Hafif Mi?

Evet

Boyut

200 mm x 140 mm x 80 mm

Seyahat Boyu

Evet

Otomatik Açma/Kapanma

Var

Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

CPAP Basınç Aralığı

4-20 cm H2O

Otomatik Basınç Ayarı

Var

Kaçak Toleransı

Var

Kaçak Alarmı

Yok

Isıtıcılı Nemlendirici

GoodKnight H2O

Su Kabı Boyutu

N/A

Entegre Isıtmalı Hortum

Hybernite

Uzaktan Bağlantı

Yok

Bluetooth

Yok

Maks. Çalışma Yüksekliği

N/A

Otomatik Rakım Ayarı

Var

Entegre Pil

Yok

Voltaj Aralığı

100-230 V AC

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Sefam EcoStar Auto CPAP Cihazı”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.