Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Ağız Burun Maskesi » Philips Respironics DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi (S,M,MW,L Silikon Paket İçinde)
Tebrikler! Bu ürünü %5 indirimle 1.366,37  ’ye alıyorsunuz.
Philips Respironics

Philips Respironics DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi (S,M,MW,L Silikon Paket İçinde)

(5 müşteri incelemesi)

1.438,28 

Dreamwear burun maskesinin beğenilen özelliklerini genişleten Philips Respironics DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi, tam yüz silikonunun eklenmesiyle aynı minimalist tasarımı sağlar.

239,71 TL x 6 ay taksit seçeneğiyle. Taksit Seçenekleri

Stokta yok

Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Teslim

Yedek parça ve aksesuarlara mı ihtiyacınız var? Şimdi satın al

Açıklama

DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi, Philips Respironics’in yenilikçi DreamWear maskesinin ağız burun sürümüdür. Silikon, ağzı ve burun deliklerinin önüne set oluşturarak kapatır. Bu maske, burun ve ağız yoluyla terapi sağlayan ağız burun maskesidir.

Özellikler

Minimalist Tasarım
Boş Çerçeve
Çapraz Uyumluluk
Kompakt Silikon
Destekleyici Kafa Bandı
Manyetik Alt Klipsler

 

Minimalist Tasarım

Burun ve burun yastıkçığı versiyonları gibi, DreamWear Ağız Burun maskesi yüzdeki temas noktalarını minimalize etmek için tasarlanmıştır. Sadece yüzün ön tarafıyla temas eder, benzersiz çerçevesi yüzde baskı oluşturmayarak CPAP hortumuna bağlantısını başın üst kısmına taşır.

Boş, Çapraz Uyumlu Çerçeve

DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesinin çerçevesi, DreamWear maskesinin diğer maskelerinde bulunanla aynı çerçeveye sahiptir. Maskenin üst kısmında bir hortum bağlantısına sahip olan içi boş çerçeve, maskenin önündeki bağlantıları bulunan maskenin ön kısmındaki bağlantıları olan maskelere bir alternatif sağlar.

DreamWear Ağız Burun ile birlikte gelen çerçeve, DreamWear’ın diğer maske versiyonları ile uyumludur, yani ağız burun silikonu çıkarılabilir ve yerine burun veya burun yastıkçığı silikonu yerleştirilebilir. Kafa bandı, burun ve burun yastıkçığı versiyonlarından farklı kafa bandı versiyonu kullanması nedeniyle başlığın değiştirilmesi gerektiğini unutmayın. 

Kompakt silikon

Ağzın ve burnun tamamını kaplayan diğer tam yüz maskesi minderlerinden farklı olarak, DreamWear Ağız Burun silikonu, burnun alt kısmında her iki burun deliğini de kapatacak şekilde ağzını kapatır. Silikon polikarbonattan imal edilmiş, burun köprüsünü kapatmaz, tahrişin hafifletilmesine ve görüş hattının daha da engellenmesine yardımcı olur.

Manyetik Alt Klipslerle Destekleyici Kafa Bandı

DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi için kafa bandı, silikonun desteklenmesine yardımcı olmak ve daha iyi bir uyum sağlamak için tasarlanan alt kayışları içerir. Eşsiz kafa bandı, DreamWear silikonun, diğer ağız burun maskelerinde bulunan büyük bir çerçeve veya alın parçası gerekmeden desteklenmesini sağlar. Ek olarak, alt kayışlar kolayca çıkarılması ve montajı için manyetik klipsler kullanılarak kolayca yastık üzerine yapışır.

Paket İçeriği;

Dreamwear S,M,L,MW 4 boy farklı silikonu paket içerisinde bulunmaktadır.

Ek bilgi
Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

, , ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılmaz

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Mıknatıslı

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet

Ürün Yorumları (5)

Yorumlar

5
5 yorum
SON EKLENEN YORUM

İlk bir kaç gün tam uyum sağlayamamakla birlikte alıştıkça rahatlığını ve konforunu daha fazla hissettim. Uygun maskeyle oldukça kullanışlı tavsiye ederim.

Murat Kabasakal

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

5 Ürün Yorumu

 1. Murat Kabasakal

  Murat Kabasakal (doğrulanmış kullanıcı)

  İlk bir kaç gün tam uyum sağlayamamakla birlikte alıştıkça rahatlığını ve konforunu daha fazla hissettim. Uygun maskeyle oldukça kullanışlı tavsiye ederim.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 2. Burhan Baş

  Burhan Baş

  Dünya varmış, rahatlıkla dönebiliyor, gözlük takabiliyor, kitap okuyabiliyorum, kaçak olmuyor harika bir maske.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 3. Zeliha Varlık

  Zeliha Varlık

  Şimdiye kadar kullandığım en iyi maske eski maskem gözlerime hava vermesinden ayar yapmaktan yorulmuştum burnun altında biten tasarımı yukarıdan bağlantı noktası ağız burun maskesi için ideal olmuş.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 4. M. Kemal Mutlu

  M. Kemal Mutlu

  En son kullandığım maske ResMed AirFit F20. Dreamwear tasarımının yüzümdeki kızarıkları ve gözlerimin altındaki şişlikleri azaltacağını umarak satın aldım. Kullanmaya başladığım ilk hafta tam uyum sağlayamadım ve AHI değerim iki üç katına çıktı, sonra maskeyi anladıkça değerler düşmeye başladı ve maskeyi değiştirdikten iki hafta sonra AHI değerlerim normale döndü. Maskeyi sessiz, rahat ve ayarlaması kolay buldum. Hortumun önümden çekilmesi de çok güzel. Bu maskeyle mutlu oldum ve size de tavsiye ederim. Son bir tavsiye daha yeni bir maskeye geçtiğinizde hemen pes etmeyin kendinize ve maskeye biraz zaman tanıyın, alışkanlıkları değiştirmek zor olabiliyor.

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 5. BİROL

  BİROL

  Gelmesini dört gözle beklediğim bir maskeydi çok iz oluşuyordu burnumda eski model maskeyi de almak istemedim. Maskeyi denemek için taktıklarında işte bu dedim gerçekten beklendimin üzerinde oldu. Ağız burun maskelerinden muzdarip olana şiddetle öneririm. Ben maskemi buldum parasını çok çok hak eden bir maske….

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

Teslimat Bilgileri

Ücretsiz Kargo

100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

Aynı Gün Teslim

İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

Aynı Gün Teslim SSS

Siparişim ne zaman elimde olur?

Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

Hemen Teslim

İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.