Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Ağız Burun Maskesi » Philips Respironics DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi (S,M,MW,L Silikon Paket İçinde)
-40%
Philips Respironics

Philips Respironics DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi (S,M,MW,L Silikon Paket İçinde)

(5 müşteri incelemesi)

120.00 

Dreamwear burun maskesinin beğenilen özelliklerini genişleten Philips Respironics DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi, tam yüz silikonunun eklenmesiyle aynı minimalist tasarımı sağlar.

Stokta

İlk siparişinize özel ÜCRETSİZ kargo!
Güvenli Ödeme

Yedek parça ve aksesuarlara mı ihtiyacınız var? Şimdi satın al

Açıklama

DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi, Philips Respironics’in yenilikçi DreamWear maskesinin ağız burun sürümüdür. Silikon, ağzı ve burun deliklerinin önüne set oluşturarak kapatır. Bu maske, burun ve ağız yoluyla terapi sağlayan ağız burun maskesidir.

Özellikler

Minimalist Tasarım
Boş Çerçeve
Çapraz Uyumluluk
Kompakt Silikon
Destekleyici Kafa Bandı
Manyetik Alt Klipsler

 

Minimalist Tasarım

Burun ve burun yastıkçığı versiyonları gibi, DreamWear Ağız Burun maskesi yüzdeki temas noktalarını minimalize etmek için tasarlanmıştır. Sadece yüzün ön tarafıyla temas eder, benzersiz çerçevesi yüzde baskı oluşturmayarak CPAP hortumuna bağlantısını başın üst kısmına taşır.

Boş, Çapraz Uyumlu Çerçeve

DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesinin çerçevesi, DreamWear maskesinin diğer maskelerinde bulunanla aynı çerçeveye sahiptir. Maskenin üst kısmında bir hortum bağlantısına sahip olan içi boş çerçeve, maskenin önündeki bağlantıları bulunan maskenin ön kısmındaki bağlantıları olan maskelere bir alternatif sağlar.

DreamWear Ağız Burun ile birlikte gelen çerçeve, DreamWear’ın diğer maske versiyonları ile uyumludur, yani ağız burun silikonu çıkarılabilir ve yerine burun veya burun yastıkçığı silikonu yerleştirilebilir. Kafa bandı, burun ve burun yastıkçığı versiyonlarından farklı kafa bandı versiyonu kullanması nedeniyle başlığın değiştirilmesi gerektiğini unutmayın. 

Kompakt silikon

Ağzın ve burnun tamamını kaplayan diğer tam yüz maskesi minderlerinden farklı olarak, DreamWear Ağız Burun silikonu, burnun alt kısmında her iki burun deliğini de kapatacak şekilde ağzını kapatır. Silikon polikarbonattan imal edilmiş, burun köprüsünü kapatmaz, tahrişin hafifletilmesine ve görüş hattının daha da engellenmesine yardımcı olur.

Manyetik Alt Klipslerle Destekleyici Kafa Bandı

DreamWear Ağız Burun CPAP Maskesi için kafa bandı, silikonun desteklenmesine yardımcı olmak ve daha iyi bir uyum sağlamak için tasarlanan alt kayışları içerir. Eşsiz kafa bandı, DreamWear silikonun, diğer ağız burun maskelerinde bulunan büyük bir çerçeve veya alın parçası gerekmeden desteklenmesini sağlar. Ek olarak, alt kayışlar kolayca çıkarılması ve montajı için manyetik klipsler kullanılarak kolayca yastık üzerine yapışır.

Paket İçeriği;

Dreamwear S,M,L,MW 4 boy farklı silikonu paket içerisinde bulunmaktadır.

Ek bilgi
Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

, , ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılmaz

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Mıknatıslı

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet

Ürün Yorumları (5)

Yorumlar

5
5 yorum
SON EKLENEN YORUM

İlk bir kaç gün tam uyum sağlayamamakla birlikte alıştıkça rahatlığını ve konforunu daha fazla hissettim. Uygun maskeyle oldukça kullanışlı tavsiye ederim.

Murat Kabasakal

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

5 Ürün Yorumu

Henüz 2 yıldızlı değerlendirmeye sahip yorum yok