Fisher&Paykel

Fisher & Paykel Opus 360 CPAP Maskesi

(2 müşteri incelemesi)

85.00 

Stokta yok

Açıklama

Açıklama

Adından da anlaşılacağı gibi, Fisher & Paykel Opus 360 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi , uyku pozisyonlarında ve hareketlerde 360 ​​derece serbestlik sunar. Küçük ve hafif, en iyi uyum ve rahatlığı sunmak için üç boyutta burun yastığı bulunur.

Opus 360 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi yeniden tasarlanan Fisher&Paykel Opus Maske olup özgün tasarımını geliştirir.

Opus 360, uyku pozisyonunuzda istisnai bir serbestlik derecesi sağlarken, yine de rahat bir uyum ve etkili kaçak yönetimi sağlar. Küçük ve sessiz, ince tasarımı maskeyi yerinden çıkmasını engelleyerek hemen hemen her uyku pozisyonuna izin verir. Yenilikçi 360 derece pivotal bilyalı ve soketli dirsek bağlantısı, genel ayarlanabilirliği arttırır.

Sessiz ve Verimli Egzoz Progresif hava difüzör sistemi, kendinize ve uyku arkadaşınıza yapılan rahatsızlıkları gidermek için egzoz akışından gelen gürültüyü azaltarak çok sessiz hale gelir.

Küçük, Hafif ve Şık, Opus 360, tüy kadar hafif; toplam ağırlığı 40 gramın altında buluyor ve zarif, ince tasarımı neredeyse hiç bir şey giymemiş gibi hissetmenizi sağlıyor.

Yeni – Anatomik Biçimli Silikonlar, kolay ve rahat bir şekilde takılmasına ve mükemmel bir kaçak yönetimi sağlamanıza izin verir. Silikonların yeni şekli ve tasarımındaki yenilikler daha fazla konfor sağlar.

Yeni – Yeniden tasarlanan Kafa Bandı, Çok geliştirildi, yeni kafa bandı temizlenmesi için basit bir şekilde çıkartılır ve yeniden ayarlamanıza gerek kalmadan parçalayıp tekrar bir araya getirmenize izin verir. Kafa bandı, Fisher & Paykel tarafından verilen diğer tüm başlıkların aksine, lateks içermez.

Tüm Boyutlar Dahildir, Fisher & Paykel Opus 360, Küçük, Orta ve Büyük silikonlarla birlikte gelir, tamamen size uygun ve kullanıma hazır, bu ürünü uygun fiyatlı bir çözüm haline getiriyor.

Yeni Tasarlanan Maske Çerçevesi, Üç boyutlu destek mimarisi doğal olarak yüze uyum sağlar; bu da konfor ve uyumluluğu arttırırken aynı zamanda güvenilir bir destek sağlar. Dar tasarımı, maskenin kaymasını engelleyerek yan yatabilme rahatlığı sağlar.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Var

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Evet

Ürün Yorumları (2)

Yorumlar

3
2 yorum
SON EKLENEN YORUM

bu maskeye alışmaya çalıştım fakat olmuyor uçundaki silikon gece içerisinde devamlı düşüyor rahatlık için aldım eziyet çekiyorum

ferhat

Sende ürün hakkında deneyimini paylaş...

×

Misafir olarak devam edin

Hesabın yok mu? Kaydol

2 Ürün Yorumu

 1. ferhat

  ferhat

  bu maskeye alışmaya çalıştım fakat olmuyor uçundaki silikon gece içerisinde devamlı düşüyor rahatlık için aldım eziyet çekiyorum

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...

 2. bilal

  bilal

  fiyat açısından mükemmel rahatlık açısından mükemmel bu tarz maske kullanmayı uzun zamandır düşünüyordum uygun fiyatlı olunca aldım gerçekten eziyet çekmişim yıllardır

  (0) (0)

  Bu gönderiyle ilgili bir sorun mu var? Bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz. Bizi doğru yöne yönlendirebilirseniz ...