ResMed

ResMed AirFit N20 Burun CPAP Maskesi + 5 Yedek Silikon

3.921,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

3.607,32 

* YENİ * ÜCRETSİZ yedek yastıklar ile ResMed maskeleri!

 Stoklarla sınırlıdır!

ResMed AirFit N20 CPAP Maskesi çeşitli yüz yapılarına sahip kullanıcılara uygun bir sızdırmazlık sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

InfinitySeal silikon, yumuşak çerçeve ve peluş kafabandı, çok yönlülük yanında konfor sağlar.

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

 

ResMed AirFit™ N20 Burun CPAP Maskesi çeşitli yüz yapılarına sahip kullanıcılara uygun bir sızdırmazlık sağlamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

InfinitySeal ™ yastığı, yumuşak çerçeve ve peluş başlık, çok yönlülük yanında konfor sağlar.

Hareketlerinizi karşılamak ve yanlış uyumu hoşgörmek için tasarlanmış InfinitySeal silikon yastık

Esnek kumaş kaplı çerçeve, rahatlık katarken geniş bir kullanım alanı sunar

Hızlı montaj için kullanımı kolay manyetik klipsler

Peluş başlık daha rahat bir gece terapisi vermeye yardımcı olur

 

AirFit N20 CPAP Maskesi, uygun bir uyum sağlanmasını ve terapi boyunca muhafaza edilmesini sağlamak için InifinitySeal™ silikonu ile çeşitli ayar noktaları ve uyum noktaları sağlar. Burun burun deliklerini örterek tedavi sağlayan burun CPAP maskesidir.

Özellikler

InifinitySeal ™ silikon

Yumuşak çerçeve

Açık görüş alanı

Peluş kafabandı

Manyetik klipsler

Hızlı sökülebilen hortum

Hastalar Test Edip, Onayladı

Geniş kapsamlı test edilmiş ve size en iyi tedavi deneyimini sunmak için tasarlanmış olan AirFit N20, rahatlık ve kullanım kolaylığı için kanıtlanmış bir seçimdir. Yakın zamandaki bir çalışmada, hastaların% 88’inde AirFit N20’nin mevcut pazarda lider olan burun maskesine göre daha konforlu ve kullanımı daha kolay olduğunu tespit etmiştir.

] InfinitySeal Silikon

AirFit N20, çeşitli yüz ve burun yapılarına uyacak şekilde güvenilir bir sızdırmazlık sağlamak için tasarlanmış uyarlanabilir bir InfinitySeal silikonudur. Silikon, burun üzerinde rahat bir temas noktası sağlamak için değişen kalınlık seviyelerine sahipken, aynı zamanda daha güvenilir bir sızdırmazlık sağlar.

Açık Görüşlü Yumuşak Çerçeve

AirFit N20 Burun CPAP Maskesinin çerçevesi dokunmak için esnek ve yumuşaktır. Çerçeve, tahrişe neden olmamak için bütünlenmiş dolguya sahiptir ve görüş hattını açık tutmak için gözlerin altında durur. Çerçeve, kullanıcıya ilk uyum için ve geceleri pozisyon değiştikçe uyum sağlayacak şekilde esnektir.

  Peluş Kafabandı

AirFit N20 kafabandı, baskı ve işaretlerden kaçınmaya yardımcı olurken ilave konfor sağlamak için yumuşak kumaştan oluşur. Kafabandının hassas ayarlanmasına izin veren dört ayar noktası vardır ve aynı zamanda gece boyunca meydana gelebilecek sızıntıları veya diğer fit problemlerini çözmek için hızlı bir yol sağlar. Maske standart boyutlu bir başlık kullanıyor.

 Manyetik Klipsler ve Hızlı Sökülebilen Dirseği ile Kolay Çıkarma

Maskenin gece boyunca çabucak çıkarılması gerekiyorsa veya sabah kalktığınızda yaparsanız, manyetik klipsleri ve hızlı serbest bırakma dirseğini kullanarak bunu yapmak kolaydır. Mıknatıslı klipsler maskeye takılır ve maske çerçevesine kilitlenir, böylece maske çıkarılırsa başlık ayarlamaları yerinde kalır. Hızlı serbest bırakma dirseği, tuvalet molaları veya gece boyunca diğer ihtiyaçlar için maskeyi CPAP hortumundan çıkarmanıza izin verir.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “ResMed AirFit N20 Burun CPAP Maskesi + 5 Yedek Silikon”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.