Fisher&Paykel

Fisher&Paykel Vitera Ağız Burun CPAP Maskesi

1.734,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.595,28 

Fisher&Paykel Vitera Ağız Burun CPAP Maskesinin gelişmiş esnekliği sayesinde tekrar favori mekanınızda uyuyun! Daha geniş ve daha esnek bir minder ile Vitera, uyku sırasında konum değiştirirken sizinle birlikte hareket etmek üzere tasarlanmıştır, aynı zamanda iyi bir sızdırmazlık sağlar.

TÜRKİYE’DE SATIŞTA DEĞİLDİR!

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Konforu Yeniden Tanımladık.

Konfor benzersiz, kişisel ve başarılı CPAP terapisinin anahtarıdır. Bu nedenle, sadece ilk takış sırasında değil, tüm gece uykusunda konforun ölçülmesi gerektiğine inanıyoruz.

Gece boyunca nefes alabilirlik, uyum ve istikrar sağlamak için birlikte çalışan teknolojilerle Fisher&Paykel Vitera, konforu yeniden tanımlayan bir maskedir.

VentiCool ™ ile serin ve rahat bir his

Uyku sırasında terleme, obstrüktif uyku apnesi olan hastaların iyi bilinen bir semptomudur 2

Vitera kafa bandı, pazar lideri FullFace maskeler serisinde kullanılan malzemeden 21 kat daha fazla hava akımı ve% 32 daha fazla nem aktarımı sağlayan patentli nefes alabilir elyaflara sahiptir. *

VentiCool teknolojimiz hastaları serin ve konforlu tutmaya yardımcı olur.

* Dahili testler, VentiCool teknolojisine sahip kafa bandının, pazar lideri Full Face maskelerinde kullanılan kafa bandından 21 kat daha fazla hava akımı ve %32 daha fazla nem transferi sağladığını göstermiştir.

RollFit XT ile hareket özgürlüğü

RollFit XT maske yastığı ile maske gece hastanın hareketlerine dinamik olarak adapte olur, maske yastığını sabitler ve burun köprüsü üzerindeki basıncı azaltır. RollFit XT Maske Yastığı, önceki nesil RollFit Maske Yastığından %93 daha büyüktür. ** 

RollFit XT maske yastığının şekli, çok çeşitli yüz şekillerine uyum sağlamak ve gözlerdeki sızıntıyı en aza indirmek için tasarlanmıştır.

** F&P Vitera RollFit XT maske pedinin ve F&P Simplus RollFit maske pedinin hareket aralığını karşılaştırmak için yapılan dahili testler.

Dinamik stabilite ile kararlı ve güvenli

Stabilite Çubuğu ve RollFit XT Maske Yastığı, maske yastığını gece rahat ve güvenli tutmak için dinamik stabilite sağlar.

Ayarlanabilir başlık

En iyi uyum için kolay ayar.

Çıkarılabilir alın klipsi

Başlık karmaşasını azaltır.

VisiBlue renk ipuçları

Maske kullanımına yardımcı olmak için maske üzerinde mavi vurgular.

Başlık klipsleri

Gece boyunca güvenli kalacak şekilde tasarlanmıştır.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Var

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılmaz

Hareketli Uyku

Hayır

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Fisher&Paykel Vitera Ağız Burun CPAP Maskesi”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.