Tebrikler! Bu ürünü %7 indirimle 139.50  ’ye alıyorsunuz.
Philips Respironics

Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi

(1 müşteri incelemesi)

150.00 

Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi , seçilen boyutta bir jelli silikon içerir. Bu, optimal bir uyum ve mühür sağlamak için size fırsat verir.

Stokta yok

Açıklama

Açıklama

Amara Gel küçük ve hafif olduğundan, diğer geleneksel tam yüz maskelerinden ön plana çıkmasını sağlar. Tek bir tıkla takılan veya çıkarılabilen bir jelli silikon özelliğine sahiptir.

Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi , seçilen boyutta bir jelli silikon içerir. Bu, optimal bir uyum ve mühür sağlamak için fırsat verir.

Jel silikon Philips Respironics‘in jelli maskelerinin bilinen güvenilirliğini ve konforunu sunar. Kalın iç jel duvarı, dış jel kapağı iyi bir mühür oluşturmak üzere yüze göre şekil alarak en iyi pozisyona gelerek yüze çok iyi bir şekilde oturur.

Sessiz Ekshalasyon

Kanıtlanmış mikro ekshalasyon portları Amara’da bulunur. Bağlantı noktalarının boyutu ve sayısı hava akışını yatakta ortaklardan ve kullanıcıdan uzaklaştıracak şekilde yönlendirir. Bu durum ayrıca sessiz çalışmasını sağlar.

Ayarlanabilen Alın Desteği

Amara‘nın alın desteğinde bulunan ince kaydırma düğmesi, derinlik ayarlarının kolaylıkla ve küçük adımlarla yapılmasını sağlar. 

Hafif ve Basit Bileşenler

Amara tam yüz maskesi tasarımlarından daha düşük ağırlığa sahiptir. Maske dirseği ve çerçevesi hafif malzemelerden oluşur.

Silikon tek tıkla takılmasıı temizlemenin basit ve hızlı olmasını sağlar. Silikon tek bir tıkla maske çerçevesine takılmasını veya çıkarılmasını sağlayan tek bir parçaya, şeffaf kabuğa tutturulmuştur.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Jel

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Evet

Alın Desteği

Var

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Hayır

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Hayır

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet

Ürün Yorumları (1)

Yorumlar

5
1 yorum
SON EKLENEN YORUM

Rahat, hava sızıntıları olmuyor yüzümde baskı da ollmuyor.

Nesrin

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

1 Ürün Yorumu

  1. Nesrin

    Nesrin

    Rahat, hava sızıntıları olmuyor yüzümde baskı da ollmuyor.

    (0) (0)

    Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...