Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Burun Yastıkçığı » Fisher & Paykel Opus 360 CPAP Maskesi
Önceki ürün
Fisher Paykel Eson 2 CPAP Maskesi 1.306,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.202,35 

Sonraki ürün
Philips Respironics Amara Gel Jelli CPAP Maskesi 2.630,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

2.420,43 

Fisher&Paykel

Fisher & Paykel Opus 360 CPAP Maskesi

3 5 üzerinden 2 müşteri puanlarına göre
(2 Değerlendirme)

1.742,00 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.602,64 

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Adından da anlaşılacağı gibi, Fisher & Paykel Opus 360 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi , uyku pozisyonlarında ve hareketlerde 360 ​​derece serbestlik sunar. Küçük ve hafif, en iyi uyum ve rahatlığı sunmak için üç boyutta burun yastığı bulunur.

Opus 360 Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi yeniden tasarlanan Fisher&Paykel Opus Maske olup özgün tasarımını geliştirir.

Opus 360, uyku pozisyonunuzda istisnai bir serbestlik derecesi sağlarken, yine de rahat bir uyum ve etkili kaçak yönetimi sağlar. Küçük ve sessiz, ince tasarımı maskeyi yerinden çıkmasını engelleyerek hemen hemen her uyku pozisyonuna izin verir. Yenilikçi 360 derece pivotal bilyalı ve soketli dirsek bağlantısı, genel ayarlanabilirliği arttırır.

Sessiz ve Verimli Egzoz Progresif hava difüzör sistemi, kendinize ve uyku arkadaşınıza yapılan rahatsızlıkları gidermek için egzoz akışından gelen gürültüyü azaltarak çok sessiz hale gelir.

Küçük, Hafif ve Şık, Opus 360, tüy kadar hafif; toplam ağırlığı 40 gramın altında buluyor ve zarif, ince tasarımı neredeyse hiç bir şey giymemiş gibi hissetmenizi sağlıyor.

Yeni – Anatomik Biçimli Silikonlar, kolay ve rahat bir şekilde takılmasına ve mükemmel bir kaçak yönetimi sağlamanıza izin verir. Silikonların yeni şekli ve tasarımındaki yenilikler daha fazla konfor sağlar.

Yeni – Yeniden tasarlanan Kafa Bandı, Çok geliştirildi, yeni kafa bandı temizlenmesi için basit bir şekilde çıkartılır ve yeniden ayarlamanıza gerek kalmadan parçalayıp tekrar bir araya getirmenize izin verir. Kafa bandı, Fisher & Paykel tarafından verilen diğer tüm başlıkların aksine, lateks içermez.

Tüm Boyutlar Dahildir, Fisher & Paykel Opus 360, Küçük, Orta ve Büyük silikonlarla birlikte gelir, tamamen size uygun ve kullanıma hazır, bu ürünü uygun fiyatlı bir çözüm haline getiriyor.

Yeni Tasarlanan Maske Çerçevesi, Üç boyutlu destek mimarisi doğal olarak yüze uyum sağlar; bu da konfor ve uyumluluğu arttırırken aynı zamanda güvenilir bir destek sağlar. Dar tasarımı, maskenin kaymasını engelleyerek yan yatabilme rahatlığı sağlar.

Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

, ,

Tüm Boyutlar

Var

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Hareketli Uyku

Evet

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (2)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 3 olarak puanlandı
2 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %

2 için Fisher & Paykel Opus 360 CPAP Maskesi değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.