Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Burun Maskesi » ResMed AirFit N10 CPAP Maskesi
ResMed

ResMed AirFit N10 CPAP Maskesi

1.742,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.603,47 

ResMed AirFit N10 CPAP Maskesi, hastalar tarafından endüstri lideri CPAP burun maskelerine kıyasla birinci seçenek olarak seçilmesinin bir nedeni var.

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

ResMed AirFit N10, hastalar tarafından endüstri lideri CPAP burun maskelerine kıyasla birinci seçenek olarak seçilmesinin bir nedeni var.

Genel ilk tercih

AirFit N10, hastaların ResMed maskeleri ile deneyimledikleri güvenilir performansı sunacak ve optimum kullanılabilirlik ve konfor sağlayacak şekilde tasarlandı. İki ResMed çalışmasında gösterildiği gibi, hastalar endüstri lideri burun maskelerine kıyasla AirFit N10’u genel olarak birinci tercihi olarak sıralamışlardır. Kullanımı, dengesi, konforu ve rahatsızlık verici olmaması nedeniyle bir numara olan AirFit N10’un işinize en uygun olduğuna emin olabilirsiniz.

Bu, kompakt CPAP burun maskesi için bir çıtayı yükselterek, kullanıcı dostu bir şekilde zahmetsiz performans, konfor ve görsel özgürlük sunar tasarımı. AirFit N10, benzersiz bir göz altı çerçevesine sahiptir ve size net bir görüş hattı sağlarken, Spring Air ™ yastığı en uygun sızdırmazlık için yüzünüze rahatça sığar. EasyClick, kendini koyma ve çıkarmayı kolaylaştıran kendi kendini ayarlayan başlık klipsleriyle giymek için de uygundur.

 

Kullanımı kolay

Minimum parçalar ve silikonu çerçeveye bağlayan sezgisel bir anahtar klipsi bulunan AirFit N10, kullanımı kolay ve temizlendikten sonra hızla yeniden birleştiriliyor. EasyClick kendinden hizalı başlık klipsleri de takmayı ve çıkarmayı kolaylaştırır.

 

Kanıtlanmış performans

Spring Air silikonu yüzünüze rahatça sığar ve SoftEdge kafa bandı maksimum konfor ve daha az yüz teması için ince kayışlar sunar. Dairesel dağılmış havalandırma, havayı sizden ve eşinizden uzağa yönlendirir – sessiz, huzurlu bir uyku ortamı yaratır.

 

Görsel özgürlük

AirFit N10, gözlerin altına yerleştirilmiş kompakt tasarımı ve şık bir çerçevesi ile sınırsız vizyon sağlar. Terapi yükselirken TV okuyabilir veya izleyebilirsiniz – hatta gözlük takın.

 

Kararlı mühür

Yaylı silikonu, uyku esnasında hareket ettirirken size rahat bir mühür sağlamak üzere tasarlanmıştır. Hafif, dayanıklı flexi-tüp direkt olarak çerçeveye entegre olduğundan, contadan ödün vermeden 360 ° hareketi kolayca barındırır.

ResMed AirFit N10 CPAP Maskesi

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Evet

Yüksek Basınç

Hayır

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed AirFit N10 CPAP Maskesi”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.