Fisher&Paykel

Fisher&Paykel FlexiFit 432 CPAP Maskesi

0,00 

Fisher&Paykel FlexiFit 432 Ağız Burun CPAP Maskesi, silikon conta ile etkileşime giren yumuşak bir köpük yastığın eklenmesiyle daha iyi bir sızdırmazlık ve daha rahat bir uyum sunar.

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Montaj kolaylığı için kutuda üç boyut

Fisher&Paykel FlexiFit 432 Ağız Burun CPAP Maskesi, silikon conta ile etkileşime giren yumuşak bir köpük yastığın eklenmesiyle daha iyi bir sızdırmazlık ve daha rahat bir uyum sunar. Nazal veya oral pozitif hava dağıtımına bu alternatif tamamen monte edilmiş ve kullanıma hazır hale gelir. Bu popüler maske özellikle yeni CPAP hastalarına hitap ederken, kutuda üç boyutta olduğu gibi, doğru boyutu bulmada “deneme yanılma” yı kaldırır.

 

Bu tam yüz maskesini rakip modellerinden gerçekten farklı kılan benzersiz tasarım özelliklerinin bir araya gelmesiyle büyük bir sızdırmazlık sağlanır. FlexiFit Minderi, Planör Kayışı, Silikon Conta ve Taç Kayışı, gece boyunca büyük destek sağlamak, sızıntı olasılığını azaltmak ve konforu artırmak için birlikte çalışır.

 

Otomatik Biçimlendirici

Maskenin, tek adımda kolay takma kolaylığı ile geniş bir burun ve yüz çevresi ayarlamasına olanak tanıyan yenilikçi FlexiFit köpük yastık teknolojisi ile otomatik ayarlama özelliği elde edilir. Maskeyi ayarlamak için hiçbir zor ayarlama gerekmez ve kolay açılan kayış, başlıkları ve kayışları yeniden ayarlamak zorunda kalmadan gece hızlı bir mola vermenizi sağlar.

 

Hareket özgürlüğü

Eşsiz Fisher& Paykel Glider Strap, gece boyunca özgürce hareket etmenizi sağlar. Maske kayışlarının kayma kabiliyeti nedeniyle, maske üzerindeki basınç dağıtılacak, baş taraftan yana döndüğünde eşit bir kuvvet kalacak ve böylece sızıntıların oluşmasını en aza indirilecektir. Gece boyunca bir mühür korunur ve tam hareket özgürlüğüne kavuşursunuz.

Yüzünüzde duran titrek bir maskeden ziyade, FlexiFit 432 Tam Yüz Maskesinin çenenin altında oturması sabit bir referans noktası sağlayarak stabilite sağlar ve gece boyunca çenenin hareketi ile bile mührü korur.

 

 

Optimum Koruyucu Konfor

Maske contası, premium buzlu silikon ile daha da geliştirilmiştir. Yüzeye kaymak için yumuşak ve pürüzsüz bir his veren buzlu dokusu, maske contasını optimize ederek ihtiyacınız olan tüm havayı almanızı sağlar.

432’nin verimli öngerilim difüzörü ile sessiz kullanım sağlanırken, aynı zamanda uyku partnerine hava üflenmesini de önler. Daha az gürültü, sizin ve eşiniz için daha az rahatsızlık veren daha huzurlu bir uyku anlamına gelir. Difüzör de bakım gerektirmez!

Altında çene tasarımını tamamlayan Crown Askı, ekstra stabilite sağlar ve bir çene kayışı veya kanal bantlı bir DIY işi ihtiyacını ortadan kaldırır.

CPAP, APAP veya Bi-Level uyku terapiniz için birinci sınıf bir tam yüz maskesi arıyorsanız, Fisher & Paykel 432 Tam Yüz Maskesi cevaptır.

 

 

Tek Maske – Üç Boyut

FlexiFit 432 Tam Yüz maskesi ile, boyutlandırma göstergeleri hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Kutuda üç ayrı beden mühür bulacaksınız; Küçük, Orta ve Büyük. Evinizin rahatlığında en iyi contayı bulun. Üçüncüsünü hangi büyüklükte kullanacağınızı bilmek istiyorsanız, burada bulunan boyutlandırma göstergesini kullanabilirsiniz.

resmed s9 kullanım kılavuzu
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Köpük

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Var

Maske Boyutu

Tüm Boyutlar

Var

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Hayır

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Hayır

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Fisher&Paykel FlexiFit 432 CPAP Maskesi”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.