Tebrikler! Bu ürünü %7 indirimle 83.70  ’ye alıyorsunuz.
ResMed

ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi

(1 müşteri incelemesi)

90.00 

ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi, bir çift gözlük gibi kolayca takılan ve çıkan şekilde tasarlanan QuickFit elastik bir başlığa sahiptir.

Temizle
Güvenli Ödeme

ResMed AirFit N30

Dilerseniz ölçüm şablonunu baskı alıp, keserek doğru boyutunuzu ölçümleyebilirsiniz.

Ölçüm şablonunu yazdırın!

Boyut Ölçü(cm)
S < 3.5
M 3.5 < 4.5
SW 4.5<
Açıklama

Açıklama

AirFit P10 kullandıysanız sessiz ve kullanımı kolay olduğunu da biliyorsunuzdur. AirFit P10’u sevdiyseniz, özellikle AirFit P10’a göre çok benzer bir tasarım olan ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi nin keyfini çıkaracaksınız ve üstelik 18 desibel ses çıkışıyla daha sessiz bir maskeye sahip olmanın avantajını yaşayacaksınız.

ResMed’in AirFit maskeler serisinde yüksek performans ve kalite arayanlar için yeni bir güvenilir maske seçeneği sunuyor. ResMed AirFit N30‘un güzelliği basitliği – kullanımı ve bakımı kolay. Elastik bant başlığı, yumuşak beşik yastığı ve tek parçalı çerçeveyle, N30 CPAP maskesi sadece üç kısımdan oluşur, bu temizlik konusunda kolaylık anlamına gelir.

Özellikler ve Avantajlar

En sessiz maskelerden biri — Sadece 18 desibel!
Sadece 3 parça ile kullanımı basit
Tüy kadar hafif, 50 gramdan hafif
Konforlu başlık
Nazal beşik tasarımı görüşünüzü engellemiyor

Basitçe tasarlanmış

ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi, bir çift gözlük gibi kolayca takılan ve çıkan şekilde tasarlanan QuickFit elastik bir başlığa sahiptir. Gerekirse küçük ayarlamalar yapmak için küçük bir başlık klipsi kullanılabilir, bu nedenle rahat tutmak da kolaydır.

En Sessiz Maskelerden Biri — Sadece 18 Desibel

18 desibel, çoğu insanın fısıldadığından daha sessizdir ve AirFit P10’dan 3 desibel daha sessizdir. Sessiz CPAP cihazı (ResMed AirSense 10 AutoSet, ResMed AirSense 10 AutoSet For Her, ResMed AirSense 10 Elite, ResMed S9 AutoSet, Elite, Escape veya Philips Respironics DreamStation Auto CPAP, Philips Respironics DreamStation CPAP) eşleştirildiğinde, kendinize ve yatak partnerinize daha az rahatsızlık yaratacak daha huzurlu bir deneyim yaşayacaksınız.

Tüyden hafif 50 gramdan daha hafif

ResMed AirFit N30 Burun CPAP Maskesi 42,5 gram ağırlığında ve kullanırken neredeyse hiçbir şey yokmuş gibi hissedeceksiniz. Bugün piyasadaki en hafif maskelerden biri ve burun köprüsünü kaplayarak görüşünüzü engellemiyor.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Ağızdan Nefes

Hayır

Alın Desteği

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Hareketli Uyku

Evet

Maske Tipi

Jel Maske

Hayır

Klostrofobik

Hayır

Ürün Yorumları (1)

Yorumlar

5
1 yorum
SON EKLENEN YORUM

Cihaz kullanmama rağmen maske kaçaklarını engelleyemem dolayısıyla uyku apnem devam ediyor ve yorgun uyanıyordum. Adnan bey ile konuştuktan sonra bu tarz bir maske kullanabileceğimi benim için daha uygun olabileceğini söyledi. Gerçekten işe yaradı kaçaklarım artık olmuyor kendimi yenilenmiş bir şekilde uyanıyorum. Maskenin artıları: -Kafa bandı komple kaplamıyor -Burun önünde duruyor -Burun deliklerine girmiyor -Kaçak yapmıyor -Çok sessiz -Yüzde, burunda kızarıklık yapmıyor Maskenin eksileri: -Sağa sola dönmek beni zorladı -Önündeki kısa hortum maskeyi çekebiliyor

Ferhat

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

1 Ürün Yorumu

 1. Ferhat

  Ferhat

  Cihaz kullanmama rağmen maske kaçaklarını engelleyemem dolayısıyla uyku apnem devam ediyor ve yorgun uyanıyordum. Adnan bey ile konuştuktan sonra bu tarz bir maske kullanabileceğimi benim için daha uygun olabileceğini söyledi. Gerçekten işe yaradı kaçaklarım artık olmuyor kendimi yenilenmiş bir şekilde uyanıyorum.
  Maskenin artıları:
  -Kafa bandı komple kaplamıyor
  -Burun önünde duruyor
  -Burun deliklerine girmiyor
  -Kaçak yapmıyor
  -Çok sessiz
  -Yüzde, burunda kızarıklık yapmıyor
  Maskenin eksileri:
  -Sağa sola dönmek beni zorladı
  -Önündeki kısa hortum maskeyi çekebiliyor

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...