Fisher&Paykel

Fisher&Paykel Pilairo Q Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi

(1 müşteri incelemesi)

100.00 

Fisher&Paykel Pilairo maskesinin başarısı üzerine inşa edilen Pilairo Q orijinal tasarıma sahiptir. Geliştirilen özellikler sayesinde, daha sessiz bir nefes verme ve daha iyi bir uyum sağlamak oldukça kolaydır.

Stokta yok

Açıklama

Açıklama

Fisher&Paykel Pilairo maskesinin başarısı üzerine inşa edilen Pilairo Q orijinal tasarıma sahiptir. Geliştirilen özellikler sayesinde, daha sessiz bir nefes verme ve daha iyi bir uyum sağlamak oldukça kolaydır.

Fisher&Paykel Pilairo Q Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi popüler ve hafif Pilairo maskesi gelişti. Fisher&Paykel Pilairo Q, basit ancak etkili bir CPAP maskesi arayanlar için mükemmel bir seçenektir.

Hafif Tasarım

Pilairo Q, hantal bir çerçeve veya şapkaya ihtiyaç duymadan mükemmel uyum sağlar. Hantal olmadan mümkün olan en iyi kaçak yönetimi sunan CPAP maskesi. Yatmadan önce okumayı veya TV izlemeyi engellemeye yönelik hiçbir alın desteği yok.

Sessiz Ekshalasyon

Orijinal tasarımın en önemli yeniliklerinden biri, Pilairo Q‘nun difüzör ve ekshalasyon portunda yatıyor. Eklenen bir difüzör, nefes verme portlarından havanın serbest bırakılmasından kaynaklanan gürültünün azalmasına yardımcı oluyor, bu da kullanıcı ve yatak arkadaşı için daha iyi bir deneyim sunuyor.

AirPillow Silikon

Orijinal Pilairo’nun popüler tek boyutlu burun yastığı, Fisher&Paykel Pilairo Q‘da bulunur. Hava basıncı maskeye verildiğinde, silikon kendini şişirir ve burun deliklerini doldurur bu etkili bir sızdırmazlık oluşturulması için en iyi gelişmedir.

fisher&paykel pilairo burun yastıkçığı maskesi fiyatı
Ek bilgi

Ek bilgi

Marka

Maske Tipi

Maske Silikonu

Silikon

Değiştirilebilir Silikon

Evet

Jel Maske

Hayır

Alın Desteği

Yok

Maske Boyutu

Tüm Boyutlar

Yok

Ekstra Küçük

Yok

Ekstra Büyük

Yok

Hareketli Uyku

Evet

Bıyıklı, Sakallı Kullanım

Kullanılır

Ağızdan Nefes

Hayır

Tak-Çıkar Kafa Bandı

Evet

TV, Kitap Okunabilir

Evet

Klostrofobik

Hayır

Yüksek Basınç

Evet

İnceleme (1)

Fisher&Paykel Pilairo Q Burun Yastıkçığı CPAP Maskesi için 1 inceleme

  1. Avatar

    Ruhi Doğdu

    Bu ürünü birkaç yıldır kullanıyorum. Tek kayışın özgürlüğünü harika. Tek kayışın elastikiyeti çok çabuk kayboluyor yeni bir yedek kayış veya komple bir başlık kiti almanız gerekiyor(çok pahalı) . Ben bunu şu şekilde çözdüm, kayışın arkasına düğüm attım. İki farklı kayışın olması durumu biraz daha ileriye taşıyor. Uygun çözümlü burun yastıkçığı kullanmak isteyenler için tam isabet.

    Dip not:Cihazın sesini biraz yükselttiğini söyleyebilirim.

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güvenlik sorusu *Zaman sınırı aşıldı. Lütfen captcha'yı bir kez daha doldurun.