Geri
Ana sayfa » CPAP Maskesi » Burun Yastıkçığı » Fisher&Paykel Pilairo Q Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi
Fisher&Paykel

Fisher&Paykel Pilairo Q Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi

5 5 üzerinden 1 müşteri puanına göre
(1 Değerlendirme)

1.732,90 

Sepette Ek -8.00% İndirim

1.594,27 

Fisher&Paykel Pilairo maskesinin başarısı üzerine inşa edilen Pilairo Q orijinal tasarıma sahiptir. Geliştirilen özellikler sayesinde, daha sessiz bir nefes verme ve daha iyi bir uyum sağlamak oldukça kolaydır.

Stokta yok

Ürün tekrar stoğa girdiğinde bana haber ver.

Aynı Gün Teslimat Aynı Gün Teslim

Açıklama

Açıklama

Fisher&Paykel Pilairo maskesinin başarısı üzerine inşa edilen Pilairo Q orijinal tasarıma sahiptir. Geliştirilen özellikler sayesinde, daha sessiz bir nefes verme ve daha iyi bir uyum sağlamak oldukça kolaydır.

Fisher&Paykel Pilairo Q Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi popüler ve hafif Pilairo maskesi gelişti. Fisher&Paykel Pilairo Q, basit ancak etkili bir CPAP maskesi arayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Hafif Tasarım

Pilairo Q, hantal bir çerçeve veya şapkaya ihtiyaç duymadan mükemmel uyum sağlar. Hantal olmadan mümkün olan en iyi kaçak yönetimi sunan CPAP maskesi. Yatmadan önce okumayı veya TV izlemeyi engellemeye yönelik hiçbir alın desteği yok.

Sessiz Ekshalasyon

Orijinal tasarımın en önemli yeniliklerinden biri, Pilairo Q‘nun difüzör ve ekshalasyon portunda yatıyor. Eklenen bir difüzör, nefes verme portlarından havanın serbest bırakılmasından kaynaklanan gürültünün azalmasına yardımcı oluyor, bu da kullanıcı ve yatak arkadaşı için daha iyi bir deneyim sunuyor.

AirPillow Silikon

Orijinal Pilairo’nun popüler tek boyutlu burun yastığı, Fisher&Paykel Pilairo Q‘da bulunur. Hava basıncı maskeye verildiğinde, silikon kendini şişirir ve burun deliklerini doldurur bu etkili bir sızdırmazlık oluşturulması için en iyi gelişmedir.

fisher&paykel pilairo burun yastıkçığı maskesi fiyatı
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Hareketli Uyku

Evet

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Evet

İncelemeler (1)

Değerlendirmeler

5 yıldız üzerinden 5 olarak puanlandı
1 değerlendirme
4 yıldız 0 0 %
3 yıldız 0 0 %
2 yıldız 0 0 %
1 yıldız 0 0 %

1 için Fisher&Paykel Pilairo Q Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi değerlendirme

Değerlendirme Ekle

İzin verilen dosya türlerinden birini kullanın: jpg,png.

  Güvenlik sorusu *

  Yorumunuza fotoğraf ekleyebilmek için giriş yapmalısınız.

  Teslimat Bilgileri

  Ücretsiz Kargo

  100 TL ve üzeri tüm alışverişiniz Türkiye'nin her yerine ücretsiz bir şekilde kargolanır. Saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 16:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde kargolanır.

  Aynı Gün Teslim

  İstanbul içerisinden saat 18:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 18:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü saat 09:30'da kuryeye teslim edilmektedir. Aynı Gün Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Aynı Gün Teslim SSS

  Siparişim ne zaman elimde olur?

  Teslimat adresinize göre genellikle 1-3 saat içerisinde teslim edilmekle birlikte, hava şartlarına bağlı olarak bu süre uzayabilmektedir. Karlı ve yağmurlu havalarda sürüş güvenliği açısından risk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz. Özel günlerde oluşabilecek yoğunluğu göz önünde bulundurarak siparişiniz oluşturmanızı rica ederiz.

  Yağmurlu günlerde sürüş güvenliği açısından yoğunluk oluşabileceğini göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

  Hemen Teslim

  İstanbul içerisinden saat 20:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı iş gününde 20:00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş gününde teslim edilmektedir. Hemen Teslim ücretli bir uygulama olup teslimat adresinize göre sistem otomatik olarak fiyatlandırma yapacaktır.

  Hemen Teslim siparişleriniz teslimat adresinize, trafik yoğunluğuna bağlı olarak en geç 3 saat içerisinde teslim edilmektedir. Hemen Teslim siparişleriniz kurulum hizmetini de içermektedir. Dilerseniz Uzman ekibimiz soru, sorun ve kullanım hakkında sizi bilgilendirebilir.