ResMed

ResMed AirFit F30i Ağız Burun CPAP Maskesi

5 5 üzerinden 2 müşteri puanlarına göre
(2 Değerlendirme)

2.611,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

2.402,95 

ResMed F30i Ağız Burun CPAP Maskesi burnunun deliklerine oturan ve ağzı kapsayan engebeli silikon, yepyeni bir seviyede konfor sunar. Gözlük takanlara uyum sağlamak için tasarlanmıştır, aynı zamanda sinir bozucu bükülmeler hakkında endişelenmeden herhangi bir pozisyonda uyuma esnekliği sağlar.

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

AirFit F30i

Dilerseniz ölçüm şablonunu baskı alıp, keserek doğru boyutunuzu ölçümleyebilirsiniz.

Silikon Ölçüm şablonunu yazdırın!

Çerçeve Ölçüm şablonunu yazdırın!
Açıklama

Açıklama

ResMed F30i Ağız Burun CPAP Maskesi burnunun deliklerine oturan ve ağzı kapsayan engebeli silikon, yepyeni bir seviyede konfor sunar. Gözlük takanlara uyum sağlamak için tasarlanmıştır, aynı zamanda sinir bozucu bükülmeler hakkında endişelenmeden herhangi bir pozisyonda uyuma esnekliği sağlar.

ResMed F30i Özellikleri:

Rahat: Her Pozisyonda Uyuyun
3600 Dönme: İstediğiniz Şekilde Hareket Özgürlüğü
Açık Görüş Hattı: Gözlük Takın, Kitap Okuyun veya TV İzleyin!
Fısıltı Sessizliği: Minimum Gürültü Sağlar
Hızlı: Takması ve Çıkarması Kolay
Daha az yüz temas noktası: Daha az kırmızı işaret
İçi Boş Çerçeve Tasarımı: Temizlemesi ve Bakımı Daha Kolay

Rahat Olun! Her Pozisyonda Uyku

Yüzüstü veya yan pozisyonda uyumayı tercih ediyorsanız, bu maske size ekstra destek sağlayarak bu zorlu pozisyonlarda da size en iyisini sunmak için tasarlanmıştır, böylece ödün vermek zorunda kalmadan en rahat pozisyonda uyuyabilirsiniz.

 

360 Derece Dönme: İstediğiniz Şekilde Hareket Etme Özgürlüğü

Hortum, kafanızın üst kısmından ResMed F30i‘ye bağlanır, bu da gece boyunca hareket etme özgürlüğü sağlar, bükülme ve dolaşmalardan uyku kesintileri yaşamaz. Hortum sizinle hemen hemen her yönde hareket edecek şekilde tasarlanmıştır, bu nedenle en aktif uyuyanlarda bile dolaşmaz.

Açık Görüş Alanı: Gözlük Takın, Kitap Okuyun veya TV İzleyin

ResMed F30i Ağız Burun CPAP Maskesi sağladığı görünümünün tadını çıkaracaksınız. Bu tasarım bir kitap okuyabilmenizi veya gece geç saatlerde mesajlaşabilmeniz için rahatça gözlük takabileceğiniz anlamına gelir. Açık görüş alanı, maskeniz hakkında endişelenmenize gerek kalmadan en sevdiğiniz yatmadan önce aktivitelerinizi takip etmenizi sağlar.

 

Fısıltı Sessizliği: Minimum Gürültü Sağlar

ResMed AirFit F30i o kadar sessiz ki onu duyamayabilirsiniz. Siz ve eşiniz için daha az rahatsızlık oluşturur ve daha rahat bir uyku uyumanızı sağlar.

 

Manyetik Klipsler ve Hızlı Açılan Dirsek Takmayı ve Çıkarmayı Kolaylaştırır

Manyetik klipsler, başlığın çerçeveye güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlarken, çıkarılmasını da kolaylaştırı. Gecenin ortasında hortumdan çıkarmanız gerektiğinde, F30i çıkarmayı kolaylaştıran Hızlı Ayrılma Dirseğine sahiptir.

Daha az Yüz Temas Noktası Daha Az kızarıklık 

Yumuşak, rahat başlık ve minimum yüz temas noktaları kullanarak F30i, kızarıkların oluşmasını engellemek için daha az noktadan temas eder.

 

İçi Boş Çerçeve Tasarımı Temizlik ve Bakımı Daha Kolay Hale Getirir

F30i sadece birkaç parça ile birlikte gelir, bu yüzden temizlenecek daha az ve endişelenecek daha az şey vardır. Minimum içi boş çerçeve tasarımı, kısa bir boru veya ekstra parça ihtiyacını ortadan kaldırır.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Mıknatıslı

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet

Boyut

Medium Silikon Large Çerçeve, Medium Silikon Standart Çerçeve

İncelemeler (2)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 5 olarak puanlandı
2 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

2 için ResMed AirFit F30i Ağız Burun CPAP Maskesi değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.