Philips Respironics

Philips Respironics Pico CPAP Maskesi

5 5 üzerinden 1 müşteri puanına göre
(1 Değerlendirme)

1.268,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.166,56 

Philips Respironics Pico CPAP Maskesi, yüksek düzeyde bir terapi sağlarken konforlu, kullanımı kolay ve kurulumu kolay pratik bir alternatif sunmaktadır.

Temizle

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Pico

Doğru Maske Boyutu - Nasıl Ölçülür

Dilerseniz ölçüm şablonunu baskı alıp, keserek doğru boyutunuzu ölçümleyebilirsiniz.

Ölçüm şablonunu yazdırın!

Boyut Ölçü
S/M < 4cm
L 4 cm < 5cm
XL 5 cm < 6 cm
Açıklama

Açıklama

Philip Pico Uyku Apne Maskesi

Pratik yenilik – Yüz ile asgari temasını sağlayan ve basitlik, rahatlık ve mühür sağlayan en hafif ve en küçük burun maskesi.

Piyasadaki en hafif ve en küçük burun maskesi *

Pico CPAP Maskesi, yüksek düzeyde bir terapi sağlarken konforlu, kullanımı kolay ve kurulumu kolay pratik bir alternatif sunmaktadır. Klinisyenler Pico’yu önde gelen nazal maskelerden daha kolay kullandığına oybirliğiyle karar vermişler, kurulu taban optimizasyonu ve yeni hasta ayarları için idealdir. *

Pico rahatlıkla hastaların % 98’den fazlasına uyuyor *

Pico, hastalara mükemmel bir sızdırmazlık özelliğine sahip, kullanımı kolay bir maske sunar ve televizyon izlemek veya giyerken okuma özgürlüğü sunar.

Kullanımı Kolay

Solunum terapistleri ve uyku teknisyenleri, Pico’nun önde gelen geleneksel burun maskesinden daha kolay bir şekilde kullanılması, kurulması ve elde edilmesi daha kolay olduğunu belirtti.

Doktorların Tercihi

Solunum terapistleri ve uyku teknisyenleri Pico’yu önde gelen geleneksel burun maskelerine tercih ederdi

Maskeyi oluşturan en az sayıda parça ile Pico CPAP Maskesi, yalnızca iki temas noktasına sahip, kullanımı kolay bir maskedir. Burun maskesi, yalnızca burun yoluyla hava basıncı sağlar ve burun deliklerini kaplar.

 

Özellikler

Minimum dokunuş
Alın desteği yok
Kullanım kolaylığı
Çift duvarlı silikon
Sportif Kafabandı
Alın desteksiz en az temas

Philips Respironics Pico, iki temas noktasına sahip minimal bir temas çerçevesine sahiptir: yastık ve başlık. Maske geleneksel alın desteğine sahip değildir, bunun yerine küçük bir başörtüsü bağlantısı vardır. Alın kısmında temas noktası oluşturmak için başlık bu bağlantıyla döngüydü.

 

Kullanım kolaylığı

Pico sadece birkaç kolay sökülen parçadan oluşuyor. Alın bağlantısı ve alt başlık klipslerinden başlıklar çıkarılır. Silikon, maske çerçevesinin içine veya dışına kolayca takılabilir. Başlıklar ve minder kaldırılmış haldeyken, başlık klipsleri, döndürme ve çerçeve birbirlerinden kolayca çıkarılır. Minimum tasarım, parçaların kolayca temizlenmesini ve değiştirilmesini sağlar.

 

Çift Duvarlı Silikon

Pico silikondan yapılmıştır ve çift duvarlı bir tasarıma sahiptir. Bir duvar, diğerinin mühür oluşturduğu sürece desteklenmelidir. Destekleyici tasarım, gece boyunca daha güvenilir bir mühür oluşturmaya yardımcı olur. Üç yastık boyutu da Pico Fit Paketinde bulunur: küçük / orta, büyük ve çok büyük.

 

Sportif Kafabandı

Pico maskesinin başlığı konfor ve destek için tasarlanmıştır. Kafabandı, yüzdeki maskeyi sıkıştırmak veya gevşetmek için hızlı ve kolay ayarlamalar yapmaya olanak tanıyan cırtlı sekmelere sahiptir. Bir taç askısı, tedavi sırasında maskenin konumunu korumaya yardımcı olması için başlığı başın arkasına doğru sabitler.

philips respironics maske, https://www cpapmerkezi com/cpap-maskesi/burun-maskesi/philips-respironics-pico-cpap-maskesi?attribute_pa_boyut=large, https://www cpapmerkezi com/cpap-maskesi/burun-maskesi/philips-respironics-pico-cpap-maskesi?attribute_pa_boyut=small-medium, Philips CPAP maske pico
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Var

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Var

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılmaz

Hareketli Uyku

Hayır

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (1)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 5 olarak puanlandı
1 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

1 için Philips Respironics Pico CPAP Maskesi değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.