Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Burun Yastıkçığı » Fisher & Paykel Brevida Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi
Fisher&Paykel

Fisher & Paykel Brevida Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi

1.738,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.599,79 

Fisher & Paykel Brevida Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi, CPAP maskesine minimalist bir yaklaşım getiriyor . AirPillow tasarımı burun ucundan yanağın yanağına doğru uzanır ve üst dudağın hemen üstünde durur. Yastıkları burun deliklerine yerleştirin ve dış duvarların maskeyi sabit tutmasına izin verin.

 

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Fisher & Paykel Brevida Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi , CPAP maskesine minimalist bir yaklaşım getiriyor . AirPillow tasarımı burun ucundan yanağın yanağına doğru uzanır ve üst dudağın hemen üstünde durur. Yastıkları burun deliklerine yerleştirin ve dış duvarların maskeyi sabit tutmasına izin verin.

Fisher & Paykel Brevida Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi, konfor ve destek için tasarlanmış hafif burun yastıkçığı maskesidir. AirPillow silikonu, hava maskenin içinden geçerken şişer. Yumuşak duvarlar, burun bölgesinden geçerek çene kemiği tabanına doğru uzanır ve maskenin sağlamlaştırılması ve kaçak yönetiminin uzatılması için yardımcı olur. VisiBlue, maskenin her yerinde bulunur ve maskedeki çeşitli bağlantı noktalarını belirtir.

AirPillow™ Silikon

AirPillow silikonu burun ucundan üst dudağa kadar uzanır minimalist ve üçgen biçimdedir. Eşsiz geometrik şekil burun ve çevresinde bir mühür oluşturmak üzere tasarlanmıştır. Bu kavram, sadece burun deliklerindeki çoğu burun yastıkçığı maske sızdırmazlığı olarak benzersizdir.

Yastık duvarları, 0,25 mm ölçülü, ince ve yüze karşı denge oluşturmak ve dengeli bir mühür oluşturmak amacıyla hafifçe uzanırlar. Arttırılmış stabilite için Fisher & Paykel, hava akışı sırasında silikonu burna yakınlaştıran şişirilebilir bir AirPillow burun yastıkçığını tasarladı. 

VisiBlue™ Ayarlanabilir Kafa Bandı

Brevida ™ ayarlanabilir kafa bandı dış yüzeyinde bulunan mavi tonlu ince kayışlar, klipslere bağlanan daha kalın bej renkli kayışlarla birleşir, iki kafa bandı barındırmasıyla dikkat çekiyor. Başlıklar, başın üstünde ve kulağının üstünde kayar ve her iki kayış başın arkasına yumuşak bir şekilde durur. Kafa bandının konumu ve uyumu gece boyunca güçlü bir mühür elde etmek için gereklidir.

Kafa bandı, başlığın üzerine konulduğunda uygun olmazsa, başlık, klipsin içinden kayarken kayışın gerginliğini arttırarak veya azaltarak ayarlanabilir.

VisiBlue Bağlantı Noktaları

VisiBlue, maske için gerekli olan bu bağlantı noktalarının görünürlüğünü artırmak için tasarlanmış benzersiz bir Brevida tasarım öğesidir. Başlıklar, kısa tüpler ve dönme yüzeylerin her biri, her bir parçanın tutturulduğu noktaları vurgulayan mavi bir bant veya mavi renk tonunu gösterir. Kısa tüp, burun yastıkçığıyla hortum arasına bağlanır mavi kenarı, kısa tüpün ucuna bağlanır. 

Dönebilen Kısa Boru

Kısa hortum ve döndürme burun yastığının ağzında bağlanarak maske ile CPAP hortumu arasında boşluk oluşturur. Bu boşluk, kullanıcıya gece boyunca daha fazla mobilite imkânı tanıyarak daha nazik bir CPAP deneyimi yaşatır.

Yıkanabilir Difüzör Kapağı ve Filtresi

Filtreye sahip difüzör kapağı, maske çerçevesi ile kısa boru arasına oturur ve havanın maskeden çıkışında ve ince parçacıkların yakalanmasını sağlar. Filtre ve kapak kombinasyonu kirlendiğinde işlevsellik azalabilir, ancak Brevida difüzör kapağı ve filtre yıkanabilir. Ekipmanın ömrünü uzatmak ve maske işlevselliğini korumak için haftada bir kez temizleyin.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Var

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (0)

Değerlendirmeler

Yorumlar

Henüz yorum yok.

İlk yorumlayan siz olun “Fisher & Paykel Brevida Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi”

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.