ResMed

ResMed Quattro Air CPAP Maskesi

5 5 üzerinden 1 müşteri puanına göre
(1 Değerlendirme)

0,00 

ResMed Quattro Air
Daha iyi bir uykunun hafif yolu.

Temizle

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

ResMed Quattro Air, piyasadaki en hafif tam yüz maskesi harika bir gece geçirmenize yardımcı olur. Sadece dört bölümden oluşur, maske kullanımı ve montajı kolaydır. Uyku apnesi tedavisi için üstün konfor sunmak için, yüksek performanslı, hava kaçaklarını mükemmel engelleyen patentli Spring Air ™ silikonu ayrıca yüzünüzdeki baskıyı da azaltır.

ResMed‘in yeni hafif Quattro Air Tam Yüz Maskesi, performans ve güvenilirliği kanıtlanmış Mirage Quattro maskesi üzerine inşa edilerek geliştirilmiştir. Bu gelişmiş konfor kullanım kolaylığı ve Mirage Quattro‘a göre %45 daha hafif olmasını sağlar.

Quattro gücü üzerine inşa
Quattro Air olarak, güvenebileceğiniz performans sağlar. Yeni şık, yüzde daha az yer kaplayan hafif maske

Hızlı ve kolay kurulum için daha az parça
Quattro Air’da diğer birçok Tam Yüz maskesinden daha az parça vardır. Sadece dört parçadan oluşur. Hızlı ve kolay kullanım hastanın uyumunu artırarak verimli kullanmayı artırır.

Sessiz çalışma
Yavaş ve sessiz dairesel havalandırma. Dairesel havalandırma delikleri havayı sizden uzağa taşırken ses seviyesini 28 dB seviyesinde tutar.

Yüzde hafif ve az hacimli
Quattro Air görüş alanını kapatmaz. Hastaların tam yüz maskesi kullanımdan dolayı artan endişelerini en aza indirir. Klostrofobik hastalar için mükemmel seçimdir.

Alın desteği
Gelişmiş Flex-wings(Oynar kanat) alın desteğiyle rahat ve yüzde hafiflik sağlar.

cpap maske, resmed quattro air maske
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılmaz

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Hayır

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet, Hayır

İncelemeler (1)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 5 olarak puanlandı
1 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

1 için ResMed Quattro Air CPAP Maskesi değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.