Philips Respironics

Philips Respiornics Profile Lite Jelli CPAP Maskesi

5 5 üzerinden 3 müşteri puanlarına göre
(3 Değerlendirme)

0,00 

Bu tamamen özelleştirilebilir burun jel maske rahatça yüze oturur, sadece birkaç dakika içinde herhangi bir kullanıcının yüzünün eşsiz şekli kolayca kaplamak için tasarlanmıştır.

Temizle

 

Stokta kalmamıştır.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Her türlü konfor. 

Yumuşak ve hafif tasarımı sayesinde Philips Respiornics Profile Lite Jelli CPAP Maskesi benzersiz bir deneyim sunar. Mükemmel jel silikonu ve alın pedi sayesinde yüze hemen uyum sağlayarak kullanım rahatlığı sağlar.

Profile Lite Jelli CPAP Maske tamamen kişiye göre özelleştirebilir bir maskedir. Sadece 10 dakika da kişinin yüzüne göre uyum sağlayarak benzersiz bir mühür etkisi sağlar.

Maske uyumluluğu sorunu yaşayan hastaların memnuniyet duyacağı bir maske.

Kanıtlanmış jel teknolojisi, Philips Respiornics Profile Lite Jelli CPAP Maskesi eşsiz, kişiselleştirilmiş mühür sunuyor. Basit bir özelleştirme süreci hızlı bir şekilde kullanıcının yüz hatlarına maskesi kalıp sağlar.

Profile Lite CPAP Maskesi tüm kullanıcılara erkek, kadın ve hatta çocuk hastalar için konfor ve performansı en yüksek seviyeye taşımak için basit, en mantıklı yol sağlar.

philips profile lite
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Jel

Değiştirilebilir Silikon

Hayır

Jel Maske

Evet

Alın Desteği

Var

Maske Boyutu

, , ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Var

Ekstra Büyük

Var

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Hayır

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Hayır

TV, Kitap Okunabilir

Hayır

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (3)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 5 olarak puanlandı
3 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

3 için Philips Respiornics Profile Lite Jelli CPAP Maskesi değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.