Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Ağız Burun Maskesi » Fisher&Paykel Simplus CPAP Maskesi
Önceki ürün
Philips Respironics Performax Total Face Maske 7.868,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

7.239,39 

Fisher&Paykel

Fisher&Paykel Simplus CPAP Maskesi

4.5 5 üzerinden 2 müşteri puanlarına göre
(2 Değerlendirme)

1.737,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.598,04 

Paket içerisinde 2 adet Silikon bulunmaktadır.

Tam Yüz Devrimini Deneyimleyin

Fisher Paykel Simplus, hepsi uyum içinde çalışmak üzere tasarlanmış üç temel bileşeni, RollFit Silikon, ErgoForm Kafabandı ve EasyFrame çerçeve içerir. Kombinasyon halinde, bu bileşenler Fisher & Paykel Healthcare maskelerinin bilindiği konfor, sızdırmazlık ve kolay kullanım sunar.

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

F&P SIMPLUS AĞIZ BURUN MASKESİ

Tasarımcılarımız, F&P Simplus’u tasarlarken Tam Yüz rahatlığı, yalıtkanlık ve kullanım kolaylığı açısından köklü değişiklik yapan bir maske oluşturmayı hedeflediler. F&P Simplus, yoğun bir araştırma ve geliştirme ile birlikte birçok ön ürün ve binlerce tasarım sentezinin sonucudur. Basitçe oturan ve çalışan bir maske geliştirmek için dünyanın tüm çevresinden hastalara, ekipman sağlayıcılara ve klinisyenlere danıştık.

Tam Yüz Devrimini Deneyimleyin

Fisher Paykel Simplus, hepsi uyum içinde çalışmak üzere tasarlanmış üç temel bileşeni, RollFit Silikon, ErgoForm Kafabandı ve EasyFrame çerçeve içerir. Kombinasyon halinde, bu bileşenler Fisher & Paykel Healthcare maskelerinin bilindiği konfor, sızdırmazlık ve kolay kullanım sunar.

Fisher Paykel Simplus yoğun araştırma ve geliştirme, birçok prototip ve binlerce tasarım saatinin sonucudur. Dünyanın her yerinden gelen hastalara, ekipman sağlayıcılarına ve klinisyenlere, sadece uygun olan bir maskeyi geliştirmek için danıştık.

Sadece 3 anahtar bileşen:

RollFit Silikon
ErgoForm Kafabandı
EasyFrame Çerçeve

İlk defa F & P Simplus’a etkili bir şekilde uymak için sadece 3 ayar gereklidir.

Minimal parça sayısıyla, Simplus, temizlendikten sonra zahmetsiz montaj için tek çerçeveli, tamamen sızdırmazlık boyutlarına ve ‘Kolay Klipsli’ Çerçeve bağlantısına sahiptir.

1. RollFit Silikon

Adından da anlaşılacağı gibi tek parça conta otomatik olarak ayarlanacak şekilde burun köprüsü üzerinde geri ve ileri “kayar”. Bu sayede RollFit Teknolojisi burun köprüsündeki basıncı en aza düşürür. RollFit Silikon, gece boyunca en uygun yalıtım performansı açısından Entegre Sabitlik Panelleri içerir ve Geliştirilmiş Hava Dağıtıcı, asgari gürültü ve hava akımı için tasarlanmıştır.

2. ErgoForm Kafabandı

Bu nefes alınabilen ve ergonomik tasarımlı başlık, kısıtlanmayan baş hareketine (yanlara, yukarıya ve aşağıya) olanak tanıyarak başın arka üstüne kendinden yerleşir. Gergin ve Yumuşak Paneller ve ErgoForm Kafabandı; en iyi kullanılabilirlik ve performans açısından şeklini koruması ve gerektiğinde gerginlik sağlaması için tasarlanmıştır. Easy-Clip Kancaları bulunan Gömülü VELCRO®* Tırnakları hızlı takıp çıkarma sağlar. Ayarlanabilir Alın Kayışı maske sabitliğini artırır.

3. EasyFrame

Bu düşük profilli çerçeve sabit, dayanıklı ve küçük olup açık bir görüş açısı sağlar. Tek çerçeve her üç conta boyutuna uygundur ve temizlik sonrası montaj için bir Easy-Clip Çerçeve Bağlantısına sahiptir. Top ve Soket Dirseği, CPAP hortumundan kaynaklanan çekilmeyi en aza indirirken hareket serbestliği için döner.

Ödül kazandı

F & P Simplus tam yüz maskesi, 2014 En İyi Tasarım Ödülleri ve HME Business 2014 Yeni Ürün Ödülü’nde Purple Pin ödülünü kazandı.

Takmak, görmek ve uyumak kolay.

Bu düşük profilli çerçeve, sağlam, dayanıklı, küçük ve net bir görüş açısı sağlar. Bu, tek çerçeveli, tüm-conta boyutlarına uygundur ve temizlendikten sonra zahmetsiz montaj için ‘Kolay Klipsli’ Çerçeve bağlantısına sahiptir.

Streç ve streç olmayan paneller, optimum kullanılabilirlik ve performans için yapı ve destek sağlar.

Bu nefes alabilen başlık, kafanın arkasına yüksek bir şekilde kendini konumlandırır ve maske yerinden çıkmadan maksimum kafa hareketine (yandan-yana, yukarı ve aşağı) izin verir.

Etkin ve konforlu bir sızdırmazlık sağlamak için otomatik ayar.

Tek parça silikon, burun köprüsü üzerinde ileri ve geri hareket eder. Bu otomatik ayarlama, burun köprüsü üzerindeki basıncı en aza indirir.

RollFit Seal, minimum gürültü ve taslak için tasarlanmış Gelişmiş Hava Difüzörünü içerir.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Var

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılmaz

Hareketli Uyku

Hayır

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (2)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 4.5 olarak puanlandı
2 değerlendirme
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 için Fisher&Paykel Simplus CPAP Maskesi değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.