Tebrikler! Bu ürünü %7 indirimle ’ye alıyorsunuz.
Fisher&Paykel

Fisher&Paykel FlexiFit 432 CPAP Maskesi

Fisher&Paykel FlexiFit 432 Ağız Burun CPAP Maskesi, silikon conta ile etkileşime giren yumuşak bir köpük yastığın eklenmesiyle daha iyi bir sızdırmazlık ve daha rahat bir uyum sunar.

 

Stokta kalmamıştır.

 

T.C. Sağlık Bakanlığı Tıbbi Cihaz Satış Yönetmeliği doğrultusunda fiyat yayınlamak yasaklanmıştır.

 

Açıklama

Açıklama

Montaj kolaylığı için kutuda üç boyut

Fisher&Paykel FlexiFit 432 Ağız Burun CPAP Maskesi, silikon conta ile etkileşime giren yumuşak bir köpük yastığın eklenmesiyle daha iyi bir sızdırmazlık ve daha rahat bir uyum sunar. Nazal veya oral pozitif hava dağıtımına bu alternatif tamamen monte edilmiş ve kullanıma hazır hale gelir. Bu popüler maske özellikle yeni CPAP hastalarına hitap ederken, kutuda üç boyutta olduğu gibi, doğru boyutu bulmada “deneme yanılma” yı kaldırır.

 

Bu tam yüz maskesini rakip modellerinden gerçekten farklı kılan benzersiz tasarım özelliklerinin bir araya gelmesiyle büyük bir sızdırmazlık sağlanır. FlexiFit Minderi, Planör Kayışı, Silikon Conta ve Taç Kayışı, gece boyunca büyük destek sağlamak, sızıntı olasılığını azaltmak ve konforu artırmak için birlikte çalışır.

 

Otomatik Biçimlendirici

Maskenin, tek adımda kolay takma kolaylığı ile geniş bir burun ve yüz çevresi ayarlamasına olanak tanıyan yenilikçi FlexiFit köpük yastık teknolojisi ile otomatik ayarlama özelliği elde edilir. Maskeyi ayarlamak için hiçbir zor ayarlama gerekmez ve kolay açılan kayış, başlıkları ve kayışları yeniden ayarlamak zorunda kalmadan gece hızlı bir mola vermenizi sağlar.

 

Hareket özgürlüğü

Eşsiz Fisher& Paykel Glider Strap, gece boyunca özgürce hareket etmenizi sağlar. Maske kayışlarının kayma kabiliyeti nedeniyle, maske üzerindeki basınç dağıtılacak, baş taraftan yana döndüğünde eşit bir kuvvet kalacak ve böylece sızıntıların oluşmasını en aza indirilecektir. Gece boyunca bir mühür korunur ve tam hareket özgürlüğüne kavuşursunuz.

Yüzünüzde duran titrek bir maskeden ziyade, FlexiFit 432 Tam Yüz Maskesinin çenenin altında oturması sabit bir referans noktası sağlayarak stabilite sağlar ve gece boyunca çenenin hareketi ile bile mührü korur.

 

 

Optimum Koruyucu Konfor

Maske contası, premium buzlu silikon ile daha da geliştirilmiştir. Yüzeye kaymak için yumuşak ve pürüzsüz bir his veren buzlu dokusu, maske contasını optimize ederek ihtiyacınız olan tüm havayı almanızı sağlar.

432’nin verimli öngerilim difüzörü ile sessiz kullanım sağlanırken, aynı zamanda uyku partnerine hava üflenmesini de önler. Daha az gürültü, sizin ve eşiniz için daha az rahatsızlık veren daha huzurlu bir uyku anlamına gelir. Difüzör de bakım gerektirmez!

Altında çene tasarımını tamamlayan Crown Askı, ekstra stabilite sağlar ve bir çene kayışı veya kanal bantlı bir DIY işi ihtiyacını ortadan kaldırır.

CPAP, APAP veya Bi-Level uyku terapiniz için birinci sınıf bir tam yüz maskesi arıyorsanız, Fisher & Paykel 432 Tam Yüz Maskesi cevaptır.

 

 

Tek Maske – Üç Boyut

FlexiFit 432 Tam Yüz maskesi ile, boyutlandırma göstergeleri hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Kutuda üç ayrı beden mühür bulacaksınız; Küçük, Orta ve Büyük. Evinizin rahatlığında en iyi contayı bulun. Üçüncüsünü hangi büyüklükte kullanacağınızı bilmek istiyorsanız, burada bulunan boyutlandırma göstergesini kullanabilirsiniz.

resmed s9 kullanım kılavuzu
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Köpük

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Var

Maske Boyutu

Tüm Boyutlar

Var

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Hayır

Ağızdan Nefes

Evet

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Hayır

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet

Ürün Yorumları (0)

Yorumlar

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

0 Ürün Yorumu

Henüz katkı yok.