Tebrikler! Bu ürünü %7 indirimle 93.00  ’ye alıyorsunuz.
ResMed

ResMed AirFit N10 CPAP Maskesi

100.00 

ResMed AirFit N10 CPAP Maskesi, hastalar tarafından endüstri lideri CPAP burun maskelerine kıyasla birinci seçenek olarak seçilmesinin bir nedeni var.

Stokta yok

Açıklama

Açıklama

ResMed AirFit N10, hastalar tarafından endüstri lideri CPAP burun maskelerine kıyasla birinci seçenek olarak seçilmesinin bir nedeni var.

Genel ilk tercih

AirFit N10, hastaların ResMed maskeleri ile deneyimledikleri güvenilir performansı sunacak ve optimum kullanılabilirlik ve konfor sağlayacak şekilde tasarlandı. İki ResMed çalışmasında gösterildiği gibi, hastalar endüstri lideri burun maskelerine kıyasla AirFit N10’u genel olarak birinci tercihi olarak sıralamışlardır. Kullanımı, dengesi, konforu ve rahatsızlık verici olmaması nedeniyle bir numara olan AirFit N10’un işinize en uygun olduğuna emin olabilirsiniz.

Bu, kompakt CPAP burun maskesi için bir çıtayı yükselterek, kullanıcı dostu bir şekilde zahmetsiz performans, konfor ve görsel özgürlük sunar tasarımı. AirFit N10, benzersiz bir göz altı çerçevesine sahiptir ve size net bir görüş hattı sağlarken, Spring Air ™ yastığı en uygun sızdırmazlık için yüzünüze rahatça sığar. EasyClick, kendini koyma ve çıkarmayı kolaylaştıran kendi kendini ayarlayan başlık klipsleriyle giymek için de uygundur.

 

Kullanımı kolay

Minimum parçalar ve silikonu çerçeveye bağlayan sezgisel bir anahtar klipsi bulunan AirFit N10, kullanımı kolay ve temizlendikten sonra hızla yeniden birleştiriliyor. EasyClick kendinden hizalı başlık klipsleri de takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırır.

 

Kanıtlanmış performans

Spring Air silikonu yüzünüze rahatça sığar ve SoftEdge kafa bandı maksimum konfor ve daha az yüz teması için ince kayışlar sunar. Dairesel dağılmış havalandırma, havayı sizden ve eşinizden uzağa yönlendirir – sessiz, huzurlu bir uyku ortamı yaratır.

 

Görsel özgürlük

AirFit N10, gözlerin altına yerleştirilmiş kompakt tasarımı ve şık bir çerçevesi ile sınırsız vizyon sağlar. Terapi yükselirken TV okuyabilir veya izleyebilirsiniz – hatta gözlük takın.

 

Kararlı mühür

Yaylı silikonu, uyku esnasında hareket ettirirken size rahat bir mühür sağlamak üzere tasarlanmıştır. Hafif, dayanıklı flexi-tüp direkt olarak çerçeveye entegre olduğundan, contadan ödün vermeden 360 ° hareketi kolayca barındırır.

ResMed AirFit N10 CPAP Maskesi

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Hayır

Ürün Yorumları (0)

Yorumlar

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

0 Ürün Yorumu

Henüz katkı yok.