Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Ağız Burun Maskesi » Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi
Önceki ürün
Fisher & Paykel Opus 360 CPAP Maskesi 1.734,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.595,28 

Sonraki ürün
Fisher & Paykel Brevida Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi 1.734,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.595,28 

Philips Respironics

Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi

5 5 üzerinden 1 müşteri puanına göre
(1 Değerlendirme)

2.618,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

2.409,39 

Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi , seçilen boyutta bir jelli silikon içerir. Bu, optimal bir uyum ve mühür sağlamak için size fırsat verir.

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Amara Gel küçük ve hafif olduğundan, diğer geleneksel tam yüz maskelerinden ön plana çıkmasını sağlar. Tek bir tıkla takılan veya çıkarılabilen bir jelli silikon özelliğine sahiptir.

Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi , seçilen boyutta bir jelli silikon içerir. Bu, optimal bir uyum ve mühür sağlamak için fırsat verir.

Jel silikon Philips Respironics‘in jelli maskelerinin bilinen güvenilirliğini ve konforunu sunar. Kalın iç jel duvarı, dış jel kapağı iyi bir mühür oluşturmak üzere yüze göre şekil alarak en iyi pozisyona gelerek yüze çok iyi bir şekilde oturur.

Sessiz Ekshalasyon

Kanıtlanmış mikro ekshalasyon portları Amara’da bulunur. Bağlantı noktalarının boyutu ve sayısı hava akışını yatakta ortaklardan ve kullanıcıdan uzaklaştıracak şekilde yönlendirir. Bu durum ayrıca sessiz çalışmasını sağlar.

Ayarlanabilen Alın Desteği

Amara‘nın alın desteğinde bulunan ince kaydırma düğmesi, derinlik ayarlarının kolaylıkla ve küçük adımlarla yapılmasını sağlar. 

Hafif ve Basit Bileşenler

Amara tam yüz maskesi tasarımlarından daha düşük ağırlığa sahiptir. Maske dirseği ve çerçevesi hafif malzemelerden oluşur.

Silikon tek tıkla takılmasıı temizlemenin basit ve hızlı olmasını sağlar. Silikon tek bir tıkla maske çerçevesine takılmasını veya çıkarılmasını sağlayan tek bir parçaya, şeffaf kabuğa tutturulmuştur.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Jel

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Evet

Alın Desteği

Var

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Hayır

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Hayır

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (1)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 5 olarak puanlandı
1 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

1 için Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.