Tebrikler! Bu ürünü %7 indirimle 18.60  ’ye alıyorsunuz.

Wizard Tam Yüz Maskesi

20.00 

Wizard 220 Tam Yüz CPAP Maskesi son derece kullanıcı dostu. Yumuşak silikon yastık temizlemeyi basitleştirmek için maskeden kolayca çıkarılabilir.

Stokta yok

Açıklama

Açıklama

CPAP tedavisine ihtiyaç duyan kişiler için çok değerli bir seçenek sunar. Birçok CPAP kullanıcısı için çekici bir seçenek haline getiren, fiyat noktasının çok üstünde zımbalı bir özelliktir. Ekstra esnek boru eklentisi daha fazla özgürlük, hızlı serbest bırakılabilen klipsler kullanım kolaylığı sağlar ve alın desteği ekstra stabilite sunar. Sonuçta, bu harika, hayır fırfırlar maskesidir.

Wizard 220 Tam Yüz CPAP Maskesi son derece kullanıcı dostu. Yumuşak silikon yastık temizlemeyi basitleştirmek için maskeden kolayca çıkarılabilir. Aynı zamanda, her seferinde baş bandajını yeniden ayarlamaya gerek kalmadan maskeyi çıkarıp uygulamayı kolaylaştıran hızlı açma klipsleri vardır. Şapkanın kendisi Breathe-o-Prene’den yapılır, yine de ihtiyacınız olan desteği sağlayan yumuşak ve esmerliğin tadını çıkarın. Herhangi bir rahatsızlığı veya kızarıklığı en aza indirgemek de hipoalerjeniktir ve dört cırt cırtlı ayarlama noktası ile arzuladığınız uygunluğu elde etmek kolaydır.

Wizard 220 daha fazla hareket özgürlüğü sunar
Uykunuzda gezinirseniz, Sihirbaz 220’yi birçok CPAP maskesini daha bağışlayıcı bulabilirsin. 360 derece çift dönebilen bir dirseğe sahiptir ve hortumun daha fazla hareket özgürlüğü sağlar ve pozisyon değiştirdiğinizde maskenin yerinden çıkma şansını azaltır. Bundan başka Wizard 220, maske ile düzenli hortum arasına oturan iki inç (5cm) ultra esnek hortum uzantısıyla birlikte gelir. Bu daha da fazla özgürlük verir ve maske çıkarma ve kaçak olasılığını daha da azaltır. Bu uzantı çıkarılabilir, dolayısıyla fayda sağlamazsanız, hortumu normalde olduğu gibi doğrudan maskeye iliştirebilirsiniz.

Sihirbaz 220 Tam Yüzlü CPAP Maskesinin aln desteği daha fazla denge sağlar ve ağız ve burun arasındaki basıncı düşürür. Destek üzerindeki yumuşak silikon ped, istediğiniz gibi sığdırmanıza yardımcı olmak için rahatlık ve esneklik kazandırır. Sihirbaz 220, ek oksijen gerektiren ve bir antiasfiksiyon valfine sahip olanlar için bir O2 valfine sahiptir – bu nedenle CPAP makinesi durdurulursa bile normal şekilde nefes alabileceğinden emin olabilirsiniz.

Wizard 220 Tam Yüzlü CPAP Maskesi, bir sonraki CPAP maskeniz için mükemmel bir yol sunar. Basit tasarımı, çıkarılabilir yastık sayesinde temizlenmesi ve bakımı kolaydır. Alın desteği, stabilite sağlar ve ekshalasyon ventili ekshalasyon sırasında gürültüyü azaltmak için tasarlanmıştır. Uygun fiyatlı, pratik olmayan bir CPAP maskesi arıyorsanız, Wizard 220 Tam Yüzlü CPAP Maskesi sizin için mükemmel bir seçenektir.

full face bipap maskesi teknik şartname, tam yüz maskesi vizord
Ek bilgi

Ek bilgi

Maske Boyutu

, ,

Ürün Yorumları (0)

Yorumlar

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

0 Ürün Yorumu

Henüz katkı yok.